Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Šabac - Loznica

Place Departure Distance Travel time
Beograd A.S. 08:45h 0km 00:00 h
Fišerov Salaš Raskrsnica 09:30h 59km 00:45 h
JARAK 09:35h 66km 00:50 h
Hrtkovci 09:40h 70km 00:55 h
PLATIČEVO 09:50h 77km 01:05 h
ŠABAC A.S. 10:05h 90km 01:20 h
Slepčević 10:15h 101km 01:30 h
Duvanište 10:20h 106km 01:35 h
Petlovača 10:30h 112km 01:45 h
Ribari centar 10:32h 115km 01:47 h
Prnjavor centar 10:35h 118km 01:50 h
Lešnica 10:45h 126km 02:00 h
Lipnički Šor 10:55h 136km 02:10 h
Loznica A.S. 11:05h 143km 02:20 h
Place Departure Distance Travel time