call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Beograd BAS

Autobuska stanica

* Pretražite linije koje polaze sa autobuske stanice Beograd BAS:

Adresa:
Železnička 4
Telefon:
+381 11 66 44 455
Mobilni:
Fax:
+381 11 66 59 480
E-mail:

Podaci o lokaciji
nisu dostupni

Polasci sa stanice Beograd BAS

/

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Peć AS

11:50

19:15

Niš-Ekspres

Čačak AS

12:00

14:55

Autoprevoz Čačak AD

Kopaonik

12:00

17:15

Kavim Raška

Jagodina AS

12:00

13:55

Euro - Lin

Jagodina AS

12:00

13:55

Euro - Lin

Požega AS

12:00

14:55

Gaga Turs Zlatibor

Dragaš AS

12:00

20:30

Adio Tours

Vrnjačka Banja AS

12:00

15:15

Best Komerc

Kanjiža AS

12:00

16:15

Lasta

Prokuplje AS

12:00

15:55

Lasta

Valjevo AS

12:00

14:00

Europa Bus

Brus AS

12:00

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Aranđelovac AS

12:00

13:20

Auto Kodeks

Varvarin AS

12:00

14:05

Interturs -2002

Sibač

12:00

14:05

Lasta

Joševa

12:00

13:15

Radojević Tours

Novi Sad AS

12:10

13:50

Lasta

Kosovska Mitrovica AS

12:15

18:15

Joe Travel

Gornja Trepča AS

12:15

14:45

Fudeks

Kruševac AS

12:15

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Farkadžin ŽS O

12:15

13:37

Lasta

Novi Sad AS

12:20

13:47

Bečejprevoz

Novi Sad AS

12:20

12:47

Bečejprevoz

Novi Sad AS

12:20

13:47

Dunavprevoz

Bačka Palanka AS

12:25

15:20

Dunavprevoz

Novi Pazar AS

12:30

17:30

Sandžaktrans

Bojnik AS

12:30

17:10

Turbotrans

Brezovica

12:30

20:00

Tandems

Vršac AS

12:30

14:14

Stup

Sokobanja AS

12:30

15:40

Bečejprevoz

Sombor AS

12:30

16:10

Lasta

Subotica AS

12:30

15:25

Niš-Ekspres

Veliko Bonjince

12:30

18:00

Niš-Ekspres

Bor AS

12:30

16:57

Bortravel

Ub AS

12:30

13:40

Strela

Vrnjačka Banja AS

12:30

16:15

Severtrans

Sremska Mitrovica AS

12:30

13:45

Sirmiumbus

Šid AS

12:30

14:00

Lasta

LJubovija AS

12:30

16:20

Lastra

Priboj AS

12:35

19:20

Stup

Gnjilane AS

12:35

18:05

Lasta

Kosovska Mitrovica AS

12:45

19:15

Interturs -2002

Žitište

12:50

14:50

APP FIL DM

Padina III

12:55

15:00

Evroturs

Čačak AS

13:00

15:55

Autoprevoz Čačak AD

Kladovo AS

13:00

17:50

Arriva Litas

Vranje AS

13:00

17:25

Kavim - Jedinstvo

Velika Plana AS

13:00

15:37

Jugoprevoz Velika Plana

Brezovica

13:00

20:30

Tandems

Subotica AS

13:00

16:30

Lasta

Sombor AS

13:00

16:26

Severtrans

Zlatibor - pijaca

13:00

17:00

Zlatan Prevoz

LJubovija AS

13:00

17:15

Lasta

Novi Pazar AS

13:05

18:20

Kimmel

Stara Pazova AS

13:15

14:10

Lasta

Valjevo AS

13:15

15:00

Europa Bus

Aranđelovac

13:15

14:45

Lasta

Sokobanja AS

13:15

16:55

Sokoprevoz

Smederevo AS

13:20

14:35

Lasta

Lebane AS

13:20

17:30

Kanis

Kovin AS

13:20

14:35

Jugoprevoz Kovin

Lapovo AS

13:25

14:55

Kolašinprevoz

Priština AS

13:30

20:00

Kavim Raška

D. Bitinja

13:30

21:45

Tandems

Trstenik AS

13:30

16:40

Bobivit GMB

Bočar

13:30

15:20

APP FIL DM

Vršac AS

13:30

15:05

Stup

Sefkerin - izlaz

13:30

14:41

Lasta

Priština AS

13:30

20:45

Kosmet prevoz

Sombor AS

13:30

17:45

Lasta

Lapovo AS

13:35

15:20

Interturs -2002

Batočina AS

13:40

15:19

Simplon

Kragujevac AS

13:45

16:00

Unacop

Bajina Bašta AS

13:45

19:05

Raketa Aćimović Bjeličić

Novi Sad AS

13:45

15:10

Niš-Ekspres

Lapovo AS

13:45

15:20

Interturs -2002

Valjevo AS

13:45

15:45

Lasta

Zaječar AS

13:45

17:31

Nikolić Prevoz

Knjaževac AS

13:46

18:20

Moto Boem Trans

Lučani AS

13:50

17:20

Gaga Turs Zlatibor

Subotica AS

13:50

17:35

Generali Transport Company

Novi Sad AS

13:50

15:35

Severtrans

Ivanjica AS

14:00

18:30

Autoprevoz Čačak AD

Predejane ST

14:00

18:15

Frenki - Komerc

Draginac

14:00

17:00

Banbus

Lučani AS

14:00

23:59

Gaga Turs Zlatibor

Sevce

14:00

20:30

Adio Tours

Provo

14:00

15:38

Ema - Turs

Novi Sad AS

14:00

15:15

Dunavprevoz

Novi Pazar AS

14:00

19:40

Lasta

Stara Pazova AS

14:00

14:55

Lasta

Aranđelovac AS

14:00

15:30

Auto Kodeks

Varvarin AS

14:00

16:10

Lasta

Orahovac AS

14:00

21:30

Kimco DOO

Padina II

14:00

15:40

Evroturs

Padina II

14:05

16:01

Evroturs

Zlatibor - pijaca

14:10

18:00

Bečejprevoz

Novi Sad AS

14:10

15:35

Niš-Ekspres

Topola AS

14:15

15:30

Kolašinprevoz

Veliko Gradište AS

14:15

16:35

Fudeks

Priboj AS

14:15

20:35

Autoprevoz Janjušević

Negotin AS

14:15

19:40

Unacop

Belanovica AS

14:15

16:50

Lastra

Ribarska Banja

14:15

18:15

Jugoprevoz Krusevac

Pirot AS

14:15

19:25

Auto Kodeks

Bajmok - centar

14:15

18:15

Severtrans

Koceljeva AS

14:15

16:15

Eurotrans Tours

Bogatić AS

14:20

16:25

Duga

Surduk - okretnica

14:20

15:26

Lasta

Bujanovac AS

14:20

