call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Beograd BAS

Autobuska stanica

Adresa:
Železnička 45
Telefon:
+381 11 2636 299
Mobilni:
+381 11 2627 146
Fax:
+381 11 66 59 480
E-mail:
bas@bas.rs

Beogradska autobuska stanica je formirana 3.marta 1966. godine i pripada grupi velikih preduzeća, sa statusom Akcionarskog društva.Beogradska Autobuska Stanica se nalazi na adresi Železnička 4, 11000 Beograd. Prijem i otprema putnika i autobusa predstavlja osnovnu delatnost Beogradske autobuske stanice.Pored svih većih mesta u Srbiji, mrežom autobuskih linija, BAS pokriva sve republike bivše Jugoslavije i redovno održava autobusku vezu sa 17 država Evrope.Brza i savremena usluga počiva na najnovijoj tehnologiji kompjuterske prodaje prevoznih isprava.Proces rada u BAS-u se odvija od 0 do 24 časa, 365 dana u godini. Trenutno ima 65 aktivnih perona sa koji polaze autobusi. U neposrednoj blizini Beogradske autobuske stanice (preko puta dolaznog perona) nalazi se Parking BAS-a koji radi 24h dnevno, gde prevoznici kao poslovni partneri BAS-a i treća lica mogu da parkiraju svoje autobuse (solo, spratne i zglobne).


