Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Aranđelovac - Lazarevac

Place Departure Distance Travel time
Arandjelovac A.S. 18:45h 0km 00:00 h
Šamot Arandjelovac 18:49h 1km 00:04 h
Bukovik Arandjelovac 18:53h 4km 00:08 h
Darosava Arandjelovac 19:00h 9km 00:15 h
Progorevci Arandjelovac 19:03h 11km 00:18 h
Kruševica 19:05h 13km 00:20 h
Rudovci 19:14h 19km 00:29 h
Baroševac 19:19h 22km 00:34 h
Zeoke Arandjelovac 19:23h 25km 00:38 h
Zavod Lazarevac 19:33h 31km 00:48 h
Lazarevac A.S. 19:49h 38km 01:04 h
Place Departure Distance Travel time