20:22

Niš-Ekspres

Brus AS

14:20

18:20

Jugoprevoz Krusevac

Kovin AS

14:20

15:35

Jugoprevoz Kovin

Svilajnac AS

14:30

16:30

Jugoprevoz Velika Plana

Kosovska Kamenica AS

14:30

21:20

Kavim - Jedinstvo

Vršac AS

14:30

16:14

Stup

Loznica AS

14:30

16:50

Duga

Žitište

14:30

16:20

APP FIL DM

Ruma AS

14:30

15:45

Master Bus

Bečej AS

14:30

17:10

Bečejprevoz

Subotica AS

14:30

18:00

Benko Tours 92

Kuršumlija AS

14:30

19:25

Lasta

Donji Tovarnik

14:30

16:16

Lasta

Smederevo AS

14:30

15:45

Lasta

Brezovica

14:30

21:30

Niš-Ekspres

Brestač - centar

14:30

16:20

Lasta

Ub AS

14:30

15:40

Strela

Pirot AS

14:30

18:43

Presto

Pirot AS

14:30

18:43

Presto

Radojevo

14:30

17:15

Net Bus CO

Bujanovac AS

14:45

21:00

Kavim - Jedinstvo

kanjiža - Trg glavni

14:45

19:00

Enka - Putnički

Novi Pazar AS

14:45

20:15

Autotransport AD

Sombor AS

14:45

18:30

Severtrans

Velika Plana AS

14:50

17:27

Jugoprevoz Velika Plana

Pančevo AS

14:50

15:20

Kosta Todorović

Koceljeva AS

14:50

16:50

Eurotrans Tours

Čačak AS

15:00

17:55

Autoprevoz Čačak AD

Vrnjačka Banja AS

15:00

18:10

Fudeks

Loznica AS

15:00

17:30

Duga

Brus AS

15:00

19:25

Jugoprevoz Krusevac

Sefkerin - izlaz

15:00

16:11

Lasta

Smederevska Palanka AS

15:00

16:40

Lasta

Valjevo AS

15:00

16:45

Europa Bus

Niš AS

15:00

18:50

Niš-Ekspres

Žitni Potok

15:00

20:05

Niš-Ekspres

Šid AS

15:00

16:40

Lasta

Požarevac AS

15:10

16:27

Arriva Litas

Vršac AS

15:10

16:54

Stup

Peć AS

15:10

22:10

Lasta

Smederevo AS

15:10

16:25

Lasta

Vučitrn AS

15:15

23:15

Joe Travel

Bor AS

15:15

19:30

Euro - Lin

Novi Sad AS

15:15

16:47

Feniks Giz

Badovinci

15:15

17:30

Mačva ekspres

Novi Sad AS

15:15

16:47

Dunavprevoz

Perućac

15:15

19:20

Raketa Aćimović Bjeličić

Tulari

15:15

16:45

Europa Bus

Lučani AS

15:15

17:44

Zlatan Prevoz

Stari Slankamen

15:20

16:50

Lasta

Zlatibor - pijaca

15:25

20:00

Feniks Giz

Zubin Potok

15:25

23:00

Maxibus Travel

Gnjilane AS

15:25

21:55

Lasta

Kosovska Mitrovica AS

15:30

21:30

Kosmet prevoz

Kladovo AS

15:30

20:15

Fudeks

Predejane ST

15:30

19:45

Frenki - Komerc

Majur

15:30

17:41

Duga

Vrnjačka Banja AS

15:30

19:30

Arsa city

Koceljeva

15:30

17:30

Ema - Turs

Novi Pazar AS

15:30

20:20

Kimmel

Aranđelovac AS

15:30

17:00

Lasta

Sombor AS

15:30

19:10

Lasta

Brezovica

15:30

22:50

Lasta

Smederevo AS

15:30

16:45

Lasta

Gornji Milanovac AS

15:30

18:10

Interturs -2002

Jaša Tomić

15:30

17:52

Net Bus CO

Vršac AS

15:40

17:24

Stup

Kovin AS

15:40

16:55

Jugoprevoz Kovin

Vrnjačka Banja AS

15:45

19:40

Best Komerc Bus

Kanjiža AS

15:45

20:00

Lasta

Valjevo AS

15:45

17:30

Lasta

Negotin AS

15:45

20:55

Nikolić Prevoz

Lapovo AS

15:50

17:11

Kanis

Pirot AS

15:50

20:20

Presto

Vučitrn AS

15:55

23:30

Joe Travel

Bogatić AS

15:55

18:00

Mačva ekspres

Čačak AS

16:00

18:55

Autoprevoz Čačak AD

Požarevac AS

16:00

17:15

Arriva Litas

Topola AS

16:00

17:30

Kolašinprevoz

Vučitrn AS

16:00

22:30

Joe Travel

Draginac

16:00

19:00

Banbus

D. Bitinja

16:00

00:30

Tandems

Gračanica AS

16:00

22:00

Adio Tours

Banja Vrujci

16:00

18:02

Lastra

Subotica AS

16:00

19:10

Lasta

Smederevo AS

16:00

17:15

Lasta

Farkadžin ŽS O

16:00

17:22

Lasta

Sremska Mitrovica AS

16:00

17:20

Sirmiumbus

Lipljan AS

16:00

22:30

Kimco DOO

Prilužje AS

16:00

22:00

Kimco DOO

Brestovac AS

16:04

19:32

Stevan Bus

Stara Pazova AS

16:10

17:05

Lasta

Senta AS

16:15

19:55

Severtrans Senta

Kikinda AS

16:15

18:45

El - Tra Ripanj

Provo

16:15

17:45

Ema - Turs

Ruma AS

16:15

17:27

Master Bus

Rekovac R - crkva

16:15

19:15

MB Best Tours

Niš AS

16:15

19:25

Niš-Ekspres

Kraljevo AS

16:15

19:25

Autotransport AD

Zubin Potok

16:25

23:59

Maxibus Travel

Bor AS

16:30

20:51

Bortravel

Ivanjica AS

16:30

21:00

Autoprevoz Čačak AD

Novi Pazar AS

16:30

22:00

Sandžaktrans

Inđija AS

16:30

17:25

Fudeks

Velika Plana AS

16:30

18:53

Jugoprevoz Velika Plana

Kragujevac AS

16:30

18:30

Unacop

Vršac AS

16:30

18:14

Stup

Lučani AS

16:30

19:25

Gaga Turs Zlatibor

LJubovija AS

16:30

20:20

Lastra

Gračanica AS

16:30

22:30

Adio Tours

Vrnjačka Banja AS

16:30

20:00

Bobivit GMB

Kruševac AS

16:30

19:15

Jugoprevoz Krusevac

Gornje Selo

16:30

01:00

Niš-Ekspres

Lajkovac AS

16:30

17:40

Europa Bus

Donji Tovarnik

16:30

18:14

Lasta

Šid AS

16:30

18:10

Lasta

Valjevo AS

16:30

18:30

Lasta

Joševa

16:35

17:50

Radojević Tours

Zlatibor - pijaca

16:40

20:30

Gaga Turs Zlatibor

Priboj AS

16:40

22:50

Gaga Turs Zlatibor

Aleksinac AS

16:40

19:20

Niš-Ekspres

Brus AS

