Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Aranđelovac - Lazarevac

Place Departure Distance Travel time
Arandjelovac A.S. 14:00h km 00:00 h
Šamot Arandjelovac 14:04h km 00:04 h
Bukovik Arandjelovac 14:08h km 00:08 h
Darosava Arandjelovac 14:15h km 00:15 h
Progorevci Arandjelovac 14:18h km 00:18 h
Kruševica 14:20h km 00:20 h
Rudovci 14:29h km 00:29 h
Baroševac 14:34h km 00:34 h
Zeoke Arandjelovac 14:38h km 00:38 h
Zavod Lazarevac 14:48h km 00:48 h
Lazarevac A.S. 15:04h km 01:04 h
Place Departure Distance Travel time