Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Šabac - Loznica

Place Departure Distance Travel time
ŠABAC A.S. 21:47h 0km 00:00 h
Slepčević 22:05h 14km 00:18 h
Duvanište 22:10h 18km 00:23 h
Petlovača 22:17h 25km 00:30 h
Ribari centar 22:20h 28km 00:33 h
Prnjavor centar 22:25h 31km 00:38 h
Novo Selo 22:30h 36km 00:43 h
Lešnica 22:33h 39km 00:46 h
Jelav Dom 22:38h 44km 00:51 h
Lipnički Šor 22:42h 49km 00:55 h
Loznica A.S. 22:55h 56km 01:08 h
Place Departure Distance Travel time