16:40

20:40

Jugoprevoz Krusevac

Apatin AS

16:40

20:50

Severtrans

Kovin AS

16:40

17:55

Jugoprevoz Kovin

Kosovska Mitrovica AS

16:45

23:30

Kolašinprevoz

Vrnjačka Banja AS

16:45

19:55

Fudeks

Paraćin AS

16:45

19:10

Euro - Lin

Lučani AS

16:45

19:44

Autoprevoz Janjušević

Krupanj AS

16:45

19:38

Banbus

Štrpce

16:45

01:15

Tandems

Stara Pazova AS

16:45

17:40

Lasta

Subotica AS

16:45

19:40

Niš-Ekspres

Varvarin AS

16:50

19:00

BS Tours

Sremska Mitrovica AS

16:55

18:01

Sirmiumbus

Čačak AS

17:00

19:55

Autoprevoz Čačak AD

Novi Pazar AS

17:00

21:40

Kavim Raška

Kladovo AS

17:00

21:50

Arriva Litas

Majdanpek AS

17:00

20:30

Unacop

Štrpce

17:00

01:30

Tandems

Vršac AS

17:00

18:44

Stup

Banja Vrujci

17:00

18:55

Bmb - Bus Travel Compani

Koceljeva AS

17:00

19:00

Eko Tours

Vrnjačka Banja AS

17:00

21:00

Arsa city

Kragujevac AS

17:00

19:00

Lasta

Ćuprija AS

17:00

20:10

Lasta

Smederevo AS

17:00

18:15

Lasta

Stari Slankamen

17:00

18:30

Lasta

Smederevska Palanka AS

17:00

18:40

Lasta

Aranđelovac AS

17:00

18:28

Auto Kodeks

Kikinda AS

17:00

19:35

Autoprevoz Kikinda

Sremska Mitrovica AS

17:05

18:15

Generali Transport Company

Niš AS

17:10

21:00

Niš-Ekspres

Stara Pazova AS

17:10

17:56

Lastra

Kruševac AS

17:15

20:00

Jugoprevoz Krusevac

Valjevo AS

17:15

19:00

Europa Bus

Novi Sad AS

17:15

18:40

Auto Kodeks

Irig AS

17:25

19:08

Vozeks

Plandište AS

17:25

19:06

Stup

Irig AS

17:25

19:08

Interturs -2002

Čačak AS

17:30

20:00

Autoprevoz Čačak AD

Vranje AS

17:30

21:55

Kavim - Jedinstvo

Loznica AS

17:30

19:50

Duga

Bor AS

17:30

22:06

Darkom

Novi Pazar AS

17:30

22:00

Benko Tours 92

Vršac AS

17:30

19:27

Dunavprevoz

Perućac

17:30

21:57

Raketa Aćimović Bjeličić

Smederevo AS

17:30

18:45

Lasta

Stara Pazova AS

17:30

18:25

Lasta

Pirot AS

17:30

21:36

Presto

Valjevo AS

17:30

19:30

Lasta

Padina II

17:35

19:35

Evroturs

Novi Sad AS

17:40

19:12

Dunavprevoz

Novi Sad AS

17:40

19:12

Dunavprevoz

Gornji Milanovac AS

17:40

20:35

Interturs -2002

Ruma AS

17:45

18:57

Master Bus

Subotica AS

17:45

20:30

Niš-Ekspres

Ražanj AS

17:45

20:05

Niš-Ekspres

Rača AS

17:45

19:33

Interturs -2002

Pančevo AS

17:50

18:20

Stup

Sremska Mitrovica AS

17:50

19:10

Sirmiumbus

Bečej AS

17:55

20:20

Bečejprevoz

Čačak AS

18:00

20:55

Autoprevoz Čačak AD

Brezovica

18:00

02:00

Tandems

LJubovija AS

18:00

21:40

Duga

Kruševac AS

18:00

20:45

Jugoprevoz Krusevac

Žabari AS

18:00

19:30

Globus

Aranđelovac AS

18:00

19:36

Lasta

Blace AS

18:00

22:35

Lasta

Loznica AS

18:00

20:20

Raketa Aćimović Bjeličić

Kraljevo AS

18:00

21:15

Autotransport AD

Valjevo AS

18:00

20:00

Europa Bus

Smederevska Palanka AS

18:00

19:40

Lasta

Stari Grad - Botanička bašta

18:00

00:00

Lasta

Šid AS

18:00

19:40

Lasta

Valjevo AS

18:00

19:45

Lasta

Leskovac AS

18:05

21:50

Kanis

Novi Sad AS

18:10

19:42

Dunavprevoz

Koceljeva AS

18:14

20:14

Eurotrans Tours

Velika Plana AS

18:15

20:53

Jugoprevoz Velika Plana

Kladovo AS

18:15

23:15

Top Turist

Sombor AS

18:15

21:35

Severtrans

Vranje AS

18:20

00:05

Kavim - Jedinstvo

Nova Varoš AS

18:30

00:30

Autoprevoz Čačak AD

Vršac AS

18:30

20:14

Stup

Bočar

18:30

20:20

APP FIL DM

Novi Sad AS

18:30

20:02

Dunavprevoz

Sefkerin - izlaz

18:30

20:41

Lasta

Donji Tovarnik

18:30

20:14

Lasta

Smederevo AS

18:30

19:45

Lasta

Ub AS

18:30

19:40

Strela

Bogatić AS

18:45

21:15

Vozeks

Majdanpek AS

18:45

22:20

Arriva Litas

Banovo Polje

18:45

21:35

Mačva ekspres

Novi Pazar AS

18:45

00:00

Delix - Tours

Dumača

18:45

20:09

Duga

Inđija AS

18:45

19:40

Lasta

Stara Pazova AS

18:45

19:40

Lasta

Pirot AS

18:45

22:55

Auto Kodeks

Brestovac AS

18:45

21:42

Simplon

Varvarin AS

18:45

20:50

Interturs -2002

Bogatić AS

18:45

21:15

Interturs -2002

Vrnjačka Banja AS

19:00

22:45

Eberhardt

Priština AS

19:00

01:45

Kosmet prevoz

Guča AS

19:00

22:30

Autoprevoz Čačak AD

Petrovac AS

19:00

21:00

Arriva Litas

Jagodina AS

19:00

20:55

Euro - Lin

Svilajnac AS

19:00

21:00

Jugoprevoz Velika Plana

Draginac

19:00

22:00

Banbus

Lučani AS

19:00

21:45

Gaga Turs Zlatibor

Smederevska Palanka AS

19:00

20:40

Mile Acin

Inđija AS

19:00

20:00

Lasta

Smederevo AS

19:00

20:15

Lasta

Valjevo AS

19:00

20:45

Europa Bus

Niš AS

19:00

22:50

Niš-Ekspres

Brus AS

19:00

23:00

Jugoprevoz Krusevac

Aranđelovac AS

19:00

20:28

Auto Kodeks

Čačak AS

19:00

21:50

Interturs -2002

Ub AS

19:00

20:10

Strela

Pirot AS

19:00

22:55

Presto

Žabari AS

19:00

20:24

Euro - Magnet

Kovin AS

19:00

20:15

