Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Raška - Leposavić

Place Departure Distance Travel time
Vrnjačka Banja 05:30h km 00:00 h
Kraljevo A.S. 06:00h km 00:30 h
Šumarska Škola KV 06:05h km 00:35 h
Mataruška banja 06:15h km 00:45 h
Bogutovac 06:20h km 00:50 h
Dobre strane 06:30h km 01:00 h
Polumir 06:40h km 01:10 h
Ušće Raška 06:50h km 01:20 h
Bojanić 07:05h km 01:35 h
Biljanovac 07:10h km 01:40 h
Baljevac 07:15h km 01:45 h
Brvenik 07:20h km 01:50 h
Raška A.S. 07:30h km 02:00 h
Rudnica 07:40h km 02:10 h
Lešak 07:55h km 02:25 h
Leposavić A.S. 08:10h km 02:40 h
Sočanica 08:20h km 02:50 h
Zvečan 08:45h km 03:15 h
Kosovska Mitrovica A.S. 08:50h km 03:20 h
Priština 09:40h km 04:10 h
Place Departure Distance Travel time