Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Šabac

Place Departure Distance Travel time
Novi Sad A.S. 16:15h km 00:00 h
JARAK 17:11h km 00:56 h
Hrtkovci 17:16h km 01:01 h
PLATIČEVO 17:24h km 01:09 h
KLENAK 17:33h km 01:18 h
ŠABAC A.S. 17:40h km 01:25 h
Slepčević 17:51h km 01:36 h
Duvanište 17:56h km 01:41 h
Petlovača 18:04h km 01:49 h
Ribari 18:07h km 01:52 h
Prnjavor centar 18:11h km 01:56 h
Novo Selo 18:17h km 02:02 h
Lešnica 18:20h km 02:05 h
Jelav Dom 18:27h km 02:12 h
Lipnički Šor 18:32h km 02:17 h
Loznica A.S. 18:40h km 02:25 h
Banja Koviljača 18:49h km 02:34 h
Auto Kamp 18:58h km 02:43 h
Brasina 1 19:00h km 02:45 h
Borina 19:04h km 02:49 h
Radalj raskrsnica 19:08h km 02:53 h
Mali Zvornik Hotel 19:15h km 03:00 h
Amajić 19:32h km 03:17 h
Culine 19:36h km 03:21 h
Velika Reka 19:47h km 03:32 h
Crnča 19:53h km 03:38 h
Uzovnica 20:01h km 03:46 h
Ušće - Ljubovija 20:05h km 03:50 h
Ljubovija AS 20:15h km 04:00 h
Place Departure Distance Travel time