Jugoprevoz Kovin

Sremska Mitrovica AS

19:10

20:31

Sirmiumbus

Vlasotince AS

19:10

22:40

Kanis

Mrčajevci AS

19:15

21:46

Fudeks

Batočina AS

19:15

21:05

Unacop

Bela Crkva AS

19:15

21:19

Stup

Srpska Crnja

19:15

21:40

APP FIL DM

Koceljeva

19:15

21:06

Ema - Turs

Sombor AS

19:15

22:30

Severtrans

Sremska Mitrovica AS

19:15

20:25

Sirmiumbus

Radojevo

19:15

22:00

Net Bus CO

Novi Sad AS

19:20

20:50

Jugoprevoz Krusevac

Inđija AS

19:20

20:20

Lasta

Donji Milanovac AS

19:30

23:15

Arriva Litas

Velika Plana AS

19:30

22:07

Jugoprevoz Velika Plana

Draginac

19:30

22:25

Banbus

Vršac AS

19:30

21:14

Stup

Ruma AS

19:30

20:43

Master Bus

Smederevo AS

19:30

20:45

Lasta

Novi Sad AS

19:30

20:55

Niš-Ekspres

Bor AS

19:30

23:31

Bortravel

Koceljeva AS

19:30

21:30

Eurotrans Tours

Vladimirci AS

19:30

21:03

Eurotrans Tours

Negotin AS

19:30

23:45

Nikolić Prevoz

Tulari

19:40

21:10

Europa Bus

Aranđelovac AS

19:40

21:10

Auto Kodeks

Loznica AS

19:45

22:05

Raketa Aćimović Bjeličić

Subotica AS

19:45

23:00

Auto Kodeks

Zlatibor - pijaca

19:45

00:42

Zlatan Prevoz

Bela Crkva AS

19:45

21:54

Kosta Todorović

Pančevo AS

19:55

20:35

Autotransport PA

Čačak AS

20:00

22:55

Autoprevoz Čačak AD

Vranje AS

20:00

00:25

Kavim - Jedinstvo

Venčane

20:00

21:30

Transprodukt - Bus Prevoz

Brezovica

20:00

04:00

Tandems

Dobrica

20:00

21:41

Stup

Badovinci

20:00

22:05

Mačva ekspres

Kruševac AS

20:00

22:45

Jugoprevoz Krusevac

Novi Pazar AS

20:00

01:00

Benko Tours 92

Smederevo AS

20:00

21:15

Lasta

Stara Pazova AS

20:00

20:55

Lasta

Valjevo AS

20:00

21:45

Europa Bus

Niš AS

20:00

23:10

Niš-Ekspres

Aranđelovac AS

20:00

21:19

Lasta

Kikinda AS

20:00

22:35

Autoprevoz Kikinda

Vranje AS

20:15

00:49

Kavim - Jedinstvo

Despotovac AS

20:15

23:00

Trans Jug

Šabac AS

20:15

21:40

Duga

Petrovac AS

20:15

22:20

Mlava - Trans

Dragaš AS

20:15

04:30

Niš-Ekspres

Sombor AS

20:15

23:15

Severtrans

Pirot AS

20:15

00:25

M - 601

Koceljeva AS

20:20

22:20

Eurotrans Tours

Zrenjanin AS

20:30

21:52

Net Bus CO

Topola AS

20:30

22:10

Kolašinprevoz

Štrpce

20:30

05:00

Tandems

Vršac AS

20:30

22:10

Stup

Trstenik AS

20:30

23:40

Bobivit GMB

Batočina AS

20:30

22:05

Benko Tours 92

Smederevo AS

20:30

21:45

Lasta

Smederevska Palanka AS

20:30

22:10

Lasta

Kraljevo AS

20:30

23:50

Autotransport AD

Sakule - okretnica

20:30

22:30

Lasta

Subotica AS

20:30

23:25

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

20:30

22:50

Auto Kodeks

Knjaževac AS

20:31

01:03

Moto Boem Trans

Knjaževac AS

20:31

00:27

Moto Boem Trans

Čačak AS

20:45

23:15

Trans Jug

Stara Pazova AS

20:45

21:40

Lasta

Čačak AS

21:00

23:30

Autoprevoz Čačak AD

Požarevac AS

21:00

22:15

Arriva Litas

Kragujevac AS

21:00

23:00

Unacop

Štrpce

21:00

05:30

Tandems

Goraždevac

21:00

06:20

31. Maj

Novi Sad AS

21:00

22:00

Kimmel

Inđija AS

21:00

22:00

Lasta

Smederevo AS

21:00

22:15

Lasta

Aranđelovac AS

21:00

22:30

Auto Kodeks

Ub AS

21:00

22:10

Strela

Vlasotince AS

21:00

01:20

Kanis

Kovin AS

21:00

22:15

Jugoprevoz Kovin

Vladimirovac 2

21:05

22:05

Stup

Krupanj AS

21:15

00:35

Banbus

Lučani AS

21:15

00:20

Gaga Turs Zlatibor

Kruševac AS

21:15

00:00

Jugoprevoz Krusevac

Stara Pazova AS

21:15

22:01

Lastra

Ivanjica AS

21:20

01:55

Autoprevoz Čačak AD

Brus AS

21:20

01:20

Jugoprevoz Krusevac

Kosovska Mitrovica AS

21:30

03:30

Joe Travel

Batočina AS

21:30

23:02

Joe Travel

Štrpce

21:30

06:00

Tandems

Donja Budriga

21:30

05:50

Aleks Travel

Dragaš AS

21:30

06:30

Adio Tours

Novi Sad AS

21:35

22:45

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

21:45

23:00

Jugoprevoz Krusevac

Prizren AS

21:45

04:40

Lasta

Šabac AS

21:55

23:20

Duga

Gračanica

22:00

05:45

Kosmet prevoz

Smederevo AS

22:00

23:20

Kosmet prevoz

Brezovica

22:00

06:45

Tandems

Vršac AS

22:00

23:44

Stup

Stara Pazova AS

22:00

22:55

Lasta

Smederevska Palanka AS

22:00

23:40

Lasta

Dragaš AS

22:00

06:10

Niš-Ekspres

Niš AS

22:00

01:10

Niš-Ekspres

Farkadžin ŽS O

22:00

23:22

Lasta

Gračanica

22:00

05:30

Kosmet prevoz

Ub AS

22:00

23:10

Strela

Sombor AS

22:00

00:57

Severtrans

Smederevo AS

22:30

23:45

Lasta

Sefkerin - izlaz

22:30

23:41

Lasta

Donji Tovarnik

22:30

00:43

Lasta

Kovin AS

22:30

23:45

Jugoprevoz Kovin

Novi Sad AS

22:35

23:45

Stevan Bus

Surduk - okretnica

22:40

23:46

Lasta

Kosovska Mitrovica AS

22:45

05:15

Laletrans Plus

Pančevo AS

22:45

23:25

Autotransport PA

Čačak AS

23:00

01:45

Autoprevoz Čačak AD

Brezovica

23:00

06:30

Tandems

