Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Zrenjanin - Novi Sad

Place Departure Distance Travel time
Novi Sad A.S. 18:00h km 00:00 h
Zrenjanin, A.S. 19:15h km 01:15 h
Klek 19:30h km 01:30 h
Žitište 19:40h km 01:40 h
Banatski Dvor 19:46h km 01:46 h
Čestereg 19:51h km 01:51 h
Banatsko Karađorđevo 19:55h km 01:55 h
Aleksandrovo 20:00h km 02:00 h
Nova Crnja 20:04h km 02:04 h
BUL. VOJVODE STEPE /0319A 20:09h km 02:09 h
Srpska Crnja 20:16h km 02:16 h
Place Departure Distance Travel time