Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Lazarevac - Valjevo

Place Departure Distance Travel time
Lazarevac A.S. 16:30h 0km 00:00 h
Petka Lazarevac 16:38h 4km 00:08 h
Ćelije 16:41h 6km 00:11 h
Lajkovac AS 16:45h 8km 00:15 h
Rubribreza 16:47h 11km 00:17 h
Nepričava 16:50h 13km 00:20 h
Slovac Valjevo 16:54h 16km 00:24 h
V. Loznica 17:02h 21km 00:32 h
Divci Valjevo 17:07h 24km 00:37 h
Lukavac - Valjevo 17:10h 26km 00:40 h
A.Rampa 17:13h 28km 00:43 h
Iverak Valjevo 17:17h 29km 00:47 h
Ćatin Put 17:18h 30km 00:48 h
Gorić 2 17:20h 31km 00:50 h
Donja Grabovica 17:21h 32km 00:51 h
Most na Ljubostinji 17:23h 34km 00:53 h
Krušik 17:25h 35km 00:55 h
Valjevo 17:29h 36km 00:59 h
Place Departure Distance Travel time