Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Brus - Kruševac

Place Departure Distance Travel time
Brus A.S. 06:30h 0km 00:00 h
Brus 14 Oktobar 06:32h 1km 00:02 h
Tršanovci PR 06:33h 2km 00:03 h
Tršanovci 06:34h 2km 00:04 h
Lepenac LV 06:35h 3km 00:05 h
Lepenac P 06:36h 4km 00:06 h
Lepenac PR 06:38h 5km 00:08 h
Lepenac M 06:39h 6km 00:09 h
Lepenac Č 06:41h 8km 00:11 h
Dupci 3 06:43h 9km 00:13 h
Dupci 2 06:45h 11km 00:15 h
Dupci 1 06:47h 12km 00:17 h
Razbojna ŽM 06:48h 13km 00:18 h
Razbojna 06:50h 14km 00:20 h
Ravni 06:52h 16km 00:22 h
Zlatari 06:55h 17km 00:25 h
Zlatari PR 06:58h 19km 00:28 h
Zlatari Ž 07:00h 21km 00:30 h
Dubokinci 07:02h 22km 00:32 h
Ćelije V 07:04h 23km 00:34 h
Ćelije M 07:05h 24km 00:35 h
Majdevo B 07:08h 27km 00:38 h
Majdevo S 07:09h 27km 00:39 h
Majdevo 07:11h 29km 00:41 h
Malo Grkljane 07:12h 29km 00:42 h
Štitare 07:13h 30km 00:43 h
Kupci 2-škola 07:14h 31km 00:44 h
Kupci 07:15h 31km 00:45 h
Mali Kupci 07:17h 33km 00:47 h
Šavrane 2 07:22h 37km 00:52 h
Šavrane 1 07:23h 38km 00:53 h
G.Stepoš 2 07:24h 40km 00:54 h
G. Stepoš 07:26h 39km 00:56 h
D. Stepoš 07:28h 42km 00:58 h
Lipovac 2 07:31h 43km 01:01 h
Lipovac 1 07:32h 44km 01:02 h
Mudrakovac R 07:33h 45km 01:03 h
Šumice 07:34h 46km 01:04 h
Vas.Popravni Dom KŠ 07:36h 46km 01:06 h
Kolonija Kruševac 07:39h 48km 01:09 h
Nova pijaca - Kruševac 07:41h 49km 01:11 h
Kruševac A.S. 07:46h 50km 01:16 h
Place Departure Distance Travel time