Dragaš

23:00

07:00

Lasta

Bujanovac AS

23:15

05:28

Niš-Ekspres

Mrčajevci AS

23:30

02:25

Joe Travel

Lapovo AS

23:30

00:53

Joe Travel

Pančevo AS

23:30

00:00

Autotransport PA

Stara Pazova AS

23:30

00:25

Lasta

Mrčajevci AS

23:40

02:35

Joe Travel

Kosovska Mitrovica AS

23:45

06:35

Kolašinprevoz

Novi Sad AS

24:00

01:15

Ozlem tours

Dolasci na stanicu Beograd BAS

/

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Požarevac AS

11:50

10:30

Arriva Litas

Sremska Mitrovica AS

11:53

10:45

Sirmiumbus

Čačak AS

11:55

09:00

Autoprevoz Čačak AD

Brezovica

12:00

04:30

Tandems

Trstenik AS

12:00

09:00

Bobivit GMB

Smederevo AS

12:00

10:45

Lasta

LJubovija AS

12:00

07:30

Lasta

Vršac AS

12:05

10:25

Stup

Kosovska Kamenica AS

12:10

05:30

Kavim - Jedinstvo

Banja Koviljača

12:10

09:20

Lasta

Peć AS

12:10

04:30

Niš-Ekspres

Gornji Milanovac AS

12:15

09:30

Interturs -2002

Sombor AS

12:15

08:30

Severtrans

Pančevo AS

12:15

11:45

Kosta Todorović

Lučani AS

12:20

09:30

Gaga Turs Zlatibor

Gornja Trepča - Banja

12:20

09:50

Bečejprevoz

Vrnjačka Banja AS

12:20

08:30

Bečejprevoz

Novi Sad AS

12:22

10:50

Dunavprevoz

Novi Sad AS

12:22

10:50

Dunavprevoz

Jagodina AS

12:25

10:30

Euro - Lin

Požega AS

12:25

09:10

Gaga Turs Zlatibor

Kosovska Mitrovica AS

12:30

06:15

Kosmet prevoz

Smederevo AS

12:30

11:15

Jugoprevoz Velika Plana

Draginac

12:30

09:25

Banbus

Brezovica

12:30

05:00

Tandems

Bujanovac AS

12:30

06:30

Niš-Ekspres

Novi Pazar AS

12:30

07:00

Autotransport AD

Aranđelovac AS

12:31

11:00

Lasta

Smederevska Palanka AS

12:40

11:00

Mile Acin

Subotica AS

12:40

09:00

Severtrans

Prijepolje AS

12:45

06:30

Gaga Turs Zlatibor

Smederevo AS

12:45

11:30

Lasta

Kruševac AS

12:45

10:00

Jugoprevoz Krusevac

Bor AS

12:45

08:45

Bortravel

Pirot AS

12:45

08:35

Presto

Donji Tovarnik

12:48

11:15

Lasta

Bajina Bašta AS

12:50

07:30

Raketa Aćimović Bjeličić

Kolari

12:50

12:01

Stevan Bus

Čačak AS

12:55

10:00

Autoprevoz Čačak AD

Stara Pazova AS

12:55

12:00

Lasta

Kovin AS

12:55

11:40

Jugoprevoz Kovin

Aranđelovac AS

12:58

11:30

Auto Kodeks

Kragujevac AS

13:00

10:45

Unacop

Brezovica

13:00

05:30

Tandems

Tara - Hotel Omorika

13:00

08:15

Raketa Aćimović Bjeličić

Smederevo AS

13:00

11:45

Lasta

Valjevo AS

13:00

11:15

Europa Bus

Sijarinska Banja

13:00

07:00

Lasta

Vršac AS

13:05

11:25

Stup

Inđija AS

13:05

12:05

Lasta

Ub AS

13:10

12:00

Strela

D. Bitinja

13:15

05:00

Tandems

Novi Sad AS

13:15

12:00

Dunavprevoz

Pirot AS

13:15

09:30

Presto

Sombor AS

13:17

09:45

Lasta

Požarevac AS

13:20

12:00

Arriva Litas

Golubac AS

13:20

11:05

Fudeks

Zminjak

13:20

11:15

Duga

Sokobanja AS

13:20

09:10

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

13:20

09:10

Niš-Ekspres

Surdulica AS

13:25

09:00

Kavim - Jedinstvo

Kanjiža - centar

13:25

09:15

Bečejprevoz

Smederevo AS

13:25

12:10

Lasta

Brestovac AS

13:25

10:25

Simplon

Joševa

13:25

12:10

Radojević Tours

Kosovska Mitrovica AS

13:30

07:30

Joe Travel

Priboj AS

13:30

06:30

Autoprevoz Janjušević

Brezovica

13:30

06:00

Tandems

Sefkerin - izlaz

13:30

12:19

Lasta

Gornji Milanovac AS

13:30

11:00

Interturs -2002

Koceljeva AS

13:30

11:30

Eurotrans Tours

Ruma AS

13:35

12:30

Rumatrans

Zubin Potok

13:36

05:30

Maxibus Travel

Subotica AS

13:40

10:15

Generali Transport Company

Smederevska Palanka AS

13:40

12:00

Lasta

Brus AS

13:40

09:40

Jugoprevoz Krusevac

Smederevo AS

13:45

12:30

Lasta

Valjevo AS

13:45

12:00

Lasta

Loznica AS

13:50

11:30

Duga

Šabac AS

13:50

12:20

Duga

Šid AS

13:50

12:10

Lasta

Čačak AS

13:55

11:00

Autoprevoz Čačak AD

Stara Pazova AS

13:55

13:00

Lasta

Lapovo AS

13:55

12:30

Interturs -2002

Kovin AS

13:55

12:40

Jugoprevoz Kovin

Sombor AS

13:57

10:45

Severtrans

Inđija AS

14:00

13:00

Lasta

Prolom Banja

14:00

08:15

Lasta

Tulari

14:00

12:30

Europa Bus

Prolom Banja

14:00

08:15

Niš-Ekspres

Novi Sad MAS

14:02

12:30

Lasta

Ruma AS

14:04

12:55

Master Bus

Vršac AS

14:05

12:25

Stup

Subotica AS

14:05

11:15

Auto Kodeks

Ražanj AS

14:09

11:52

Kanis

Sokobanja AS

14:10

10:30

Bečejprevoz

Smederevo AS

14:10

12:55

Lasta

Varvarin AS

14:10

12:00

Interturs -2002

Surduk - okretnica

14:16

13:10

Lasta

Velika Plana AS

14:17

11:30

Jugoprevoz Velika Plana

Lučani AS

14:20

11:15

Gaga Turs Zlatibor

Zrenjanin AS

14:22

13:00

Lasta

Inđija AS

14:25

13:30

Fudeks

Novi Sad AS

14:25

12:45

Kavim - Jedinstvo

Sremska Mitrovica AS

14:25

13:15

Generali Transport Company

Krupanj AS

14:29

11:30

Banbus