Polasci sa stanice Beograd BAS

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Vučitrn AS

15:55

23:30

Joe Travel

Bogatić AS

15:55

18:00

Mačva ekspres

Vučitrn AS

16:00

22:30

Joe Travel

D. Bitinja

16:00

00:30

Tandems

Sevce

16:00

00:15

Tandems

Gračanica AS

16:00

22:00

Adio Tours

Banja Vrujci

16:00

18:02

Lastra

Pančevo AS

16:00

16:40

Autotransport PA

Subotica AS

16:00

19:10

Lasta

Smederevo AS

16:00

17:15

Lasta

Farkadžin ŽS O

16:00

17:22

Lasta

Smederevska Palanka AS

16:00

17:40

Lasta

Zrenjanin AS

16:00

17:40

Lasta

Ub AS

16:00

17:10

Strela

Lipljan AS

16:00

22:30

Kimco DOO

Prilužje AS

16:00

22:00

Kimco DOO

Brestovac AS

16:04

19:32

Stevan Bus

Stara Pazova AS

16:10

17:05

Lasta

Senta AS

16:15

19:55

Severtrans Senta

Kikinda AS

16:15

18:45

El - Tra Ripanj

Provo

16:15

17:45

Ema - Turs

Ruma AS

16:15

17:27

Master Bus

Rekovac R - crkva

16:15

19:15

MB Best Tours

Niš AS

16:15

19:25

Niš-Ekspres

Kraljevo AS

16:15

19:25

Autotransport AD

Majur

16:20

17:55

Duga

Padina II

16:20

17:55

Z&J Trade

Smederevo AS

16:20

17:35

Lasta

Zubin Potok

16:25

23:59

Maxibus Travel

Pančevo AS

16:25

17:05

Autotransport PA

Bor AS

16:30

20:15

Bortravel

Vranje AS

16:30

20:55

Kavim - Jedinstvo

Novi Pazar AS

16:30

22:00

Sandžaktrans

Inđija AS

16:30

17:25

Fudeks

Velika Plana AS

16:30

18:53

Jugoprevoz Velika Plana

Kragujevac AS

16:30

18:30

Unacop

Banatski Karlovac

16:30

17:44

Stup

Vršac AS

16:30

18:14

Stup

Lučani AS

16:30

19:25

Gaga Turs Zlatibor

LJubovija AS

16:30

20:20

Lastra

Gračanica AS

16:30

22:30

Adio Tours

Vrnjačka Banja AS

16:30

20:00

Bobivit GMB

Kruševac AS

16:30

19:15

Jugoprevoz Krusevac

Šabac AS

16:30

18:07

Lasta

Gornje Selo

16:30

01:00

Niš-Ekspres

Lajkovac AS

16:30

17:40

Europa Bus

Aranđelovac AS

16:30

17:50

Auto Kodeks

Donji Tovarnik

16:30

18:14

Lasta

Šid AS

16:30

18:10

Lasta

Valjevo AS

16:30

18:30

Lasta

Joševa

16:35

17:50

Radojević Tours

Banjani

16:40

17:40

Ćira Lux Tours

Zlatibor - pijaca

16:40

20:30

Gaga Turs Zlatibor

Priboj AS

16:40

22:50

Gaga Turs Zlatibor

Aleksinac AS

16:40

19:20

Niš-Ekspres

Brus AS

16:40

20:40

Jugoprevoz Krusevac

Apatin AS

16:40

20:50

Severtrans

Kovin AS

16:40

17:55

Alamanis Tours

Vrnjačka Banja AS

16:45

19:55

Fudeks

Paraćin AS

16:45

19:10

Euro - Lin

Lučani AS

16:45

19:44

Autoprevoz Janjušević

Štrpce

16:45

01:15

Tandems

Stara Pazova AS

16:45

17:40

Lasta

Subotica AS

16:45

19:40

Niš-Ekspres

Varvarin AS

16:50

19:00

BS Tours

Novi Pazar AS

17:00

21:40

Kavim Raška

Majdanpek AS

17:00

20:30

Unacop

Štrpce

17:00

01:30

Tandems

Zaječar AS

17:00

21:00

Euro - Lin

Vršac AS

17:00

18:44

Stup

Crnobarski salaš

17:00

19:35

Mačva ekspres

Padina II

17:00

