call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Novi Sad MAS

Autobuska stanica

* Pretražite linije koje polaze sa autobuske stanice Novi Sad MAS:

Adresa:
Булевар Јаше Томића 6
Telefon:
+381 21 444 021
Mobilni:
Fax:
E-mail:
office@gspns.rs

Podaci o lokaciji
nisu dostupni

Polasci sa stanice Novi Sad MAS

/

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Bečej AS

10:45

11:40

Bečejprevoz

Čurug - Telep

10:45

11:45

Saobraćaj Žabalj

Krčedin - centar

10:45

11:50

Miloš Line

Dudara - okretnica

10:50

11:25

JGSP Novi Sad

Beograd AS

10:50

12:22

Dunavprevoz

Beograd AS

10:50

12:22

Dunavprevoz

Gospođinci - Centar

11:00

11:55

JGSP Novi Sad

Kanjiža C

11:00

13:15

Bečejprevoz

Beograd AS

11:00

12:40

Generali Transport Company

Sombor AS

11:00

12:50

Dunavprevoz

Beograd AS

11:00

12:40

Severtrans

Sremska Mitrovica AS

11:10

12:30

Sirmiumbus

Šajkaš - Nikole Tesle 62

11:10

11:50

Saobraćaj Žabalj

Bečej AS

11:15

12:10

Severtrans Senta

Čerević - Spomenik

11:15

12:10

JGSP Novi Sad

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

11:15

11:47

JP Vrbas

Sombor AS

11:15

13:00

Severtrans

Titel - Nova pošta

11:15

12:25

Lasta

Temerin - Okretnica

11:20

12:05

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

11:20

12:10

Dunavprevoz

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

11:30

12:05

JGSP Novi Sad

Čurug - Telep

11:30

12:30

Saobraćaj Žabalj

Banoštor - Centar

11:35

12:30

JGSP Novi Sad

Šabac AS

11:40

13:10

Šidexpres

Srbobran AS

11:40

12:13

Subotica Trans

Lug - Centar (okretnica)

11:40

12:50

JGSP Novi Sad

Stari Rakovac VI-Okretnica

11:45

12:20

JGSP Novi Sad

Silbaš - Centar

11:45

12:27

Dunavprevoz

Temerin - Okretnica

11:50

12:30

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

11:50

12:20

JGSP Novi Sad

Zrenjanin AS

11:50

12:50

APP FIL DM

Konak

11:50

13:41

Net Bus CO

Subotica AS

11:55

13:35

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

11:55

13:25

Bečejprevoz

Inđija AS

12:00

12:50

Fudeks

Mošorin - Centar

12:00

12:45

ATP Autoprevoz DTD

Kruševac AS

12:00

17:00

MB Best Tours

Mladenovo - Centar

12:00

13:35

Dunavprevoz

Beograd AS

12:00

13:15

Dunavprevoz

Odžaci AS

12:00

13:11

Saobraćaj

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

12:05

12:40

JGSP Novi Sad

Temerin - Okretnica

12:10

12:55

JGSP Novi Sad

Bečej AS

12:10

13:00

Bečejprevoz

Beočin selo - Okretnica

12:15

13:00

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

12:15

12:50

JGSP Novi Sad

Brezovica

12:15

22:15

Adio Tours

Sombor AS

12:15

14:15

Best Komerc

Silbaš - Centar

12:15

12:55

Dunavprevoz

Mali Zvornik

12:15

15:30

Ristić Commerce

Šabac AS

12:15

13:50

Ristić Commerce

Beograd AS

12:20

13:40

Generali Transport Company

Bačka Palanka AS

12:20

13:10

Dunavprevoz

Priboj AS

12:25

20:45

Autoprevoz Janjušević

Subotica AS

12:25

14:30

Generali Transport Company

Ravno selo - okretnica

12:25

13:05

JP Vrbas

Subotica AS

12:25

14:30

Severtrans

Temerin - Okretnica

12:30

13:15

JGSP Novi Sad

Vršac AS

12:30

15:10

Stup

Sombor AS

12:30

14:20

Severtrans

Titel - Nova pošta

12:30

13:40

Lasta

Čurug - Telep

12:30

13:30

Saobraćaj Žabalj

Novi Banovci - centar

12:30

13:30

Putnik - Express

Beograd AS

12:35

13:57

Severtrans

Gospođinci - Centar

12:40

13:35

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

12:40

13:35

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

12:40

13:15

JGSP Novi Sad

Senta AS

12:40

14:28

Enka - Putnički

Sremska Mitrovica AS

12:40

13:54

Sirmiumbus

Bujanovac AS

12:45

21:00

Kavim - Jedinstvo

Nadalj - centar

12:45

13:40

Bečejprevoz

Sremska Mitrovica AS

12:45

14:05

Generali Transport Company

Banoštor - Centar

12:50

13:50

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

12:55

13:25

JGSP Novi Sad

Zrenjanin AS

13:00

13:50

Bečejprevoz

Nova Gajdobra - Centar

13:00

14:00

Dunavprevoz

Mladenovo - Centar

13:00

14:35

Dunavprevoz

Odžaci AS

13:00

14:45

Saobraćaj

Čurug - Telep

13:00

14:00

Saobraćaj Žabalj

Krčedin - centar

13:00

14:05

Miloš Line

Pirot AS

13:05

19:25

Auto Kodeks

Kulpin - Centar 1

13:06

13:37

Dunavprevoz

Temerin - Okretnica

13:10

13:55

JGSP Novi Sad

Krupanj AS

13:15

16:23

Feniks Giz

Mošorin - Centar

13:15

14:00

ATP Autoprevoz DTD

Novi Bečej AS

13:15

14:28

Bečejprevoz

Banja Koviljača AS

13:15

16:20

Raketa Aćimović Bjeličić

Beograd AS

13:15

14:40

Saobraćaj

Žabalj - Lovac

13:15

14:00

Saobraćaj Žabalj

Dudara - okretnica

13:20

13:55

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

13:20

14:10

Dunavprevoz

Čerević - Spomenik

13:25

14:20

JGSP Novi Sad

Zrenjanin AS

13:25

14:10

APP FIL DM

Sombor AS

13:25

15:25

Severtrans

Melenci

13:25

14:35

Net Bus CO

Gospođinci - Centar

13:30

14:25

JGSP Novi Sad

Gajdobra - Centar -Škola

13:30

14:15

Dunavprevoz

Titel - Nova pošta

13:30

14:40

Lasta

Čurug - Telep

13:30

14:30

Saobraćaj Žabalj

Lug - Centar (okretnica)

