call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Leskovac

Autobuska stanica

* Pretražite linije koje polaze sa autobuske stanice Leskovac:

Adresa:
Vilema Pušmana 33
Telefon:
+381 16 215 550
Mobilni:
Fax:
+381 16 260 690
E-mail:
info@gas-leskovac.rs

Podaci o lokaciji
nisu dostupni

Polasci sa stanice Leskovac

/

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Medveđa AS

21:10

22:35

MIJA

Vlasotince AS

21:15

21:42

Sigma Trans

Vranje AS

21:20

22:40

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

21:50

22:40

Kavim - Jedinstvo

Grdelica

22:05

22:50

Simplon

Vlasotince AS

22:10

22:40

Kanis

Beograd AS

22:35

04:30

Niš-Ekspres

Vranje AS

22:50

00:05

Kavim - Jedinstvo

Subotica AS

24:00

07:30

Kanis

Dolasci na stanicu Leskovac

/

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Niš AS

21:20

20:30

Kavim - Jedinstvo

Sijarinska Banja

21:20

19:45

MIJA

Vranje AS

21:50

20:30

Kavim - Jedinstvo

Subotica AS

21:50

14:30

Kanis

Brestovac AS

22:05

21:43

Simplon

Beograd AS

22:10

19:10

Kanis

Vitina

22:33

20:10

Niš-Ekspres

Niš AS

22:40

21:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

22:50

18:20

Kavim - Jedinstvo

Vlasotince AS

23:15

22:50

Kanis

Sijarinska Banja

23:30

22:30

Kanis