Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Belgrade

Place Departure Distance Travel time
Bečej, A.S. 05:46h 0km 00:00 h
Bačko Gradište 06:00h 11km 00:14 h
Nadalj 06:08h 19km 00:22 h
Temerin - centar 06:18h 30km 00:32 h
Temerin II (igralište) / 0148PA 06:20h 32km 00:34 h
BACKI JARAK-OKRETNICA /0145POK 06:25h 34km 00:39 h
Novi Sad - Autovojvodina 06:38h 48km 00:52 h
Novi Sad A.S. 06:50h 49km 01:04 h
Inđija 07:33h 85km 01:47 h
Stara Pazova 07:45h 96km 01:59 h
Nova Pazova 07:55h 104km 02:09 h
Batajnica 08:02h 111km 02:16 h
Zemun (Ikarbus) 08:17h 124km 02:31 h
Beograd A.S. 08:25h 129km 02:39 h
Place Departure Distance Travel time