Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Despotovac - Svilajnac

Place Departure Distance Travel time
Resavica 14:20h km 00:00 h
Dutovo -Res. 14:35h km 00:15 h
Dvorište-Des. 14:45h km 00:25 h
Despotovac 15:00h km 00:40 h
Miliva-R Đurđevac 15:05h km 00:45 h
Plažane R 15:10h km 00:50 h
Medvedja 15:16h km 00:56 h
Jasenovo R 15:21h km 01:01 h
Troponje 15:25h km 01:05 h
Sedlare R 15:29h km 01:09 h
Grabovac 1 15:35h km 01:15 h
Svilajnac 15:40h km 01:20 h
Markovac 15:50h km 01:30 h
Beograd A.S. 17:35h km 03:15 h
Place Departure Distance Travel time