Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Kragujevac - Kraljevo

Place Departure Distance Travel time
Smederevo A.S. 12:15h 0km 00:00 h
Radinac SD 12:21h 5km 00:06 h
Ralja SD 12:29h 9km 00:14 h
Mala Krsna 12:35h 13km 00:20 h
Osipaonica Mlin 12:44h 18km 00:29 h
Ljubičevo 12:52h 26km 00:37 h
Požarevac A.S. 12:55h 32km 00:40 h
Nova farma 13:11h 35km 00:56 h
Vlaški Do 1 13:22h 37km 01:07 h
Aleksandrovac A.S. 13:25h 42km 01:10 h
Oreovica 1 13:29h 45km 01:14 h
Simićevo 1 13:33h 48km 01:18 h
Žabari A.S. 13:35h 52km 01:20 h
Porodin 1 13:37h 57km 01:22 h
Kušiljevo 13:39h 62km 01:24 h
Svilajnac 14:00h 71km 01:45 h
Markovac 14:10h 81km 01:55 h
Kragujevac A.S. 14:50h 113km 02:35 h
Grošnička stanica 14:58h 119km 02:43 h
Dragobraća 15:00h 122km 02:45 h
Ravni Gaj 15:10h 129km 02:55 h
Gruža 15:17h 134km 03:02 h
Guberevac 15:24h 141km 03:09 h
Vitanovac 15:32h 149km 03:17 h
Kraljevo A.S. 15:50h 167km 03:35 h
Vrba 16:05h 179km 03:50 h
PODUNAVCI 16:10h 183km 03:55 h
Vrnjačka Banja 16:20h 194km 04:05 h
Place Departure Distance Travel time