Vrnjačka Banja AS

14:30

10:15

Eberhardt

Kosovska Mitrovica AS

14:30

08:30

Joe Travel

Koceljeva

14:30

12:30

Ema - Turs

Novi Pazar AS

14:30

09:00

Benko Tours 92

Valjevo AS

14:30

12:30

Europa Bus

Batočina AS

14:35

13:00

Joe Travel

Odžaci AS

14:40

11:10

Saobraćaj

Šabac AS

14:45

13:20

Duga

Kruševac AS

14:45

12:00

Jugoprevoz Krusevac

Batočina AS

14:45

13:10

Benko Tours 92

Loznica AS

14:45

12:30

Raketa Aćimović Bjeličić

Smederevo AS

14:45

13:30

Lasta

Bogatić AS

14:50

12:54

Mačva ekspres

Čačak AS

14:55

12:00

Autoprevoz Čačak AD

Kladovo AS

14:55

10:00

Arriva Litas

Aranđelovac AS

14:55

13:25

Auto Kodeks

Novi Pazar AS

15:00

10:00

Sandžaktrans

Štrpce

15:00

06:30

Tandems

Peć AS

15:00

08:00

Lasta

Vrnjačka Banja AS

15:00

11:45

Niš-Ekspres

Vranje AS

15:05

09:15

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

15:05

09:05

Niš-Ekspres

Ruma AS

15:05

14:00

Rumatrans

Inđija AS

15:10

14:10

Lasta

Novi Sad AS

15:12

13:40

Dunavprevoz

Zlatibor - pijaca

15:15

10:00

Feniks Giz

Novi Sad AS

15:15

13:50

Kimmel

Smederevo AS

15:15

14:00

Lasta

Kovin AS

15:15

14:00

Jugoprevoz Kovin

Farkadžin ŽS O

15:20

14:00

Lasta

Kikinda AS

15:22

12:50

Lasta

Novi Sad AS

15:25

13:40

Feniks Giz

Stara Pazova AS

15:25

14:30

Lasta

Sremska Mitrovica AS

15:25

14:15

Sirmiumbus

Nova Varoš AS

15:30

09:30

Autoprevoz Čačak AD

LJubovija AS

15:30

11:40

Lastra

Valjevo AS

15:30

13:30

Lasta

Apatin AS

15:33

11:30

Severtrans

Vršac AS

15:35

13:55

Stup

Inđija AS

15:35

14:35

Lasta

Crnobarski salaš

15:40

15:40

Mačva ekspres

Aranđelovac AS

15:40

14:15

Lasta

Priboj AS

15:45

09:30

Autoprevoz Janjušević

Brezovica

15:45

07:15

Tandems

Smederevo AS

15:45

14:30

Lasta

Vrnjačka Banja AS

15:52

12:45

Fudeks

Čačak AS

15:55

13:00

Autoprevoz Čačak AD

Koceljeva AS

16:00

14:00

Eko Tours

Vrnjačka Banja AS

16:00

12:00

Arsa city

Kruševac AS

16:00

13:15

Jugoprevoz Krusevac

Provo

16:00

14:15

Ema - Turs

Kragujevac AS

16:00

14:00

Lasta

Valjevo AS

16:00

14:15

Europa Bus

Subotica AS

16:00

13:00

Niš-Ekspres

Brus AS

16:00

12:00

Jugoprevoz Krusevac

Plandište AS

16:01

14:20

Stup

Novi Sad AS

16:02

14:30

Dunavprevoz

Mrčajevci AS

16:05

13:35

Fudeks

Lučani AS

16:05

13:00

Gaga Turs Zlatibor

Stara Pazova AS

16:05

15:10

Lasta

Niš AS

16:05

12:15

Niš-Ekspres

Majdanpek AS

16:10

12:30

Unacop

Aranđelovac AS

16:10

14:10

Severtrans Senta

Kikinda AS

16:11

13:40

Autoprevoz Kikinda

Sombor AS

16:13

13:00

Severtrans

Smederevo AS

16:15

15:00

Jugoprevoz Velika Plana

Sefkerin - izlaz

16:15

15:04

Lasta

Mataruška Banja

16:15

12:30

Autotransport AD

Zlatibor - pijaca

16:15

12:00

Zlatan Prevoz

Kovin AS

16:15

15:00

Jugoprevoz Kovin

Ruma AS

16:20

15:15

Rumatrans

Rača AS

16:24

14:45

Interturs -2002

Negotin AS

16:25

11:00

Unacop

Ub AS

16:25

15:15

Strela

Zvečan

16:30

10:15

Kosmet prevoz

Niš AS

16:30

13:20

Niš-Ekspres

Aranđelovac AS

16:30

15:10

Auto Kodeks

Gračanica

16:30

09:00

Kosmet prevoz

Valjevo AS

16:30

14:30

Lasta

Subotica AS

16:32

13:00

Lasta

Vršac AS

16:35

14:55

Stup

Ruma AS

16:35

15:30

Rumatrans

Smederevska Palanka AS

16:40

15:00

Lasta

Sremska Mitrovica AS

16:40

15:30

Sirmiumbus

Šid AS

16:40

15:10

Lasta

LJubovija AS

16:45

13:00

Duga

Kosovska Mitrovica AS

16:45

10:15

Laletrans Plus

Stara Pazova AS

16:45

16:15

Lasta

Smederevo AS

16:45

15:30

Lasta

Dragaš AS

16:45

08:30

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

16:45

10:45

Niš-Ekspres

Loznica AS

16:50

14:30

Raketa Aćimović Bjeličić

Čačak AS

16:55

14:00

Autoprevoz Čačak AD

Brezovica

17:00

09:00

Tandems

Brezovica

17:00

09:00

Tandems

Novi Sad AS

17:00

15:30

Jugoprevoz Krusevac

Novi Pazar AS

17:00

11:45

Benko Tours 92

Smederevo AS

17:00

15:45

Lasta

Sombor AS

17:05

14:00

Dunavprevoz

Ćuprija AS

17:05

15:15

Lasta

Mladenovac AS

17:06

16:10

Lastra

Kikinda AS

17:10

14:30

El - Tra Ripanj

Gornji Milanovac AS

17:15

14:30

Interturs -2002

Jagodina AS

17:20

15:35

Euro - Lin

Niš AS

17:20

14:00

Niš-Ekspres

Ub AS

17:20

16:10

Strela

Svilajnac AS

17:20

15:45

Euro - Magnet

Ruma AS

17:24

16:15

Master Bus

Subotica AS

17:25

14:15

Autoprevoz Čačak AD

Vranje AS

17:25

13:00

Kavim - Jedinstvo

Senta AS

17:25

14:00

Bečejprevoz

Stara Pazova AS

17:25

16:30

Lasta

Divčibare

17:30

15:00

Europa Bus

Majdanpek AS

17:30

13:45

Arriva Litas

Goraždevac

17:30

09:00

Kolašinprevoz

Novi Pazar AS

17:30

12:20

Delix - Tours

Kruševac AS

17:30

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Gornja Trepča - Banja