13:35

14:45

JGSP Novi Sad

Srbobran AS

13:35

14:05

Bečejprevoz

Zlatibor - pijaca

13:40

20:00

Feniks Giz

Beograd AS

13:40

15:12

Dunavprevoz

Krčedin

13:45

14:35

Lasta

Kanjiža AS

13:45

16:15

Lasta

Sremska Mitrovica AS

13:45

15:01

Sirmiumbus

Novi Pazar AS

13:50

20:20

Kimmel

Vršac AS

13:50

16:20

Stup

Subotica AS

13:50

15:25

Niš-Ekspres

Bečej AS

13:55

14:52

Bečejprevoz

Zrenjanin AS

14:00

15:00

APP FIL DM

Pivnice - Centar

14:00

16:02

Dunavprevoz

Valjevo AS

14:00

16:55

Lasta

Čurug - Telep

14:00

15:00

Saobraćaj Žabalj

Sečanj AS

14:00

15:36

Net Bus CO

Bački Jarak - Centar - Okretnica

14:05

14:30

JGSP Novi Sad

Temerin - Okretnica

14:05

14:45

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

14:05

14:30

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

14:10

14:45

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

14:10

14:55

ATP Autoprevoz DTD

Beograd AS

14:10

15:33

Severtrans

Titel - Nova pošta

14:10

15:20

Lasta

Šajkaš - Nikole Tesle 62

14:10

14:50

Saobraćaj Žabalj

Temerin - Okretnica

14:15

15:00

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

14:15

14:50

JGSP Novi Sad

Bečej AS

14:15

15:10

Bečejprevoz

Bačka Topola AS

14:15

15:20

Generali Transport Company

Maglić - Centar 1

14:15

14:45

Dunavprevoz

Čurug - Telep

14:15

15:15

Saobraćaj Žabalj

Žabalj - Lovac

14:15

15:00

Saobraćaj Žabalj

Beočin selo - Okretnica

14:20

15:05

JGSP Novi Sad

Temerin - Okretnica

14:25

15:05

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

14:25

15:20

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

14:25

15:00

JGSP Novi Sad

Gospođinci - Centar

14:30

15:25

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

14:30

15:20

Dunavprevoz

Nova Gajdobra - Centar

14:30

15:30

Dunavprevoz

Kulpin

14:30

15:00

Dunavprevoz

Beograd AS

14:30

16:02

Dunavprevoz

Krčedin

14:30

15:20

Lasta

Loznica AS

14:30

17:30

Raketa Aćimović Bjeličić

Valjevo AS

14:30

18:10

Strela

Sombor AS

14:30

16:26

Severtrans

Čurug - Telep

14:30

15:30

Saobraćaj Žabalj

Temerin - Okretnica

14:35

15:15

JGSP Novi Sad

Beočin AS

14:35

15:10

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

14:40

15:05

JGSP Novi Sad

Lug - Centar (okretnica)

