Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kraljevo - Kruševac

Place Departure Distance Travel time
Čačak A.S. 14:45h 0km 00:00 h
Preljina 14:50h 7km 00:05 h
Mojsinje 15:00h 13km 00:15 h
Mrčajevci 15:10h 19km 00:25 h
Tavnik 15:15h 25km 00:30 h
Lađevci 15:20h 28km 00:35 h
Kraljevo A.S. 15:45h 41km 01:00 h
Kraljevo SUP 15:47h 42km 01:02 h
Vrba-Kraljevo 15:55h 49km 01:10 h
PODUNAVCI 16:05h 57km 01:20 h
Lipova 16:10h 61km 01:25 h
Vrnjci 16:15h 64km 01:30 h
Vrnjačka Banja 16:20h 68km 01:35 h
Železnička Stanica Vrnjačka Ba 16:25h 72km 01:40 h
Trstenik A.S. 16:35h 82km 01:50 h
Počekovina 1 16:50h 90km 02:05 h
Stopanja 17:00h 96km 02:15 h
Kruševac A.S. 17:20h 111km 02:35 h
Place Departure Distance Travel time