call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Subotica

Autobuska stanica

* Pretražite linije koje polaze sa autobuske stanice Subotica:

Adresa:
Telefon:
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

test

Polasci sa stanice Subotica

/

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Kanjiža C školski trg

07:50

08:42

Subotica Trans

Novi Kneževac AS

08:25

09:28

Enka - Putnički

Sombor AS

08:30

09:35

Subotica Trans

Peć AS

08:40

19:15

Niš-Ekspres

Horgoš C

08:50

09:29

Subotica Trans

Novo selo

09:00

09:38

Subotica Trans

Beograd AS

09:00

12:40

Generali Transport Company

Beograd AS

09:00

12:40

Severtrans

Kikinda AS

09:00

11:08

Autoprevoz Kikinda

Novo selo

10:00

10:40

Subotica Trans

Novi Kneževac AS

10:00

10:59

Subotica Trans

Sombor AS

10:00

11:05

Severtrans

Beograd AS

10:15

13:40

Generali Transport Company

Kanjiža C školski trg

10:30

11:20

Subotica Trans

Novo selo

11:00

11:39

Subotica Trans

Bačka Topola AS

11:00

12:01

Generali Transport Company

Novi Sad AS

11:00

12:57

Generali Transport Company

Kanjiža C školski trg

11:15

12:12

Subotica Trans

Ada AS

11:15

12:30

Bečejprevoz

Pirot AS

11:15

19:25

Auto Kodeks

Odžaci AS

11:20

12:53

AD Kulatrans

Male Pijace

11:30

12:08

Subotica Trans

Novo selo

11:30

12:14

Subotica Trans

Senta AS

11:30

13:00

Subotica Trans

Novi Kneževac AS

11:40

12:45

Subotica Trans

Sombor AS

11:44

13:01

Subotica Trans

Bačka Topola AS

11:45

12:20

Subotica Trans

Bačka Topola AS

12:00

12:45

Subotica Trans

Novi Sad AS

12:30

14:27

Generali Transport Company

Sombor AS

12:30

13:35

Severtrans

Kanjiža C školski trg

12:45

13:30

Subotica Trans

Tornjoš

13:00

13:45

Subotica Trans

Sombor AS

13:00

14:05

Subotica Trans

Beograd AS

13:00

16:32

Lasta

Niš AS

13:00

19:25

Niš-Ekspres

Male Pijace

13:15

13:55

Subotica Trans

Novi Kneževac AS

13:20

14:23

Enka - Putnički

Feketić - centar

13:30

14:35

Generali Transport Company

Novo selo

13:35

14:14

Subotica Trans

Gornji Breg

13:40

14:39

Severtrans Senta

Bečej AS

13:45

15:15

Bečejprevoz

Novi Pazar AS

14:00

22:00

Benko Tours 92

Novo selo

14:05

14:49

Subotica Trans

Kanjiža C školski trg

14:10

15:07

Subotica Trans

Čačak AS

14:15

20:00

Autoprevoz Čačak AD

Novo selo

14:15

14:55

Subotica Trans

Bečej AS

14:15

16:30

Subotica Trans

Sombor AS

14:15

15:24

Subotica Trans

Novo selo

14:30

15:14

Subotica Trans

Bačka Topola AS

14:30

15:31

Generali Transport Company

Beograd AS

14:30

18:57

Lasta

Leskovac AS

14:30

21:50

Kanis

Male Pijace

14:45

15:23

Subotica Trans

Sombor AS

14:45

15:50

Severtrans

Bođani - centar

14:45

17:33

Severtrans

Bačka Palanka AS

15:00

17:55

Dunavprevoz

Beograd AS

15:00

18:22

Lasta

Novi Kneževac AS

15:10

16:10

Subotica Trans

Novi Sad AS

15:15

17:17

Generali Transport Company

Novo selo

15:20

16:04

Subotica Trans

Kikinda AS

15:30

17:24

Autoprevoz Kikinda

Beograd AS

16:00

19:32

Lasta

Novo selo

16:20

17:00

Subotica Trans

Senta AS

16:20

18:11

Subotica Trans

Kanjiža C školski trg

16:30

17:25

Subotica Trans

Bačka Topola AS

16:30

17:10

Subotica Trans

Sombor AS

16:30

17:45

Severtrans

Vrbas AS

17:00

18:10

Generali Transport Company

Niš AS

17:00

23:10

Niš-Ekspres

Zrenjanin AS

17:00

19:48

Lasta

Sombor AS

17:30

18:35

Subotica Trans

Ada AS

17:55

19:10

Bečejprevoz

Kanjiža C školski trg

18:00

18:45

Subotica Trans

Beograd AS

18:00

21:32

Lasta

Sombor AS

18:25

19:40

Subotica Trans

Bačka Topola AS

18:30

19:31

Generali Transport Company

Novo selo

18:40

19:18

Subotica Trans

Niš AS

19:00

01:10

Niš-Ekspres

Bačka Topola AS

19:15

19:50

Generali Transport Company

Sombor AS

19:15

20:21

Severtrans

Novi Kneževac AS

19:20

20:23

Subotica Trans

Tornjoš

19:30

20:05

Subotica Trans

Male Pijace

19:45

20:20

Subotica Trans

Kanjiža C školski trg

20:00

20:55

Subotica Trans

Novo selo

20:10

20:48

Subotica Trans

Bačka Topola AS

20:15

21:16

Generali Transport Company

Novi Sad MAS

20:15

22:27

Generali Transport Company

Bačka Topola AS