14:40

16:00

JGSP Novi Sad

Vršac AS

14:40

17:10

Stup

Subotica AS

14:40

16:30

Lasta

Zaječar AS

14:45

21:00

Euro - Lin

Stari Rakovac VI-Okretnica

14:45

15:20

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

14:45

15:30

ATP Autoprevoz DTD

Nadalj - centar

14:45

15:45

Bečejprevoz

Senta AS

14:45

16:38

Enka - Putnički

Niš AS

14:45

19:25

Niš-Ekspres

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

14:45

15:17

JP Vrbas

Čurug - Telep

14:50

15:40

ATP Autoprevoz DTD

Loznica AS

14:50

17:25

Raketa Aćimović Bjeličić

Beograd AS

14:50

16:13

Severtrans

Žabalj - Lovac

14:55

15:40

Saobraćaj Žabalj

Šid AS

15:00

17:00

Šidexpres

Temerin - Okretnica

15:00

15:40

JGSP Novi Sad

Šabac AS

15:00

16:30

Mačva ekspres

Gospođinci - Centar

15:10

16:05

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

15:10

15:35

JGSP Novi Sad

Beočin selo - Okretnica

15:10

15:55

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

15:10

15:55

ATP Autoprevoz DTD

Dudara - okretnica

15:15

15:50

JGSP Novi Sad

Gajdobra - Centar -Škola

15:15

16:15

Dunavprevoz

Bač AS

15:15

16:43

Dunavprevoz

Čurug - Telep

15:15

16:15

Saobraćaj Žabalj

Kikinda AS

15:20

17:15

Bečejprevoz

Vršac AS

15:20

19:27

Dunavprevoz

Sombor AS

15:20

17:45

Lasta

Beočin AS

15:25

16:00

JGSP Novi Sad

Titel - Nova pošta

15:25

16:35

Lasta

Temerin - Okretnica

15:30

16:10

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

15:30

16:00

JGSP Novi Sad

Kruševac AS

15:30

20:00

Jugoprevoz Krusevac

Nadalj - centar

15:30

16:20

Bečejprevoz

Krčedin

15:30

16:20

Lasta

Stara Pazova AS

15:30

16:15

Lasta

Čerević - Spomenik

15:35

16:30

JGSP Novi Sad

Sremska Mitrovica AS

15:40

17:00

Sirmiumbus

Dudara - okretnica

15:45

16:10

JGSP Novi Sad

Banoštor - Centar

15:45

16:45

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

15:45

16:30

ATP Autoprevoz DTD

Subotica AS

15:45

17:35

Generali Transport Company

Valjevo AS

15:45

18:40

Generali Transport Company

Pivnice - Centar

15:45

17:42

Dunavprevoz

Srbobran AS

15:45

16:14

Severtrans

Zrenjanin AS

15:50

16:40

Net Bus CO

Temerin - Okretnica

15:50

16:30

JGSP Novi Sad

Zrenjanin AS

15:50

16:40

APP FIL DM

Beograd AS

15:50

17:05

Dunavprevoz

Beograd AS

15:55

17:25

Bečejprevoz

Žabalj - Lovac

15:55

16:40

Saobraćaj Žabalj

Čačak AS

16:00

20:00

Autoprevoz Čačak AD

Senta AS

16:00

18:00

Severtrans Senta

Beočin selo - Okretnica

16:00

16:45

JGSP Novi Sad

Subotica AS

16:00

18:00

Benko Tours 92

Novi Pazar AS

16:00

22:00

Benko Tours 92

Bajmok - centar

16:00

18:15

Generali Transport Company

Silbaš - Centar

16:00

16:50

Dunavprevoz

Bajmok - centar

16:00

18:15

Severtrans

Čurug - Telep

16:00

17:00

Saobraćaj Žabalj

Krčedin - centar

16:00

17:05

Miloš Line

Temerin - Okretnica

16:10

16:55

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

16:10

16:45

JGSP Novi Sad

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

16:10

16:43

JP Vrbas

Stari Rakovac VI-Okretnica

16:15

16:50

JGSP Novi Sad

Bečej AS

16:15

17:10

Bečejprevoz

Odžaci AS

16:15

18:10

Saobraćaj

LJubovija AS

16:15

20:15

Lastra

Gospođinci - Centar

16:20

17:15

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

16:20

17:06

ATP Autoprevoz DTD

Palić - centar

16:29

18:10

Subotica Trans

Čerević - Spomenik

16:30

17:25

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

16:30

17:05

JGSP Novi Sad

Beograd AS

16:30

18:02

Dunavprevoz

Sombor AS

16:30

18:30

Severtrans

Leskovac AS

16:30

21:50

Kanis

Dudara - okretnica

16:35

17:10

JGSP Novi Sad

Čurug - Telep

16:35

17:35

Saobraćaj Žabalj

Silbaš - Centar

16:40

17:23

Dunavprevoz

Beograd AS

16:40

18:12

Lasta

Šid AS

16:45

19:05

Šidexpres

Zrenjanin AS

16:45

17:35

APP FIL DM

Radojevo

16:45

19:15

Net Bus CO

Temerin - Okretnica

16:50

17:35

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

16:55

17:40

ATP Autoprevoz DTD

Beočin selo - Okretnica

17:00

17:50

JGSP Novi Sad

Loznica AS

17:00

19:20

Mačva ekspres

Subotica AS

17:00

18:55

Generali Transport Company

Mladenovo - Centar

17:00

18:30

Dunavprevoz

Čurug - Telep

17:00

18:00

Saobraćaj Žabalj

Krčedin - centar

17:00

18:05

Miloš Line

Bečej AS

17:05

18:00

Bečejprevoz

Gospođinci - Centar

17:10

18:05

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

17:15

17:50

JGSP Novi Sad

Titel - Nova pošta

17:15

18:25

Lasta

Silbaš - Centar

17:20

18:05

Dunavprevoz

Sremska Mitrovica AS

17:20

18:46

Sirmiumbus

Beočin AS

17:25

18:00

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

17:25

18:29

Dunavprevoz

Niš AS

17:25

22:50

Niš-Ekspres

Temerin - Okretnica

17:30

18:15

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

17:30

18:25

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

17:30

18:05

JGSP Novi Sad

Vršac AS

17:30

20:10

Stup

Kanjiža AS

17:30

20:00

Lasta

Šajkaš - Nikole Tesle 62

17:30

18:10

Saobraćaj Žabalj

Lug - Centar (okretnica)