18:35

Z&J Trade

Banja Vrujci

17:00

18:55

Alamanis Tours

Koceljeva AS

17:00

19:00

Eko Tours

Vrnjačka Banja AS

17:00

21:00

Arsa city

Kragujevac AS

17:00

19:00

Lasta

Ćuprija AS

17:00

20:10

Lasta

Inđija AS

17:00

18:00

Lasta

Smederevo AS

17:00

18:15

Lasta

Stari Slankamen

17:00

18:30

Lasta

Smederevska Palanka AS

17:00

18:40

Lasta

Aranđelovac AS

17:00

18:28

Auto Kodeks

Kikinda AS

17:00

19:35

Autoprevoz Kikinda

Sremska Mitrovica AS

17:05

18:15

Generali Transport Company

Niš AS

17:10

21:00

Niš-Ekspres

Stara Pazova AS

17:10

17:56

Lastra

Kupinovo - centar

17:15

18:32

Crnogorac - Expres

Kruševac AS

17:15

20:00

Jugoprevoz Krusevac

Valjevo AS

17:15

19:00

Europa Bus

Novi Sad AS

17:15

18:40

Auto Kodeks

Irig AS

17:25

19:08

Vozeks

Plandište AS

17:25

19:06

Stup

Irig AS

17:25

19:08

Interturs -2002

Vranje AS

17:30

21:55

Kavim - Jedinstvo

Bor AS

17:30

22:06

Darkom

Novi Pazar AS

17:30

22:00

Tase Tours

Vršac AS

17:30

19:27

Dunavprevoz

Perućac

17:30

21:57

Raketa Aćimović Bjeličić

Smederevo AS

17:30

18:45

Lasta

Sefkerin - izlaz

17:30

18:41

Lasta

Stara Pazova AS

17:30

18:25

Lasta

Pirot AS

17:30

21:36

Presto

Valjevo AS

17:30

19:30

Lasta

Padina II

17:35

19:35

Evroturs

Novi Sad AS

17:40

19:12

Dunavprevoz

Novi Sad AS

17:40

19:12

Dunavprevoz

Gornji Milanovac AS

17:40

20:35

Interturs -2002

Kovin AS

17:40

18:55

Alamanis Tours

Kupinovo - centar

17:45

19:00

Crnogorac - Expres

LJubovija AS

17:45

21:50

Duga

Trstenik AS

17:45

20:55

Bobivit GMB

Ruma AS

17:45

18:57

Master Bus

Subotica AS

17:45

20:30

Niš-Ekspres

Novi Kneževac AS

17:45

21:18

Enka - Putnički

Ražanj AS

17:45

20:05

Niš-Ekspres

Rača AS

17:45

19:33

Interturs -2002

Pančevo AS

17:50

18:20

Stup

Bečej AS

17:55

20:20

Bečejprevoz

Inđija AS

17:55

18:55

Lasta

Brezovica

18:00

02:00

Tandems

Šabac AS

18:00

19:25

Duga

Kruševac AS

18:00

20:45

Jugoprevoz Krusevac

Aranđelovac AS

18:00

19:36

Lasta

Blace AS

18:00

22:35

Lasta

Smederevo AS

18:00

19:15

Lasta

Loznica AS

18:00

20:20

Raketa Aćimović Bjeličić

Kraljevo AS

18:00

21:15

Autotransport AD

Smederevska Palanka AS

18:00

19:40

Lasta

Stari Grad - Botanička bašta

18:00

00:00

Lasta

Šid AS

18:00

19:40

Lasta

Valjevo AS

18:00

19:45

Lasta

Leskovac AS

18:05

21:50

Kanis

Novi Sad AS

18:10

19:42

Dunavprevoz

Koceljeva AS

18:14

20:14

Eko Tours

Koceljeva AS

18:14

20:14

Eurotrans Tours

Velika Plana AS

18:15

20:53

Jugoprevoz Velika Plana

Kladovo AS

18:15

23:15

Top Turist

Sombor AS

18:15

21:35

Severtrans

Vranje AS

18:20

00:05

Kavim - Jedinstvo

Vršac AS

18:30

20:14

Stup

Bočar

18:30

20:20

APP FIL DM

Novi Sad AS

18:30

20:02

Dunavprevoz

Farkadžin ŽS O

18:30

19:52

Lasta

Donji Tovarnik

18:30