17:30

14:50

Bečejprevoz

Subotica AS

17:30

14:00

Benko Tours 92

Novi Sad AS

17:30

15:20

Dunavprevoz

Valjevo AS

17:30

15:45

Europa Bus

Vršac AS

17:35

16:00

Stup

Resavica

17:35

14:22

Globus

Lučani AS

17:40

15:00

Stup

Subotica AS

17:40

14:30

Kanis

Vlasotince AS

17:40

13:00

Kanis

Sokobanja AS

17:40

14:00

Sokoprevoz

Lučani AS

17:45

15:00

Lasta

Smederevo AS

17:45

16:30

Lasta

Sefkerin - izlaz

17:45

16:34

Lasta

Kraljevo AS

17:45

14:25

Autotransport AD

Leposavić AS

17:50

12:45

Kavim Raška

Koceljeva AS

17:50

15:50

Eurotrans Tours

Bočar

17:52

15:00

APP FIL DM

Donji Tovarnik

17:53

16:20

Lasta

Čačak AS

17:55

15:00

Autoprevoz Čačak AD

Donji Milanovac AS

17:55

14:05

Arriva Litas

Ivanjica AS

17:55

13:38

Gaga Turs Zlatibor

Vrnjačka Banja AS

17:55

14:00

Lasta

Sremska Mitrovica AS

17:56

16:50

Sirmiumbus

Aranđelovac AS

17:57

16:20

Lasta

Priština AS

18:00

11:00

Kosmet prevoz

Draginac

18:00

15:00

Banbus

Dragaš AS

18:00

09:00

Adio Tours

Dragaš

18:00

10:00

Lasta

Krupanj AS

18:01

15:10

Banbus

Novi Sad AS

18:02

16:30

Dunavprevoz

Velika Plana AS

18:03

15:30

Jugoprevoz Velika Plana

Ruma AS

18:05

17:00

Rumatrans

Bela Crkva AS

18:09

16:00

Kosta Todorović

Kuršumlija AS

18:10

12:55

Niš-Ekspres

Aranđelovac AS

18:10

16:35

Auto Kodeks

Kanjiža AS

18:12

14:00

Lasta

Zlatibor - pijaca

18:15

14:10

Gaga Turs Zlatibor

Smederevo AS

18:15

17:00

Lasta

Žitište

18:17

16:25

APP FIL DM

Radojevo

18:17

15:30

Net Bus CO

Bor AS

18:20

14:30

Bortravel

Vršac AS

18:20

16:40

Stup

Brus AS

18:20

14:20

Jugoprevoz Krusevac

Lapovo AS

18:20

16:50

BS Tours

Subotica AS

18:22

15:00

Lasta

Novi Pazar AS

18:25

13:30

Sandžaktrans

Gornji Milanovac AS

18:25

16:00

Interturs -2002

Brštica

18:30

15:30

Banbus

Kopaonik

18:30

13:30

Lasta

Banja Vrujci

18:30

16:30

Lasta

Novi Sad AS

18:30

17:25

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

18:30

15:30

Sokoprevoz

Ruma AS

18:35

17:30

Rumatrans

Ivanjica AS

18:38

14:30

Gaga Turs Zlatibor

Stara Pazova AS

18:40

17:45

Lasta

Lapovo AS

18:40

17:00

Interturs -2002

Ub AS

18:40

17:30

Strela

Sombor AS

18:42

15:00

Lasta

Jagodina AS

18:45

16:50

Euro - Lin

Jagodina AS

18:45

16:50

Euro - Lin

Batočina AS

18:45

17:10

Unacop

Knjaževac AS

18:45

13:30

Euro - Lin

Koceljeva

18:45

17:00

Ema - Turs

Tara - Hotel Omorika

18:45

14:00

Raketa Aćimović Bjeličić

Smederevo AS

18:45

17:30

Lasta

Gornji Milanovac AS

18:45

16:00

Interturs -2002

Kovin AS

18:45

17:30

Jugoprevoz Kovin

Žabari AS

18:50

17:20

Trans Jug

Negotin AS

18:50

13:30

Banbus

Loznica AS

18:50

16:30

Raketa Aćimović Bjeličić

Niš AS

18:50

15:00

Niš-Ekspres

Kolari

18:50

18:01

Simplon

Šid AS

18:50

17:10

Lasta

Valjevo AS

18:50

16:50

Lasta

Čačak AS

18:55

16:00

Autoprevoz Čačak AD

Subotica AS

18:57

14:30

Lasta

Svilajnac AS

19:00

17:00

Jugoprevoz Velika Plana

Brezovica

19:00

11:00

Tandems

Lučani AS

19:00

16:16

Gaga Turs Zlatibor

Lajkovac AS

19:00

17:45

Stup

Aranđelovac AS

19:00

17:30

Auto Kodeks

LJubovija AS

19:00

15:10

Lasta

Leskovac AS

19:00

15:20

Simplon

Gnjilane AS

19:00

13:30

Lasta

Farkadžin ŽS O

19:05

17:45

Lasta

Čačak AS

19:10

16:30

Trans Jug

Trstenik AS

19:10

16:00

Bobivit GMB

Prolom Banja

19:10

13:30

Niš-Ekspres

Brestač - centar

19:10

16:45

Lasta

Velika Plana AS

19:11

16:30

Jugoprevoz Velika Plana

Kikinda AS

19:11

16:40

Autoprevoz Kikinda

Apatin AS

19:13

15:30

Severtrans

Venčane

19:15

17:45

Transprodukt - Bus Prevoz

Kruševac AS

19:15

16:30

Jugoprevoz Krusevac

Loznica AS

19:15

17:00

Raketa Aćimović Bjeličić

Zlatibor - pijaca

19:15

15:30

Auto Kodeks

Odžaci AS

19:15

16:00

Saobraćaj

Veliko Gradište AS

19:20

17:10

Fudeks

Bačka Palanka AS

19:20

16:50

Dunavprevoz

Loznica AS

19:20

17:00

Raketa Aćimović Bjeličić

Dobrica

19:21

17:30

Stup

Ruma AS

19:24

18:15

Master Bus

Inđija AS

19:25

18:25

Lasta

Kuršumlija AS

19:25

14:30

Lasta

Stara Pazova AS

19:25

18:30

Lasta

Ub AS

19:25

18:15

Strela

Banja Vrujci

19:25

17:00

Strela

Kosovska Mitrovica AS

19:30

13:30

Joe Travel

Tulari

19:30

18:00

Europa Bus

Pirot AS

19:30

14:50

Auto Kodeks

Užice AS

19:30

16:05

Zlatan Prevoz

Gornja Trepča AS

19:31

17:00

Fudeks

Ražanj AS

19:31

17:11

Niš-Ekspres

Subotica AS

19:32

16:00

Lasta

Vršac AS

19:35

17:55

Stup

Zubin Potok

19:36

13:30

Maxibus Travel

Badovinci

19:40

17:30

Mačva ekspres

Pančevo AS

19:40

19:00

Autotransport PA

Smederevska Palanka AS

19:40

18:00

Lasta

Bor AS

19:45

15:30

Euro - Lin

Prijepolje AS

