Autobuske karte, red vožnje, servisne informacije. Kontakt: office@redvoznje.net

Aranđelovac - Lazarevac

Place Departure Distance Travel time
Arandjelovac A.S. 13:35h 0km 00:00 h
Šamot Arandjelovac 13:39h 1km 00:04 h
Bukovik Arandjelovac 13:43h 4km 00:08 h
Darosava Arandjelovac 13:50h 9km 00:15 h
Progorevci Arandjelovac 13:53h 11km 00:18 h
Kruševica 13:55h 13km 00:20 h
Rudovci 14:04h 19km 00:29 h
Baroševac 14:09h 22km 00:34 h
Zeoke Arandjelovac 14:13h 25km 00:38 h
Zavod Lazarevac 14:23h 31km 00:48 h
Lazarevac A.S. 14:39h 38km 01:04 h
Place Departure Distance Travel time