20:14

Lasta

Smederevo AS

18:30

19:45

Lasta

Ub AS

18:30

19:40

Strela

Bočar

18:30

21:20

Net Bus CO

Bogatić AS

18:45

21:15

Vozeks

Novi Pazar AS

18:45

00:00

Delix - Tours

Dumača

18:45

20:09

Duga

Inđija AS

18:45

19:40

Lasta

Stara Pazova AS

18:45

19:40

Lasta

Pirot AS

18:45

22:55

Auto Kodeks

Brestovac AS

18:45

21:42

Simplon

Varvarin AS

18:45

20:50

Interturs -2002

Bogatić AS

18:45

21:15

Interturs -2002

Vrnjačka Banja AS

19:00

22:45

Eberhardt

Priština AS

19:00

01:45

Kosmet prevoz

Jagodina AS

19:00

20:55

Euro - Lin

Svilajnac AS

19:00

21:00

Jugoprevoz Velika Plana

Jagodina AS

19:00

20:55

Euro - Lin

Lučani AS

19:00

21:45

Gaga Turs Zlatibor

Smederevska Palanka AS

19:00

20:40

Mile Acin

Vršac AS

19:00

20:42

Stup

Inđija AS

19:00

20:00

Lasta

Smederevo AS

19:00

20:15

Lasta

Kraljevo AS

19:00

22:20

Autotransport AD

Valjevo AS

19:00

20:45

Europa Bus

Niš AS

19:00

22:50

Niš-Ekspres

Brus AS

19:00

23:00

Jugoprevoz Krusevac

Aranđelovac AS

19:00

20:28

Auto Kodeks

Čačak AS

19:00

21:50

Interturs -2002

Ub AS

19:00

20:10

Strela

Pirot AS

19:00

22:55

Presto

Žabari AS

19:00

20:24

Euro - Magnet

Kovin AS

19:00

20:15

Alamanis Tours

Vlasotince AS

19:10

22:40

Kanis

Mrčajevci AS

19:15

21:46

Fudeks

Batočina AS

19:15

21:05

Unacop

Bela Crkva AS

19:15

21:19

Stup

Srpska Crnja

19:15

21:40

APP FIL DM

Koceljeva

19:15

21:06

Ema - Turs

Sombor AS

19:15

22:30

Severtrans

Radojevo

19:15

22:00

Net Bus CO

Novi Sad AS

19:20

20:50

Jugoprevoz Krusevac

Inđija AS

19:20

20:20

Lasta

Bor AS

19:30

23:30

Bortravel

Velika Plana AS

19:30

22:07

Jugoprevoz Velika Plana

Vršac AS

19:30

21:14

Stup

Smederevo AS

19:30

20:45

Lasta

Novi Sad AS

19:30

20:55

Niš-Ekspres

Koceljeva AS

19:30

21:30

Eurotrans Tours

Vladimirci AS

19:30

21:03

Eurotrans Tours

Negotin AS

19:30

23:45

Nikolić Prevoz

Aranđelovac AS

19:40

21:10

Auto Kodeks

Sefkerin - izlaz

19:45

20:56

Lasta

Loznica AS

19:45

22:05

Raketa Aćimović Bjeličić

Subotica AS

19:45

23:00

Auto Kodeks

Zlatibor - pijaca

19:45

00:42

Zlatan Prevoz

Bela Crkva AS

19:45

21:54

Kosta Todorović

Inđija AS

19:50

20:50

Lasta

Pančevo AS

19:55

20:35

Autotransport PA

Vranje AS

20:00

00:25

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

20:00

04:00

Tandems

Kruševac AS

20:00

22:45

Jugoprevoz Krusevac

Novi Pazar AS

20:00

01:00

Tase Tours

Smederevo AS

20:00

21:15

Lasta

Stara Pazova AS

20:00

20:55

Lasta

Valjevo AS

20:00

21:45

Europa Bus

Niš AS

20:00

23:10

Niš-Ekspres

Aranđelovac AS

20:00

21:19

Lasta

Kikinda AS

20:00

22:35

Autoprevoz Kikinda

Kovin AS

20:00

21:15

Alamanis Tours

Vranje AS

20:15

00:49

Kavim - Jedinstvo

Šabac AS

20:15

21:40

Duga

Petrovac AS

20:15

22:20

Mlava - Trans

