Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Zrenjanin

Place Departure Distance Travel time
Novi Sad A.S. 16:45h km 00:00 h
Hladnjača Novi Sad 16:50h km 00:05 h
Žabaljska raskrsnica 17:10h km 00:25 h
Žabaljski most 17:30h km 00:45 h
Bagljaš 17:50h km 01:05 h
Zrenjanin A.S. 18:00h km 01:15 h
Miletićeva 18:05h km 01:20 h
Klek 18:15h km 01:30 h
Žitište 18:25h km 01:40 h
Banatski Dvor 18:35h km 01:50 h
Čestereg 18:40h km 01:55 h
Banatsko Karađorđevo 18:50h km 02:05 h
Aleksandrovo ZR 18:55h km 02:10 h
Nova Crnja 18:58h km 02:13 h
Vojvoda Stepa 19:00h km 02:15 h
Srpska Crnja 19:01h km 02:16 h
Radojevo 19:02h km 02:17 h
Place Departure Distance Travel time