Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Šabac - Loznica

Place Departure Distance Travel time
Novi Sad A.S. 16:15h 0km 00:00 h
JARAK 17:11h 52km 00:56 h
Hrtkovci 17:16h 56km 01:01 h
PLATIČEVO 17:24h 63km 01:09 h
KLENAK 17:33h 70km 01:18 h
ŠABAC A.S. 17:40h 76km 01:25 h
Slepčević 17:51h 87km 01:36 h
Duvanište 17:56h 91km 01:41 h
Petlovača 18:04h 99km 01:49 h
Ribari 18:07h 101km 01:52 h
Prnjavor centar 18:11h 104km 01:56 h
Novo Selo 18:17h 109km 02:02 h
Lešnica 18:20h 112km 02:05 h
Jelav Dom 18:27h 119km 02:12 h
Lipnički Šor 18:32h 122km 02:17 h
Loznica A.S. 18:40h 129km 02:25 h
Banja Koviljača 18:49h 136km 02:34 h
Auto Kamp 18:58h 143km 02:43 h
Brasina 1 19:00h 145km 02:45 h
Borina 19:04h 148km 02:49 h
Radalj raskrsnica 19:08h 151km 02:53 h
Mali Zvornik Hotel 19:15h 156km 03:00 h
Amajić 19:32h 168km 03:17 h
Culine 19:36h 171km 03:21 h
Velika Reka 19:47h 179km 03:32 h
Crnča 19:53h 183km 03:38 h
Uzovnica 20:01h 189km 03:46 h
Ušće - Ljubovija 20:05h 192km 03:50 h
Ljubovija AS 20:15h 199km 04:00 h
Place Departure Distance Travel time