Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Brus - Kruševac

Place Departure Distance Travel time
Brus A.S. 13:30h 0km 00:00 h
Brus 14 Oktobar 13:32h 1km 00:02 h
Tršanovci PR 13:33h 2km 00:03 h
Tršanovci 13:34h 2km 00:04 h
Lepenac LV 13:35h 3km 00:05 h
Lepenac P 13:36h 4km 00:06 h
Lepenac PR 13:38h 5km 00:08 h
Lepenac M 13:39h 6km 00:09 h
Lepenac Č 13:41h 8km 00:11 h
Dupci 3 13:43h 9km 00:13 h
Dupci 2 13:45h 11km 00:15 h
Dupci 1 13:47h 12km 00:17 h
Razbojna ŽM 13:48h 13km 00:18 h
Razbojna 13:50h 14km 00:20 h
Ravni 13:52h 16km 00:22 h
Zlatari 13:55h 17km 00:25 h
Zlatari PR 13:58h 19km 00:28 h
Zlatari Ž 14:00h 21km 00:30 h
Dubokinci 14:02h 22km 00:32 h
Ćelije V 14:04h 23km 00:34 h
Ćelije M 14:05h 24km 00:35 h
Majdevo B 14:08h 27km 00:38 h
Majdevo S 14:09h 27km 00:39 h
Majdevo 14:11h 29km 00:41 h
Malo Grkljane 14:12h 29km 00:42 h
Štitare 14:13h 30km 00:43 h
Kupci 2-škola 14:14h 31km 00:44 h
Kupci 14:15h 31km 00:45 h
Mali Kupci 14:17h 33km 00:47 h
Šavrane 2 14:22h 37km 00:52 h
Šavrane 1 14:23h 38km 00:53 h
G.Stepoš 2 14:24h 40km 00:54 h
G. Stepoš 14:26h 39km 00:56 h
D. Stepoš 14:28h 42km 00:58 h
Lipovac 2 14:31h 43km 01:01 h
Lipovac 1 14:32h 44km 01:02 h
Mudrakovac R 14:33h 45km 01:03 h
Šumice 14:34h 46km 01:04 h
Vas.Popravni Dom KŠ 14:36h 46km 01:06 h
Kolonija Kruševac 14:39h 48km 01:09 h
Nova pijaca - Kruševac 14:41h 49km 01:11 h
Kruševac A.S. 14:46h 50km 01:16 h
Place Departure Distance Travel time