Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Zrenjanin - Novi Sad

Place Departure Distance Travel time
Srpska Crnja 07:20h km 00:00 h
BUL. VOJVODE STEPE /0319A 07:30h km 00:10 h
Nova Crnja 07:35h km 00:15 h
Aleksandrovo 07:40h km 00:20 h
Banatsko Karađorđevo 07:50h km 00:30 h
Čestereg 07:54h km 00:34 h
Banatski Dvor 08:00h km 00:40 h
Žitište 08:10h km 00:50 h
Klek 08:20h km 01:00 h
Zrenjanin, A.S. 08:30h km 01:10 h
Hladnjača Novi Sad 09:26h km 02:06 h
Novi Sad A.S. 09:30h km 02:10 h
Place Departure Distance Travel time