Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Leskovac - Medveđa

Place Departure Distance Travel time
Leskovac 16:50h 0km 00:00 h
Leskovac Modna kuca 16:53h 2km 00:03 h
Tri Šešira 16:56h 5km 00:06 h
Ćenovac 17:07h 9km 00:17 h
Pertate 17:08h 11km 00:18 h
Bošnjace 17:11h 12km 00:21 h
Bošnjačko groblje 17:13h 15km 00:23 h
Lugare 17:16h 17km 00:26 h
Konjino 17:18h 20km 00:28 h
Pavlove livade 17:22h 22km 00:32 h
Modna kuća Lebane 17:23h 23km 00:33 h
Lebane 17:26h 24km 00:36 h
Krivača Raskrsnica 17:29h 27km 00:39 h
Šilovo 17:34h 28km 00:44 h
Šilovačko groblje 17:37h 31km 00:47 h
Radinovac 17:42h 32km 00:52 h
Radinovačko groblje 17:44h 33km 00:54 h
Rujkovac 17:48h 34km 00:58 h
Crni Vrh 17:54h 42km 01:04 h
Negosavlje 17:57h 44km 01:07 h
Medveđa 18:01h 45km 01:11 h
Place Departure Distance Travel time