21:15

21:50

Generali Transport Company

Beograd AS

21:30

00:25

Niš-Ekspres

Horgoš C

22:30

23:10

Subotica Trans

Novo selo

22:30

23:14

Subotica Trans

Dolasci na stanicu Subotica

/

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Kanjiža C školski trg

07:50

06:53

Subotica Trans

Odžaci AS

07:50

06:10

AD Kulatrans

Beograd AS

08:00

04:30

Lasta

Kikinda AS

08:00

06:00

Autoprevoz Kikinda

Novo selo

08:10

07:30

Subotica Trans

Bečej AS

08:25

06:50

Bečejprevoz

Male Pijace

08:35

08:00

Subotica Trans

Novo selo

08:43

08:00

Subotica Trans

Sombor AS

08:45

07:30

Severtrans

Kanjiža C školski trg

08:55

08:05

Subotica Trans

Niš AS

08:55

02:30

Niš-Ekspres

Sombor AS

09:05

08:00

Severtrans

Bačka Topola AS

09:10

08:15

Generali Transport Company

Vrbas AS

09:25

08:00

Generali Transport Company

Bačka Palanka AS

10:05

07:20

Dunavprevoz

Bačka Topola AS

10:12

09:35

Generali Transport Company

Beograd AS

10:15

06:50

Lasta

Novi Kneževac AS

10:53

09:50

Enka - Putnički

Beograd AS

10:55

06:30

Lasta

Sombor AS

11:25

10:15

Subotica Trans

Novi Sad AS

11:30

09:40

Generali Transport Company

Male Pijace

11:37

11:00

Subotica Trans

Horgoš C

11:40

11:00

Subotica Trans

Novo selo

11:44

11:00

Subotica Trans

Male Pijace

11:52

11:15

Subotica Trans

Sombor AS

12:05

11:00

Severtrans

Niš AS

12:10

05:50

Niš-Ekspres

Kanjiža C školski trg

12:19

11:25

Subotica Trans

Horgoš C

12:20

11:40

Subotica Trans

Beograd AS

12:30

09:00

Lasta

Novi Kneževac AS

12:33

11:30

Subotica Trans

Male Pijace

12:48

12:10

Subotica Trans

Senta AS

12:59

11:25

Subotica Trans

Novo selo

13:02

12:20

Subotica Trans

Zrenjanin AS

13:09

10:15

Lasta

Feketić - centar

13:10

12:00

Generali Transport Company

Kanjiža C školski trg

13:12

12:17

Subotica Trans

Bačka Topola AS

13:16

12:15

Generali Transport Company

Čačak AS

13:35

07:00

Autoprevoz Čačak AD

Novi Kneževac AS

13:55

12:50

Subotica Trans

Bačka Topola AS

13:55

13:10

Subotica Trans

Kikinda AS

14:10

12:30

Autoprevoz Kikinda

Beograd AS

14:30

10:55

Generali Transport Company

Beograd AS

14:30

10:55

Severtrans

Sombor AS

14:35

13:30

Severtrans

Male Pijace

14:38

14:00

Subotica Trans

Odžaci AS

14:44

12:55

AD Kulatrans

Tornjoš

14:55

14:10

Subotica Trans

Kanjiža C školski trg

15:00

14:10

Subotica Trans

Peć AS

15:25

04:30

Niš-Ekspres

Novo selo

15:33

14:50

Subotica Trans

Sombor AS

15:47

14:30

Subotica Trans

Novo selo

15:59

15:15

Subotica Trans

Senta AS

15:59

13:45

Subotica Trans

Kanjiža C školski trg

16:09

15:17

Subotica Trans

Bačka Topola AS

16:10

15:24

Generali Transport Company

Odžaci AS

16:25

14:50

AD Kulatrans

Beograd AS

16:30

13:00

Lasta

Sombor AS

16:45

15:35

Subotica Trans

Novo selo

16:49

16:05

Subotica Trans

Novi Kneževac AS

17:33

16:30

Subotica Trans

Beograd AS

17:35

13:50

Generali Transport Company

Novo selo

17:44

17:00

Subotica Trans

Novi Pazar AS

18:00

09:00

Benko Tours 92

Beograd AS

18:10

15:00

Subotica Trans

Sombor AS

18:20

17:15

Subotica Trans

Sombor AS

18:30

17:15

Severtrans

Bečej AS

18:42

16:30

Subotica Trans

Fruža

18:50

17:45

Subotica Trans

Novi Sad AS

18:55

17:00

Generali Transport Company

Beograd AS

19:10

16:00

Lasta

Niš AS

19:40

13:20

Niš-Ekspres

Sombor AS

19:50

18:45

Subotica Trans

Bačka Topola AS

19:55

19:10

Subotica Trans

Kanjiža C školski trg

20:07

19:12

Subotica Trans

Novo selo

20:08

19:30

Subotica Trans

Niš AS

20:30

14:00

Niš-Ekspres

Male Pijace

20:55

20:20

Subotica Trans

Tornjoš

21:05

20:30

Subotica Trans

Novi Sad AS

21:05

19:15

Generali Transport Company

Sombor AS

21:27

20:10

Subotica Trans

Novi Kneževac AS

21:29

20:30

Subotica Trans

Senta AS

21:29

19:40

Subotica Trans

Male Pijace

21:32

20:55

Subotica Trans

Novo selo

21:44

21:00

Subotica Trans

Bačka Topola AS

21:57

21:17

Subotica Trans

Kanjiža C školski trg

22:04

21:12

Subotica Trans

Bačka Topola AS

22:55

22:15

Subotica Trans

Pirot AS

23:00

14:50

Auto Kodeks

Niš AS

23:25

17:00

Niš-Ekspres