Dragaš AS

20:15

04:30

Niš-Ekspres

Sombor AS

20:15

23:15

Severtrans

Pirot AS

20:15

00:25

M - 601

Koceljeva AS

20:20

22:20

Eurotrans Tours

Zrenjanin AS

20:30

21:52

Net Bus CO

Štrpce

20:30

05:00

Tandems

Vršac AS

20:30

22:10

Stup

Trstenik AS

20:30

23:40

Bobivit GMB

Zrenjanin AS

20:30

21:52

APP FIL DM

Batočina AS

20:30

22:05

Tase Tours

Smederevo AS

20:30

21:45

Lasta

Farkadžin ŽS O

20:30

22:11

Lasta

Smederevska Palanka AS

20:30

22:10

Lasta

Kraljevo AS

20:30

23:50

Autotransport AD

Subotica AS

20:30

23:25

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

20:30

22:50

Auto Kodeks

Donji Tovarnik

20:30

22:46

Lasta

Knjaževac AS

20:31

01:03

Moto Boem Trans

Knjaževac AS

20:31

00:27

Moto Boem Trans

Stara Pazova AS

20:45

21:40

Lasta

Kragujevac AS

21:00

23:00

Unacop

Štrpce

21:00

05:30

Tandems

Paraćin AS

21:00

22:29

Euro - Lin

Goraždevac

21:00

06:20

31. Maj

Novi Sad AS

21:00

22:00

Kimmel

Inđija AS

21:00

22:00

Lasta

Smederevo AS

21:00

22:15

Lasta

Aranđelovac AS

21:00

22:30

Auto Kodeks

Ub AS

21:00

22:10

Strela

Vlasotince AS

21:00

01:20

Kanis

Kovin AS

21:00

22:15

Alamanis Tours

Vladimirovac 2

21:05

22:05

Stup

Lučani AS

21:15

00:20

Gaga Turs Zlatibor

Kruševac AS

21:15

00:00

Jugoprevoz Krusevac

Stara Pazova AS

21:15

22:01

Lastra

Brus AS

21:20

01:20

Jugoprevoz Krusevac

Kosovska Mitrovica AS

21:30

03:30

Joe Travel

Batočina AS

21:30

23:02

Joe Travel

Štrpce

21:30

06:00

Tandems

Donja Budriga

21:30

05:50

Aleks Travel

Novi Sad AS

21:35

22:45

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

21:45

23:00

Jugoprevoz Krusevac

Prizren AS

21:45

04:40

Lasta

Šabac AS

21:55

23:20

Duga

Gračanica

22:00

05:45

Kosmet prevoz

Smederevo AS

22:00

23:20

Kosmet prevoz

Brezovica

22:00

06:45

Tandems

Vršac AS

22:00

23:44

Stup

Stara Pazova AS

22:00

22:55

Lasta

Dragaš AS

22:00

06:10

Niš-Ekspres

Niš AS

22:00

01:10

Niš-Ekspres

Farkadžin ŽS O

22:00

23:22

Lasta

Gračanica

22:00

05:30

Kosmet prevoz

Sombor AS

22:00

00:57

Severtrans

Smederevo AS

22:30

23:45

Lasta

Sefkerin - izlaz

22:30

23:41

Lasta

Donji Tovarnik

22:30

00:43

Lasta

Kovin AS

22:30

23:45

Alamanis Tours

Novi Sad AS

22:35

23:45

Stevan Bus

Surduk - okretnica

22:40

23:46

Lasta

Kosovska Mitrovica AS

22:45

05:15

Laletrans Plus

Pančevo AS

22:45

23:25

Autotransport PA

Brezovica

23:00

06:30

Tandems

Dragaš

23:00

07:00

Lasta

Bujanovac AS

23:15

05:28

Niš-Ekspres

Mrčajevci AS

23:30

02:25

Joe Travel

Lapovo AS

23:30

00:53

Joe Travel

Pančevo AS

23:30

00:00

Autotransport PA

Stara Pazova AS

23:30

00:25

Lasta

Mrčajevci AS

23:40

02:35

Joe Travel

Novi Sad AS

24:00

01:15

Ozlem tours

Dolasci na stanicu Beograd BAS

/

Dolasci sa stanice

