Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Lazarevac - Belgrade

Place Departure Distance Travel time
Belanovica A.S. 04:50h 0km 00:00 h
Berisava 04:54h 2km 00:04 h
Stojanovića kuće 04:57h 4km 00:07 h
Pavlovića kuće 05:01h 6km 00:11 h
Belanovica - spomenik 05:03h 7km 00:13 h
Šutci 05:05h 8km 00:15 h
Šutci - Spomenik 05:07h 9km 00:17 h
Šutci - Raskrsnica 05:12h 10km 00:22 h
Lazarevac A.S. 05:50h 26km 01:00 h
Zavod Lazarevac 06:00h 33km 01:10 h
Vreoci 06:03h 35km 01:13 h
Veliki Crljeni 06:07h 39km 01:17 h
Žarkovo 06:46h 78km 01:56 h
Beograd A.S. 07:00h 86km 02:10 h
Place Departure Distance Travel time