Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Novi Sad - Belgrade

Place Departure Distance Travel time
Novi Sad A.S. 07:30h 0km 00:00 h
Beograd A.S. 09:20h 80km 01:50 h
Ćelije 10:22h 142km 02:52 h
Dudovica 10:32h 152km 03:02 h
Gornji Milanovac A.S. 11:40h 202km 04:10 h
Brdjani 11:47h 209km 04:17 h
Preljina 11:55h 217km 04:25 h
Lađevci 12:16h 238km 04:46 h
Kraljevo A.S. 12:30h 252km 05:00 h
Vrba-Kraljevo 12:41h 259km 05:11 h
PODUNAVCI 12:53h 268km 05:23 h
Vrnjačka Banja 13:10h 278km 05:40 h
Place Departure Distance Travel time