Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Belgrade - Valjevo

Place Departure Distance Travel time
Beograd A.S. 09:00h 0km 00:00 h
Čukarica Ada 09:07h 5km 00:07 h
Umka 09:25h 22km 00:25 h
Barič rampa 09:30h 28km 00:30 h
Obrenovac A.S. 09:35h 31km 00:35 h
Zvečka - rampa 09:40h 36km 00:40 h
Stubline sremčević 09:45h 40km 00:45 h
Stubline 09:47h 43km 00:47 h
Piroman 09:53h 48km 00:53 h
Lončanik 09:57h 52km 00:57 h
Milorci 10:00h 55km 01:00 h
Crvena Jabuka 10:04h 58km 01:04 h
Bogdanovica 10:06h 60km 01:06 h
Ub - A.S. 10:10h 63km 01:10 h
Vučijak 10:17h 66km 01:17 h
Murgaš 10:20h 68km 01:20 h
Bajevac II 10:22h 70km 01:22 h
Bajevac I 10:24h 72km 01:24 h
Stepanje - Prodavnica 10:26h 74km 01:26 h
Slovac Valjevo 10:28h 76km 01:28 h
V. Loznica 10:33h 80km 01:33 h
Divci Valjevo 10:37h 84km 01:37 h
Iverak Valjevo 10:44h 90km 01:44 h
Valjevo 10:50h 96km 01:50 h
Valjevo groblje 11:07h 99km 02:07 h
Raskrsnica Beleg 11:09h 100km 02:09 h
Petnica 11:14h 103km 02:14 h
Klinci 11:16h 104km 02:16 h
Žabari 11:18h 105km 02:18 h
Paune R 11:20h 106km 02:20 h
Gavrilovića brdo 11:27h 109km 02:27 h
Rajković 11:30h 110km 02:30 h
Jezero Osečenica 11:34h 116km 02:34 h
Osečenica I 11:37h 117km 02:37 h
Bogdanovića brdo 11:42h 118km 02:42 h
Živanovića brdo 11:45h 119km 02:45 h
Ćajinac 11:48h 121km 02:48 h
Krčmar 11:50h 122km 02:50 h
Barake Krčmar 11:54h 125km 02:54 h
Planinski Dom 12:03h 132km 03:03 h
Pitomine 12:05h 133km 03:05 h
Stari grad 12:08h 135km 03:08 h
Divčibare 12:10h 136km 03:10 h
Place Departure Distance Travel time