Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Loznica - Mali Zvornik

Place Departure Distance Travel time
Beograd A.S. 16:30h 0km 00:00 h
JARAK 17:30h 62km 01:00 h
Hrtkovci 17:35h 66km 01:05 h
PLATIČEVO 17:41h 72km 01:11 h
KLENAK 17:49h 80km 01:19 h
ŠABAC A.S. 17:55h 86km 01:25 h
Slepčević 18:05h 97km 01:35 h
Duvanište 18:07h 100km 01:37 h
Petlovača 18:15h 108km 01:45 h
Prnjavor centar 18:19h 114km 01:49 h
Lešnica 18:29h 122km 01:59 h
Jelav Dom 18:36h 128km 02:06 h
Lipnički Šor 18:39h 131km 02:09 h
Loznica A.S. 18:45h 139km 02:15 h
Banja Koviljača 18:55h 146km 02:25 h
Auto Kamp 19:03h 153km 02:33 h
Brasina 1 19:05h 155km 02:35 h
Borina 19:10h 158km 02:40 h
Radalj raskrsnica 19:14h 161km 02:44 h
Mali Zvornik Hotel 19:20h 166km 02:50 h
Amajić 19:35h 178km 03:05 h
Culine 19:40h 181km 03:10 h
Velika Reka 19:50h 189km 03:20 h
Crnča 19:56h 193km 03:26 h
Uzovnica 20:05h 199km 03:35 h
Ušće - Ljubovija 20:10h 202km 03:40 h
Ljubovija AS 20:20h 209km 03:50 h
Place Departure Distance Travel time