Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Medveđa

Place Departure Distance Travel time
Leskovac 12:01h 0km 00:00 h
Leskovac Modna kuca 12:04h 1km 00:03 h
Tri Šešira 12:07h 2km 00:06 h
Ćenovac 12:18h 10km 00:17 h
Pertate 12:19h 11km 00:18 h
Bošnjace 12:22h 13km 00:21 h
Bošnjačko groblje 12:24h 13km 00:23 h
Lugare 12:27h 16km 00:26 h
Konjino 12:29h 18km 00:28 h
Pavlove livade 12:33h 21km 00:32 h
Modna kuća Lebane 12:34h 21km 00:33 h
Lebane 12:37h 22km 00:36 h
Krivača Raskrsnica 12:40h 24km 00:39 h
Šilovo 12:45h 27km 00:44 h
Šilovačko groblje 12:48h 29km 00:47 h
Radinovac 12:53h 32km 00:52 h
Radinovačko groblje 12:55h 33km 00:54 h
Rujkovac 12:59h 35km 00:58 h
Crni Vrh - Rujkovac 13:05h 40km 01:04 h
Negosavlje 13:08h 42km 01:07 h
Medveđa 13:12h 45km 01:11 h
Maćedonce 13:19h 50km 01:18 h
Sijarinska Banja 13:28h 55km 01:27 h
Place Departure Distance Travel time