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Stara Pazova AS

16:45

16:15

Lasta

Mladenovac AS

17:06

16:10

Lastra

Kovin AS

17:15

16:00

Alamanis Tours

Inđija AS

17:20

16:20

Lasta

Ub AS

17:20

16:10

Strela

Ruma AS

17:24

16:15

Master Bus

Stara Pazova AS

17:25

16:30

Lasta

Vršac AS

17:35

16:00

Stup

Farkadžin ŽS O

17:37

16:15

Lasta

Smederevo AS

17:45

16:30

Lasta

Donji Tovarnik

17:53

16:20

Lasta

Novi Sad AS

18:02

16:30

Dunavprevoz

Ruma AS

18:05

17:00

Rumatrans

Bela Crkva AS

18:09

16:00

Kosta Todorović

Aranđelovac AS

18:10

16:35

Auto Kodeks

Smederevo AS

18:15

17:00

Lasta

Žitište

18:17

16:25

APP FIL DM

Vršac AS

18:20

16:40

Stup

Lapovo AS

18:20

16:50

BS Tours

Gornji Milanovac AS

18:25

16:00

Interturs -2002

Inđija AS

18:30

17:30

Lasta

Banja Vrujci

18:30

16:30

Lasta

Novi Sad AS

18:30

17:25

Niš-Ekspres

Ruma AS

18:35

17:30

Rumatrans

Stara Pazova AS

18:40

17:45

Lasta

Lapovo AS

18:40

17:00

Interturs -2002

Jagodina AS

18:45

16:50

Euro - Lin

Jagodina AS

18:45

16:50

Euro - Lin

Batočina AS

18:45

17:10

Unacop

Koceljeva

18:45

17:00

Ema - Turs

Smederevo AS

18:45

17:30

Lasta

Gornji Milanovac AS

18:45

16:00

Interturs -2002

Kovin AS

18:45

17:30

Alamanis Tours

Loznica AS

18:50

16:30

Raketa Aćimović Bjeličić

Kolari

18:50

18:01

Simplon

Šid AS

18:50

17:10

Lasta

Valjevo AS

18:50

16:50

Lasta

Svilajnac AS

19:00

17:00

Jugoprevoz Velika Plana

Lučani AS

19:00

16:16

Gaga Turs Zlatibor

Lajkovac AS

19:00

17:45

Stup

Aranđelovac AS

19:00

17:30

Auto Kodeks

Farkadžin ŽS O

19:05

17:45

Lasta

Trstenik AS

19:10

16:00

Bobivit GMB

Brestač - centar

19:10

16:45

Lasta

Velika Plana AS

19:11

16:30

Jugoprevoz Velika Plana

Kikinda AS

19:11

16:40

Autoprevoz Kikinda

Kruševac AS

19:15

16:30

Jugoprevoz Krusevac

Loznica AS

19:15

17:00

Raketa Aćimović Bjeličić

Odžaci AS

19:15

16:00

Saobraćaj

Veliko Gradište AS

19:20

17:10

Fudeks

Bačka Palanka AS

19:20

16:50

Dunavprevoz

Inđija AS

19:25

18:25

Lasta

Stara Pazova AS

19:25

18:30

Lasta

Ub AS

19:25

18:15

Strela

Banja Vrujci

19:25

17:00

Strela

Užice AS

19:30

16:05

Zlatan Prevoz

Gornja Trepča AS

19:31

17:00

Fudeks

Ražanj AS

19:31

17:11

Niš-Ekspres

Subotica AS

19:32

16:00

Lasta

Vršac AS

19:35

17:55

Stup

Pančevo AS

19:40

19:00

Autotransport PA

Smederevska Palanka AS

19:40

18:00

Lasta

Zrenjanin AS

19:42

18:20

APP FIL DM

Zrenjanin AS

19:42

18:20

Net Bus CO

Petrovac AS

19:45

17:30

Mlava - Trans

Smederevo AS

19:45

18:30

Lasta

Valjevo AS

19:45

18:00

Europa Bus

Varvarin AS

19:45

17:35

Lasta

Kovin AS

19:45

18:30

Alamanis Tours

Subotica AS

19:50

17:00

Niš-Ekspres

Ruma AS

19:50

18:45

Rumatrans

Kragujevac AS

20:00

17:45

Auto Kodeks

Zlatibor - pijaca

