Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Šabac - Belgrade

Place Departure Distance Travel time
Loznica A.S. 15:15h 0km 00:00 h
Lipnički Šor 15:25h 7km 00:10 h
Jelav Dom 15:30h 9km 00:15 h
Lešnica 15:35h 17km 00:20 h
Ribari centar 15:50h 28km 00:35 h
Petlovača 15:52h 31km 00:37 h
Duvanište 16:00h 38km 00:45 h
Slepčević 16:05h 42km 00:50 h
ŠABAC A.S. 16:15h 53km 01:00 h
Novi Beograd 1 17:35h 137km 02:20 h
Železnička stanica Dunav (836) 17:50h 146km 02:35 h
Place Departure Distance Travel time