Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Loznica - Mali Zvornik

Place Departure Distance Travel time
Loznica A.S. 10:45h 0km 00:00 h
Banja Koviljača 10:59h 8km 00:14 h
Gornja Koviljača 11:03h 10km 00:18 h
Auto Kamp 11:06h 13km 00:21 h
Brasina 1 11:15h 17km 00:30 h
Borina 11:18h 18km 00:33 h
Radalj raskrsnica 11:25h 23km 00:40 h
Novi Most 11:28h 24km 00:43 h
Stari Most 11:33h 27km 00:48 h
Mali Zvornik Hotel 11:35h 28km 00:50 h
Place Departure Distance Travel time