Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Šabac - Loznica

Place Departure Distance Travel time
Beograd A.S. 12:30h 0km 00:00 h
Fišerov Salaš Raskrsnica 13:24h 55km 00:54 h
JARAK 13:30h 62km 01:00 h
Hrtkovci 13:35h 66km 01:05 h
PLATIČEVO 13:41h 72km 01:11 h
KLENAK 13:49h 80km 01:19 h
ŠABAC A.S. 13:55h 86km 01:25 h
Slepčević 14:05h 97km 01:35 h
Duvanište 14:07h 100km 01:37 h
Petlovača 14:15h 108km 01:45 h
Prnjavor centar 14:19h 114km 01:49 h
Lešnica 14:29h 122km 01:59 h
Jelav Dom 14:36h 128km 02:06 h
Lipnički Šor 14:39h 131km 02:09 h
Loznica A.S. 14:45h 139km 02:15 h
Banja Koviljača 14:55h 146km 02:25 h
Auto Kamp 15:03h 153km 02:33 h
Brasina 1 15:05h 155km 02:35 h
Borina 15:10h 158km 02:40 h
Radalj raskrsnica 15:14h 161km 02:44 h
Mali Zvornik Hotel 15:20h 166km 02:50 h
Amajić 15:35h 178km 03:05 h
Culine 15:40h 181km 03:10 h
Velika Reka 15:50h 189km 03:20 h
Crnča 15:56h 193km 03:26 h
Uzovnica 16:05h 199km 03:35 h
Ušće - Ljubovija 16:10h 202km 03:40 h
Ljubovija 16:20h 209km 03:50 h
Place Departure Distance Travel time