17:35

18:45

JGSP Novi Sad

Beograd AS

17:40

19:15

Saobraćaj

Beograd AS

17:45

19:20

Dunavprevoz

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

17:45

18:18

JP Vrbas

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

17:45

18:18

JP Vrbas

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

17:45

18:17

JP Vrbas

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

17:50

18:25

JGSP Novi Sad

Beograd AS

17:50

19:13

Severtrans

Dudara - okretnica

17:55

18:30

JGSP Novi Sad

Sremska Mitrovica AS

17:55

19:15

Generali Transport Company

Krčedin - centar

17:55

19:00

Miloš Line

Zrenjanin AS

18:00

18:50

Bečejprevoz

Bečej AS

18:00

18:55

Bečejprevoz

Čurug - Telep

18:00

19:00

Saobraćaj Žabalj

Čerević - Spomenik

18:05

19:00

JGSP Novi Sad

Subotica AS

18:05

19:40

Niš-Ekspres

Temerin - Okretnica

18:10

18:55

JGSP Novi Sad

Senta AS

18:10

19:55

Severtrans Senta

Stari Rakovac VI-Okretnica

18:10

18:45

JGSP Novi Sad

Žabalj - Lovac

18:10

18:55

Saobraćaj Žabalj

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

18:15

18:50

JGSP Novi Sad

Šabac AS

18:20

20:05

Mačva ekspres

Novi Banovci - centar

18:20

19:20

Putnik - Express

Gospođinci - Centar

18:25

19:20

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

18:25

19:00

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

18:30

19:15

ATP Autoprevoz DTD

Zrenjanin AS

18:30

19:20

APP FIL DM

Gajdobra - Centar -Škola

18:30

19:15

Dunavprevoz

Apatin AS

18:30

20:50

Severtrans

Ruma AS

18:30

19:30

Sirmiumbus

Bođani - centar

18:30

20:23

Saobraćaj

Titel - Nova pošta

18:30

19:40

Lasta

Jaša Tomić

18:30

20:15

Net Bus CO

Niš AS

18:35

23:10

Niš-Ekspres

Sremska Mitrovica AS

18:35

19:49

Sirmiumbus

Temerin - Okretnica

18:40

19:25

JGSP Novi Sad

Banoštor - Centar

18:40

19:45

JGSP Novi Sad

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

18:40

19:13

JP Vrbas

Belilo II - okretnica

18:43

19:28

JGSP Novi Sad

Nadalj - centar

18:45

19:35

Bečejprevoz

Bečej AS

18:45

19:40

Bečejprevoz

Čurug - Telep

18:45

19:45

Saobraćaj Žabalj

Temerin - Okretnica

19:00

19:45

JGSP Novi Sad

Vršac AS

19:00

22:10

Stup

Beočin AS

19:00

19:35

JGSP Novi Sad

Srbobran AS

19:00

19:30

Bečejprevoz

Vršac AS

19:00

21:15

Stup

Bačka Palanka AS

19:00

19:50

Dunavprevoz

Subotica AS

19:00

20:30

Niš-Ekspres

Inđija AS

19:05

19:55

Fudeks

Čerević - Spomenik

19:10

20:05

JGSP Novi Sad

Sremska Mitrovica AS

19:10

20:30

Generali Transport Company

Dudara - okretnica

19:15

19:50

JGSP Novi Sad

Čurug - Telep

19:15

20:05

ATP Autoprevoz DTD

Subotica AS

19:15

21:05

Generali Transport Company

Krčedin - centar

19:15

20:20

Miloš Line

Temerin - Okretnica

19:20

20:05

JGSP Novi Sad

Kanjiža - centar

19:20

21:54

Enka - Putnički

Bečej AS

19:25

20:20

Bečejprevoz

Mošorin - Centar

19:30

20:15

ATP Autoprevoz DTD

Silbaš - Centar

19:30

20:10

Dunavprevoz

Bač AS

19:30

20:50

Dunavprevoz

Loznica AS

19:30

22:35

Raketa Aćimović Bjeličić

Titel - Nova pošta

19:30

20:40

Lasta

Čurug - Telep

19:30

20:30

Saobraćaj Žabalj

Žabalj - Lovac

19:30

20:15

Saobraćaj Žabalj

Temerin - Okretnica

19:35

20:20

JGSP Novi Sad

Beočin selo - Okretnica

19:40

20:30

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

19:40

20:15

JGSP Novi Sad

Gospođinci - Centar

19:45

20:40

JGSP Novi Sad

Badovinci

19:45

22:05

Mačva ekspres

Krčedin

19:45

20:35

Lasta

Lug - Centar (okretnica)

19:50

21:10

JGSP Novi Sad

Sombor AS

19:50

21:35

Severtrans

Zrenjanin AS

20:00

20:50

Net Bus CO

Bačka Topola AS

20:00

21:15

Subotica Trans

Zrenjanin AS

20:00

20:50

APP FIL DM

Gajdobra - Centar -Škola

20:00

20:55

Dunavprevoz

Bačka Palanka AS

20:00

20:56

Dunavprevoz

Beograd AS

20:00

21:32

Lasta

Beograd AS

20:00

21:33

Severtrans

Dudara - okretnica

20:15

20:50

JGSP Novi Sad

Nadalj - centar

20:15

21:05

Bečejprevoz

Bečej AS

20:15

21:10

Bečejprevoz

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

20:15

20:48

JP Vrbas

Temerin - Okretnica

20:20

21:05

JGSP Novi Sad

Šid AS

20:30

22:45

Šidexpres

Čerević - Spomenik

20:30

21:25

JGSP Novi Sad

Sremska Mitrovica AS

20:30

21:44

Sirmiumbus

Titel - Nova pošta

20:30

21:40

Lasta

Čurug - Telep

20:30

21:30

Saobraćaj Žabalj

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

20:35

21:10

JGSP Novi Sad

Niš AS

20:35

01:10

Niš-Ekspres

Gospođinci - Centar

20:40

21:35

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

20:45

21:30

ATP Autoprevoz DTD

Sombor AS

20:45

22:30

Severtrans

Bačka Topola AS

21:00

22:13

Subotica Trans

Dudara - okretnica

21:00

21:25

JGSP Novi Sad

Bečej AS

21:00

21:55

Bečejprevoz

Pivnice - Centar

21:00

23:07

Dunavprevoz

Odžaci AS

21:00

22:15

Saobraćaj

Beograd AS

21:10

22:42

Lasta

Subotica AS

21:15

23:00

Auto Kodeks

Krčedin - centar

21:25

22:30

Miloš Line

Beočin AS

21:30

22:05

JGSP Novi Sad

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

21:30

22:03

JP Vrbas

Sombor AS

21:30

23:15

Severtrans

Čurug - Telep

21:30

22:30

Saobraćaj Žabalj

Lug - Centar (okretnica)

