Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Medveđa - Svilajnac

Place Departure Distance Travel time
Resavica 15:30h 0km 00:00 h
Dutovo -Res. 15:43h 5km 00:13 h
Stenjevac -Des. 15:48h 10km 00:18 h
Dvorište-Des. 15:50h 15km 00:20 h
Despotovac 16:00h 20km 00:30 h
Miliva R 16:05h 25km 00:35 h
Plažane R 16:10h 30km 00:40 h
Medveđa 16:16h 35km 00:46 h
Jasenovo R 16:21h 40km 00:51 h
Troponje R 16:25h 45km 00:55 h
Sedlare R 16:29h 50km 00:59 h
Grabovac R 16:35h 55km 01:05 h
Svilajnac 16:45h 60km 01:15 h
Kušiljevo 16:54h 80km 01:24 h
Viteževo R 16:58h 90km 01:28 h
Porodin 17:03h 95km 01:33 h
Žabari 17:20h 100km 01:50 h
Beograd A.S. 18:15h 105km 02:45 h
Place Departure Distance Travel time