19:45

13:30

Gaga Turs Zlatibor

Petrovac AS

19:45

17:30

Mlava - Trans

Smederevo AS

19:45

18:30

Lasta

Valjevo AS

19:45

18:00

Europa Bus

Varvarin AS

19:45

17:35

Lasta

LJubovija AS

19:45

15:30

Lasta

Krupanj AS

19:50

16:30

Banbus

Subotica AS

19:50

17:00

Niš-Ekspres

Ruma AS

19:50

18:45

Rumatrans

Čačak AS

19:55

17:00

Autoprevoz Čačak AD

Sokobanja AS

19:55

16:45

Lasta

Kopaonik

20:00

14:45

Kavim Raška

Zubin Potok AS

20:00

12:45

Kolašinprevoz

Despotovac AS

20:00

17:15

Trans Jug

Kragujevac AS

20:00

17:45

Auto Kodeks

Knjaževac AS

20:01

15:04

Moto Boem Trans

Knjaževac AS

20:01

15:04

Moto Boem Trans

Vranje AS

20:05

14:20

Kavim - Jedinstvo

Zlatibor - pijaca

20:05

16:00

Lasta

Zubin Potok

20:08

13:00

Maxibus Travel

Niš AS

20:10

17:00

Niš-Ekspres

Koceljeva AS

20:10

18:10

Eurotrans Tours

Svilajnac AS

20:13

18:53

Frenki - Komerc

Kruševac AS

20:15

17:30

Jugoprevoz Krusevac

Smederevo AS

20:15

19:00

Lasta

Kraljevo AS

20:15

17:00

Autotransport AD

Lebane AS

20:15

16:00

Kanis

Bela Crkva AS

20:18

18:00

Stup

Požarevac AS

20:20

19:00

Arriva Litas

Bačevci

20:20

16:00

Lastra

Vrnjačka Banja AS

20:25

16:55

Bobivit GMB

Aranđelovac AS

20:25

19:00

Lasta

Sremska Mitrovica AS

20:25

19:15

Sirmiumbus

Ivanjica AS

20:30

16:00

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

20:30

18:30

Unacop

Novi Sad AS

20:30

19:00

Stup

Novi Pazar AS

20:30

15:15

Kimmel

Aranđelovac AS

20:30

18:45

Auto Kodeks

Pirot AS

20:30

16:30

Presto

Vršac AS

20:35

18:55

Stup

Svilajnac AS

20:36

19:16

Frenki - Komerc

Stara Pazova AS

20:40

19:45

Lasta

Brus AS

20:40

16:40

Jugoprevoz Krusevac

Šid AS

20:40

19:10

Lasta

Sombor AS

20:42

17:00

Lasta

Priština AS

20:45

14:15

Kosmet prevoz

Priština AS

20:45

15:30

Lasta

Prolom Banja

20:45

16:00

Lasta

Donji Tovarnik

20:45

19:00

Lasta

Tara - Hotel Tara

20:45

16:15

Lasta

Kovin AS

20:45

19:30

Jugoprevoz Kovin

Čačak AS

20:55

18:00

Autoprevoz Čačak AD

Inđija AS

20:55

20:00

Fudeks

Negotin AS

20:55

15:30

Unacop

Banja Vrujci

20:55

19:00

Bmb - Bus Travel Compani

Sevce

21:00

14:30

Adio Tours

Velika Plana AS

21:00

19:51

BS Tours

Lapovo AS

21:00

19:35

Interturs -2002

Ub AS

21:00

19:50

Strela

Krupanj AS

21:05

17:45

Crnogorac - Expres

Kladovo AS

21:10

16:15

Arriva Litas

Mladenovac AS

21:11

20:15

Lastra

Raška AS

21:15

16:40

Kavim Raška

Lajkovac AS

21:15

20:15

Gaga Turs Zlatibor

Dragaš AS

21:15

12:00

Adio Tours

Prokuplje AS

21:15

17:00

Lasta

Smederevo AS

21:15

20:00

Lasta

Aranđelovac AS

21:19

20:00

Lasta

Šabac AS

21:20

19:55

Duga

Zrenjanin AS

21:22

20:00

Lasta

Vranje AS

21:25

17:00

Kavim - Jedinstvo

Prokuplje AS

21:25

17:00

Niš-Ekspres

Trstenik AS

21:30

18:30

Bobivit GMB

Lipljan AS

21:30

15:00

Kimco DOO

Subotica AS

21:32

18:00

Lasta

Apatin AS

21:33

17:30

Severtrans

Vršac AS

21:35

19:55

Stup

Smederevska Palanka AS

21:40

20:00

Lasta

Kopaonik

21:45

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Raška AS

21:50

17:30

Kavim Raška

Subotica AS

21:50

19:00

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

21:53

20:00

Autotransport AD

Stara Pazova AS

21:55

21:00

Lasta

Pirot AS

21:55

17:45

Presto

Kovin AS

21:55

20:40

Jugoprevoz Kovin

Sefkerin - izlaz

22:00

20:49

Lasta

Valjevo AS

22:00

19:45

Lasta

Pirot AS

22:00

18:00

M - 601

Negotin AS

22:00

17:30

Nikolić Prevoz

Mrčajevci AS

22:05

19:05

Joe Travel

Kikinda AS

22:10

19:45

El - Tra Ripanj

Žitni Potok

22:10

17:00

Niš-Ekspres

Vrnjačka Banja AS

22:15

08:15

MB Best Tours

Kopaonik

22:15

17:15

Lasta

Smederevo AS

22:15

21:00

Lasta

Vlasotince AS

22:15

17:30

Stevan Bus

Surduk - okretnica

22:16

21:10

Lasta

Užice AS

22:20

18:15

Autoprevoz Čačak AD

Perućac

22:20

17:45

Raketa Aćimović Bjeličić

Brezovica

22:20

15:15

Niš-Ekspres

Batočina AS

22:35

21:00

Joe Travel

Pančevo AS

22:40

22:00

Autotransport PA

Smederevo AS

22:40

21:30

Interturs -2002

Rača AS

22:40

21:01

Interturs -2002

Kanjiža AS

22:42

18:30

Lasta

Loznica AS

22:45

20:06

Duga

Niš AS

22:50

19:00

Niš-Ekspres

Čačak AS

22:55

20:00

Autoprevoz Čačak AD

Priština AS

23:00

16:15

Kosmet prevoz

Brus AS

23:00

19:00

Jugoprevoz Krusevac

Pirot AS

23:00

19:00

M - 601

Lučani AS

23:05

20:00

Gaga Turs Zlatibor

Novi Pazar AS

23:15

17:30

Sandžaktrans

Stalać Ig

23:20

20:55

Jugoprevoz Krusevac

Stara Pazova AS

23:25

22:30

Lasta

Prijepolje AS

23:30

17:00

Lasta

Užice AS

23:30

20:00

Zlatan Prevoz

Sombor AS

23:45

20:00

Severtrans

Novi Pazar AS

23:45

18:15

Ozlem tours