21:35

22:45

JGSP Novi Sad

Gospođinci - Centar

21:40

22:35

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

21:40

22:05

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

21:45

22:40

Dunavprevoz

Subotica AS

21:50

23:25

Niš-Ekspres

Mošorin - Centar

22:05

22:50

ATP Autoprevoz DTD

Beograd AS

22:10

23:45

Severtrans

Titel - Nova pošta

22:10

23:20

Lasta

Temerin - Okretnica

22:15

23:00

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

22:20

23:35

Dunavprevoz

Čurug - Telep

22:20

23:20

Saobraćaj Žabalj

Sremska Mitrovica AS

22:30

23:40

Ristić Commerce

Gospođinci - Centar

22:45

23:40

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

22:45

23:40

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

22:45

23:10

JGSP Novi Sad

Beograd AS

23:05

00:25

Niš-Ekspres

Sombor AS

23:15

00:57

Severtrans

Dolasci na stanicu Novi Sad MAS

/

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

10:45

10:10

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

10:50

09:50

Dunavprevoz

Beograd AS

10:55

09:25

Bečejprevoz

Žabalj - Lovac

10:55

10:10

Saobraćaj Žabalj

Subotica AS

10:57

09:00

Generali Transport Company

Subotica AS

10:57

09:00

Severtrans

Loznica AS

11:00

08:30

Mačva ekspres

Silbaš - Centar

11:05

10:20

Dunavprevoz

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

11:05

10:30

JP Vrbas

Sremska Mitrovica AS

11:05

09:45

Sirmiumbus

Beograd AS

11:08

09:45

Severtrans

Beočin AS

11:10

10:35

JGSP Novi Sad

Banoštor - Centar

11:20

10:20

JGSP Novi Sad

Zrenjanin AS

11:20

10:30

Bečejprevoz

Beograd AS

11:22

09:50

Stup

Temerin - Okretnica

11:25

10:40

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

11:25

10:50

JGSP Novi Sad

Bečej AS

11:25

10:30

Bečejprevoz

Gospođinci - Centar

11:30

10:35

JGSP Novi Sad

Bač AS

11:30

09:54

Dunavprevoz

Valjevo AS

11:30

08:00

Strela

Čurug - Telep

11:30

10:30

Saobraćaj Žabalj

Beograd AS

11:32

10:00

Dunavprevoz

Kanjiža - centar

11:40

09:15

Bečejprevoz

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

11:45

11:10

JGSP Novi Sad

Loznica AS

11:45

08:45

Raketa Aćimović Bjeličić

Zrenjanin AS

11:50

11:00

Net Bus CO

Čačak AS

11:50

07:00

Autoprevoz Čačak AD

Zrenjanin AS

11:50

11:00

APP FIL DM

Bačka Palanka AS

11:54

11:00

Dunavprevoz

Temerin - Okretnica

11:55

11:10

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

11:55

11:30

JGSP Novi Sad

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

11:58

11:25

JP Vrbas

Mošorin - Centar

12:00

11:15

ATP Autoprevoz DTD

Vrnjačka Banja AS

12:00

07:00

Best Komerc

Krčedin - centar

12:00

11:10

Miloš Line

Subotica AS

12:07

10:15

Generali Transport Company

Nadalj - centar

12:10

11:20

Bečejprevoz

Čurug - Telep

12:10

11:10

Saobraćaj Žabalj

Čerević - Spomenik

12:15

11:20

JGSP Novi Sad

Temerin - Okretnica

12:15

11:30

JGSP Novi Sad

Beočin selo - Okretnica

12:15

11:30

JGSP Novi Sad

Beograd AS

12:15

10:55

Generali Transport Company

Beograd AS

12:15

10:55

Severtrans

Žabalj - Lovac

12:20

11:35

Saobraćaj Žabalj

Beograd AS

12:23

11:00

Severtrans

Mošorin - Centar

12:25

11:40

ATP Autoprevoz DTD

Odžaci AS

12:30

11:25

Kavim - Jedinstvo

Silbaš - Centar

12:30

11:40

Dunavprevoz

Loznica AS

12:30

09:50

Raketa Aćimović Bjeličić

Sombor AS

12:30

10:45

Severtrans

Bačka Palanka AS

12:32

11:40

Dunavprevoz

Sremska Mitrovica AS

12:35

11:15

Generali Transport Company

Krčedin

12:35

11:45

Lasta

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

12:40

12:10

JGSP Novi Sad

Nadalj - centar

12:42

11:50

Bečejprevoz

Beograd AS

12:42

11:10

Stup

Čurug - Telep

12:45

11:45

Saobraćaj Žabalj

Beograd AS

12:47

12:20

Bečejprevoz

Lug III - Centar

12:50

11:30

JGSP Novi Sad

Gospođinci - Centar

12:55

12:00

JGSP Novi Sad

Temerin - Okretnica

12:55

12:10

JGSP Novi Sad

Beograd AS

12:55

11:30

Dunavprevoz

Mladenovo - Centar

12:56

11:30

Dunavprevoz

Subotica AS

12:57

11:00

Generali Transport Company

Dudara - okretnica

13:00

12:25

JGSP Novi Sad

Subotica AS

13:00

11:15

Auto Kodeks

Beograd AS

13:00

11:20

Saobraćaj

Stari Rakovac VI-Okretnica

13:05

12:30

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

13:10

12:15

JGSP Novi Sad

Čurug - Telep

13:10

12:20

ATP Autoprevoz DTD

Silbaš - Centar

13:11

12:30

Dunavprevoz

Brezovica

13:15

03:30

Adio Tours

Mošorin - Centar

13:15

12:30

ATP Autoprevoz DTD

Odžaci AS

13:15

11:10

Saobraćaj

Bečej AS

13:17

12:20

Bečejprevoz

Temerin - Žel. rampa - Mlin

13:20

12:50

JGSP Novi Sad

Vrnjačka Banja AS

13:20

07:30

Severtrans

Sremska Mitrovica AS

13:20

12:00

Sirmiumbus

Temerin - Okretnica

13:25

12:40

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

13:25

12:50

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

13:30

12:55

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

13:30

12:45

ATP Autoprevoz DTD

Beograd AS

13:32

12:00

Lasta

Banoštor - Centar

13:35

12:35

JGSP Novi Sad

Nadalj - centar

13:35

12:40

Bečejprevoz

Pivnice - Centar

13:35

11:45

Dunavprevoz

Bačka Topola AS

13:40

12:25

Subotica Trans

Titel - restorani Vojvodina

13:40

12:30

Lasta

Čurug - Telep

13:40

12:40

Saobraćaj Žabalj

Žabalj - Lovac

13:40

12:55

Saobraćaj Žabalj

Temerin - Okretnica

13:45

13:00

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

13:45

13:20

JGSP Novi Sad

Beočin selo - Okretnica

13:45

13:00

JGSP Novi Sad

Temerin - Centar

13:45

13:20

Bečejprevoz

Peć AS

13:45

04:30

Niš-Ekspres

Vrnjačka Banja AS

13:47

08:30

Bečejprevoz

Beograd AS

13:47

12:20

Dunavprevoz

kanjiža - Trg glavni

13:50

11:15

Severtrans Senta

Sremska Mitrovica AS

13:50

12:45

Bečejprevoz

Beograd AS

13:50

12:10

Lasta

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

13:55

13:30

JGSP Novi Sad

Zrenjanin AS

14:00

13:10

Net Bus CO

Zrenjanin AS

14:00

13:10

APP FIL DM

Apatin AS

14:00

11:30

Severtrans

LJubovija AS

14:00

10:00

Lastra

Bačka Palanka AS

14:03

13:00

Dunavprevoz

Temerin - Okretnica

14:05

13:20

JGSP Novi Sad

Lug - Centar (okretnica)

14:05

12:55

JGSP Novi Sad

Krčedin

14:05

13:15

Lasta

Sremski Karlovci - centar

14:10

13:35

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

14:15

13:30

ATP Autoprevoz DTD

Bački Petrovac AS

14:20

13:35

Dunavprevoz

Čurug - Telep

14:20

13:20

Saobraćaj Žabalj

Bečej AS

14:25

13:30

Bečejprevoz

Titel - restorani Vojvodina

14:25

13:15

Lasta

Subotica AS

14:27

12:30

Generali Transport Company

Gospođinci - Centar

14:30

13:30

JGSP Novi Sad

Beograd AS

14:30

12:25

Dunavprevoz

Beograd AS

14:30

13:00

Severtrans

Beograd AS

14:32

13:00

Lasta

Čerević - Spomenik

14:35

13:40

JGSP Novi Sad

Belilo II - okretnica

14:35

13:50

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

14:35

14:10

JGSP Novi Sad

Subotica AS

14:35

13:00

Niš-Ekspres

Dudara - okretnica

14:40

14:05

JGSP Novi Sad

Šabac AS

14:45

13:15

Mačva ekspres

Vršac AS

14:45

12:00

Stup

Srbobran AS

14:46

14:10

Bečejprevoz

Šid AS

14:50

12:30

Šidexpres

Temerin - Okretnica

14:50

14:05

JGSP Novi Sad

Kulpin

14:50

14:10

Dunavprevoz

Sombor AS

14:50

13:00

Severtrans

Žabalj - Lovac

14:50

14:05

Saobraćaj Žabalj

Mali Zvornik

14:55

11:25

Ristić Commerce

Banoštor - Centar

15:00

14:00

JGSP Novi Sad

Čurug - Telep

15:00

14:00

Saobraćaj Žabalj

Krčedin - centar

15:00

14:10

Miloš Line

Mošorin - Centar

15:05

14:20

ATP Autoprevoz DTD

Bačka Palanka AS

15:07

14:15

Dunavprevoz

Sokobanja AS

15:10

09:10

Niš-Ekspres

Beograd AS

15:15

14:00

Dunavprevoz

Sijarinska Banja

15:15

07:00

Lasta

Bačko Petrovo Selo - Centar

15:17

14:00

Bečejprevoz

Čerević - Spomenik

15:20

14:25

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

15:20

14:45

JGSP Novi Sad

Titel - restorani Vojvodina

15:20

14:10

Lasta

Gospođinci - Centar

15:25

14:30

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

15:30

14:55

JGSP Novi Sad

Valjevo AS

15:30

12:45

Generali Transport Company

Sombor AS

15:34

13:45

Severtrans

Temerin - Okretnica

15:35

14:50

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

15:35

15:00

JGSP Novi Sad

Beograd AS

15:35

13:50

Generali Transport Company

Prolom Banja

15:35

08:15

Niš-Ekspres

Beograd AS

15:35

13:50

Severtrans

Pivnice - Centar

15:40

14:30

Dunavprevoz

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

15:45

15:10

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

15:45

15:00

ATP Autoprevoz DTD

Sremska Mitrovica AS

15:45

14:15

Generali Transport Company

Radojevo

15:50

13:20

Net Bus CO

Temerin - Okretnica

15:50

15:05

JGSP Novi Sad

Bečej AS

15:50

14:55

Bečejprevoz

Zrenjanin AS

15:50

15:00

APP FIL DM

Senta AS

15:50

14:00

Bečejprevoz

Sombor AS

15:50

14:00

Dunavprevoz

Čurug - Telep

15:50

14:50

Saobraćaj Žabalj

Žabalj - Lovac

15:50

15:05

Saobraćaj Žabalj

Subotica AS

15:55

14:15

Autoprevoz Čačak AD

Beočin selo - Okretnica

15:55

15:10

JGSP Novi Sad

Beograd AS

15:55

14:15

Generali Transport Company

Beograd AS

15:55

14:15

Severtrans

Novi Pazar AS

16:00

09:00

Benko Tours 92

Subotica AS

16:00

14:00

Benko Tours 92

Krčedin - centar

16:00

15:10

Miloš Line

Dudara - okretnica

16:05

15:30

JGSP Novi Sad

Beograd AS

16:05

14:30

Bečejprevoz

Beograd AS

16:08

14:45

Severtrans

Temerin - Okretnica

16:10

15:25

JGSP Novi Sad

Stari Rakovac VI-Okretnica

16:10

15:35

JGSP Novi Sad

Lug - Centar (okretnica)

16:10

15:00

JGSP Novi Sad

Vršac AS

16:15

13:45

Stup

Beograd AS

16:15

14:40

Saobraćaj

Subotica AS

16:15

14:30

Kanis

Čerević - Spomenik

16:20

15:25

JGSP Novi Sad

Sremska Mitrovica AS

16:20

15:00

Sirmiumbus

Gospođinci - Centar

16:25

15:30

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

16:29

15:30

Dunavprevoz

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

16:30

15:55

JGSP Novi Sad

Kanjiža AS

16:30

14:00

Lasta

Novi Banovci - centar

16:30

15:30

Putnik - Express

Temerin - Okretnica

16:35

15:50

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

16:35

16:00

JGSP Novi Sad

Bački Petrovac AS

16:36

16:10

Dunavprevoz

Čurug - Telep

16:40

15:40

Saobraćaj Žabalj

Beočin selo - Okretnica

16:45

16:00

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

16:45

16:10

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

16:45

16:00

ATP Autoprevoz DTD

Zlatibor - pijaca

16:47

10:00

Feniks Giz

Beograd AS

16:47

15:15

Dunavprevoz

Beočin AS

16:50

16:15

JGSP Novi Sad

Gospođinci - Centar

17:05

16:10

JGSP Novi Sad

Temerin - Okretnica

17:05

16:20

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

17:05

16:30

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

17:12

16:20

Dunavprevoz

Subotica AS

17:17

15:15

Generali Transport Company

Beograd AS

17:17

15:45

Lasta

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

17:18

16:45

JP Vrbas

Temerin - Okretnica

17:25

16:40

JGSP Novi Sad

Gajdobra - Centar -Škola

17:25

16:20

Dunavprevoz

Bođani - centar

17:25

15:30

Saobraćaj

Čurug - Telep

17:25

16:25

Saobraćaj Žabalj

Čerević - Spomenik

17:30

16:35

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

17:30

16:55

JGSP Novi Sad

Lug III - Centar

17:30

16:10

JGSP Novi Sad

Stari Rakovac VI-Okretnica

17:35

17:00

JGSP Novi Sad

Beočin selo - Okretnica

17:35

16:50

JGSP Novi Sad

Sremska Mitrovica

17:36

16:14

Generali Transport Company

Odžaci AS

17:40

16:00

Saobraćaj

Temerin - Okretnica

17:45

17:00

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

17:45

16:50

Dunavprevoz

Apatin AS

17:45

15:30

Severtrans

Nadalj - centar

17:47

16:50

Bečejprevoz

Aranđelovac AS

17:50

14:10

Severtrans Senta

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

17:50

17:15

JGSP Novi Sad

Banoštor - Centar

17:50

16:50

JGSP Novi Sad

Čurug - Telep

17:50

17:00

ATP Autoprevoz DTD

Žitište

17:50

16:33

APP FIL DM

Jaša Tomić

17:50

15:45

Net Bus CO

Dudara - okretnica

17:55

17:20

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

17:55

17:10

ATP Autoprevoz DTD

Novi Bečej AS

17:55

16:45

Bečejprevoz

Krčedin - centar

17:55

17:05

Miloš Line

Dragaš AS

18:00

09:00

Adio Tours

Niš AS

18:00

13:20

Niš-Ekspres

Šabac AS

18:05

16:30

Mačva ekspres

Beograd AS

18:08

16:40

Severtrans

Gospođinci - Centar

18:15

17:20

JGSP Novi Sad

kanjiža - Trg glavni

18:15

15:47

Enka - Putnički

Sremska Mitrovica AS

18:15

17:00

Sirmiumbus

Inđija AS

18:20

17:30

Fudeks

Bačka Palanka AS

18:22

17:30

Dunavprevoz

Čerević - Spomenik

18:25

17:30

JGSP Novi Sad

Temerin - Okretnica

18:25

17:40

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

18:30

17:55

JGSP Novi Sad

Vršac AS

18:30

16:00

Stup

Subotica AS

18:30

17:00

Niš-Ekspres

Žabalj - Lovac

18:30

17:45

Saobraćaj Žabalj

Silbaš - Centar

18:31

17:46

Dunavprevoz

Sombor AS

18:34

16:45

Severtrans

Beočin selo - Okretnica

18:35

17:50

JGSP Novi Sad

Bačka Topola AS

18:37

17:20

Subotica Trans

Čurug - Telep

18:40

17:50

ATP Autoprevoz DTD

Beograd AS

18:40

17:15

Auto Kodeks

Titel - restorani Vojvodina

18:40

17:30

Lasta

Dudara - okretnica

18:45

18:10

JGSP Novi Sad

Kanjiža C

18:46

16:05

Bečejprevoz

Nadalj - centar

18:52

17:55

Bečejprevoz

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

18:55

18:30

JGSP Novi Sad

Mladenovo - Centar

18:56

17:25

Dunavprevoz

Bačevci

19:00

14:30

Raketa Aćimović Bjeličić

Niš AS

19:00

14:00

Niš-Ekspres

Krčedin - centar

19:00

18:10

Miloš Line

Gospođinci - Centar

19:05

18:10

JGSP Novi Sad

kanjiža - Trg glavni

19:09

17:00

Enka - Putnički

Čurug - Telep

19:10

18:10

Saobraćaj Žabalj

Beograd AS

19:12

17:40

Dunavprevoz

Beograd AS

19:12

17:40

Dunavprevoz

Dudara - okretnica

19:15

18:40

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

19:15

18:30

ATP Autoprevoz DTD

Čerević - Spomenik

19:25

18:30

JGSP Novi Sad

Beograd AS

19:25

17:55

Bečejprevoz

Stari Rakovac VI-Okretnica

19:30

18:55

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

19:30

18:55

JGSP Novi Sad

Sremska Mitrovica AS

19:30

18:10

Sirmiumbus

Dudara - okretnica

19:35

19:05

JGSP Novi Sad

Beograd AS

19:38

18:15

Severtrans

Bečej AS

19:40

18:40

Bečejprevoz

Sečanj AS

19:40

18:13

Net Bus CO

Beograd AS

19:42

18:10

Dunavprevoz

Silbaš - Centar

19:44

18:45

Dunavprevoz

Zlatibor - pijaca

19:45

13:45

Feniks Giz

Temerin - Okretnica

19:45

19:00

JGSP Novi Sad

Apatin AS

19:45

17:30

Severtrans

Sečanj AS

19:48

18:13

APP FIL DM

Šabac AS

19:50

18:15

Mačva ekspres

Subotica AS

19:50

18:00

Lasta

Radojevo

19:54

17:30

Net Bus CO

Titel - restorani Vojvodina

19:55

18:45

Lasta

Čerević - Spomenik

20:00

19:05

JGSP Novi Sad

Pivnice - Centar

20:00

18:00

Dunavprevoz

Beograd AS

20:02

18:30

Dunavprevoz

Beočin selo - Okretnica

20:05

19:20

JGSP Novi Sad

Odžaci AS

20:05

18:45

Saobraćaj

Čurug - Telep

20:05

19:05

Saobraćaj Žabalj

Dudara - okretnica

20:10

19:35

JGSP Novi Sad

Sremski Karlovci - centar

20:10

19:35

JGSP Novi Sad

Beočin AS

20:10

19:45

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

20:10

19:25

ATP Autoprevoz DTD

Šid AS

20:15

18:00

Šidexpres

Gospođinci - Centar

20:15

19:20

JGSP Novi Sad

Lug - Centar (okretnica)

20:20

19:00

JGSP Novi Sad

Krčedin - centar

20:20

19:30

Miloš Line

Belilo II - okretnica

20:25

19:40

JGSP Novi Sad

Dudara - okretnica

20:30

19:55

JGSP Novi Sad

Subotica AS

20:30

19:00

Niš-Ekspres

Temerin - Okretnica

20:35

19:50

JGSP Novi Sad

Kikinda AS

20:35

18:30

Bečejprevoz

Ada AS

20:35

19:10

Bečejprevoz

Beograd AS

20:38

19:15

Severtrans

Sombor AS

20:43

19:00

Severtrans

Priboj AS

20:45

13:00

Autoprevoz Janjušević

Banoštor - Centar

20:50

19:50

JGSP Novi Sad

Kruševac AS

20:50

16:30

Jugoprevoz Krusevac

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

20:55

20:20

JGSP Novi Sad

Prolom Banja

20:55

13:30

Niš-Ekspres

Temerin - Okretnica

21:00

20:15

JGSP Novi Sad

Kanjiža AS

21:00

18:30

Lasta

Sremska Mitrovica AS

21:00

19:45

Sirmiumbus

Čerević - Spomenik

21:05

20:10

JGSP Novi Sad

Pirot AS

21:05

14:50

Auto Kodeks

Krčedin - centar

21:05

20:15

Miloš Line

Sremska Mitrovica AS

21:15

19:45

Enka - Putnički

Beočin selo - Okretnica

21:25

20:40

JGSP Novi Sad

Beograd AS

21:25

20:15

Severtrans

Dudara - okretnica

21:30

20:55

JGSP Novi Sad

Mošorin - Centar

21:30

20:45

ATP Autoprevoz DTD

Šabac AS

21:30

19:10

Ristić Commerce

Silbaš - Centar

21:31

20:50

Dunavprevoz

Zmajevo - I. L. Ribara br. 2 / Zmajevo - I. L. Ribara 1

21:31

20:58

JP Vrbas

Čurug - Telep

21:35

20:35

Saobraćaj Žabalj

Gospođinci - Centar

21:40

20:45

JGSP Novi Sad

Bačka Palanka AS

21:40

20:45

Dunavprevoz

Zlatibor - pijaca

21:44

16:10

Master Bus

Niš AS

21:45

17:00

Niš-Ekspres

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

21:50

21:15

JGSP Novi Sad

Temerin - Okretnica

21:55

21:10

JGSP Novi Sad

Titel - restorani Vojvodina

21:55

20:45

Lasta

Novi Pazar AS

22:00

15:15

Kimmel

Sombor AS

22:00

20:00

Severtrans

Banja Koviljača AS

22:10

19:30

Raketa Aćimović Bjeličić

Dudara - okretnica

22:15

21:40

JGSP Novi Sad

Čerević - Spomenik

22:25

21:30

JGSP Novi Sad

Kikinda AS

22:30

20:30

Ristić Commerce

Lug III - Centar

22:35

21:15

JGSP Novi Sad

Gospođinci - Centar

22:40

21:40

JGSP Novi Sad

Vinogradarska - Mitropolita Stratimirovića; Okretn

22:40

22:15

JGSP Novi Sad

Beograd AS

22:45

21:35

Niš-Ekspres

Kopaonik

23:00

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Subotica AS

23:00

21:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

23:15

22:00

Severtrans

Gospođinci - Centar

23:30

22:30

JGSP Novi Sad

Vlasotince AS

23:45

17:30

Stevan Bus