20:05

16:00

Lasta

Niš AS

20:10

17:00

Niš-Ekspres

Koceljeva AS

20:10

18:10

Eurotrans Tours

Svilajnac AS

20:13

18:53

Frenki - Komerc

Kruševac AS

20:15

17:30

Jugoprevoz Krusevac

Smederevo AS

20:15

19:00

Lasta

Sefkerin - izlaz

20:15

19:04

Lasta

Kraljevo AS

20:15

17:00

Autotransport AD

Lebane AS

20:15

16:00

Kanis

Bela Crkva AS

20:18

18:00

Stup

Bačevci

20:20

16:00

Lastra

Vrnjačka Banja AS

20:25

16:55

Bobivit GMB

Inđija AS

20:25

19:25

Lasta

Aranđelovac AS

20:25

19:00

Lasta

Kragujevac AS

20:30

18:30

Unacop

Novi Sad AS

20:30

19:00

Stup

Aranđelovac AS

20:30

18:45

Auto Kodeks

Pirot AS

20:30

16:30

Presto

Vršac AS

20:35

18:55

Stup

Svilajnac AS

20:36

19:16

Frenki - Komerc

Stara Pazova AS

20:40

19:45

Lasta

Brus AS

20:40

16:40

Jugoprevoz Krusevac

Šid AS

20:40

19:10

Lasta

Sombor AS

20:42

17:00

Lasta

Prolom Banja

20:45

16:00

Lasta

Donji Tovarnik

20:45

19:00

Lasta

Tara - Hotel Tara

20:45

16:15

Lasta

Kovin AS

20:45

19:30

Alamanis Tours

Inđija AS

20:55

20:00

Fudeks

Banja Vrujci

20:55

19:00

Alamanis Tours

Velika Plana AS

21:00

19:51

BS Tours

Lapovo AS

21:00

19:35

Interturs -2002

Mladenovac AS

21:11

20:15

Lastra

Raška AS

21:15

16:40

Kavim Raška

Lajkovac AS

21:15

20:15

Gaga Turs Zlatibor

Prokuplje AS

21:15

17:00

Lasta

Smederevo AS

21:15

20:00

Lasta

Aranđelovac AS

21:19

20:00

Lasta

Šabac AS

21:20

19:55

Duga

Zrenjanin AS

21:22

20:00

Lasta

Vranje AS

21:25

17:00

Kavim - Jedinstvo

Prokuplje AS

21:25

17:00

Niš-Ekspres

Trstenik AS

21:30

18:30

Bobivit GMB

Subotica AS

21:32

18:00

Lasta

Apatin AS

21:33

17:30

Severtrans

Vršac AS

21:35

19:55

Stup

Kopaonik

21:45

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Raška AS

21:50

17:30

Kavim Raška

Subotica AS

21:50

19:00

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

21:53

20:00

Autotransport AD

Stara Pazova AS

21:55

21:00

Lasta

Pirot AS

21:55

17:45

Presto

Kovin AS

21:55

20:40

Alamanis Tours

Valjevo AS

22:00

19:45

Lasta

Pirot AS

22:00

18:00

M - 601

Negotin AS

22:00

17:30

Nikolić Prevoz

Mrčajevci AS

22:05

19:05

Joe Travel

Kikinda AS

22:10

19:45

El - Tra Ripanj

Žitni Potok

22:10

17:00

Niš-Ekspres

Smederevo AS

22:15

21:00

Lasta

Vlasotince AS

22:15

17:30

Stevan Bus

Perućac

22:20

17:45

Raketa Aćimović Bjeličić

Surduk - okretnica

22:31

21:25

Lasta

Batočina AS

22:35

21:00

Joe Travel

Pančevo AS

22:40

22:00

Autotransport PA

Smederevo AS

22:40

21:30

Interturs -2002

Rača AS

22:40

21:01

Interturs -2002

Kanjiža AS

22:42

18:30

Lasta

Loznica AS

22:45

20:06

Duga

Niš AS

22:50

19:00

Niš-Ekspres

Priština AS

23:00

16:15

Kosmet prevoz

Brus AS

23:00

19:00

Jugoprevoz Krusevac

Pirot AS

23:00

19:00

M - 601

Lučani AS

23:05

20:00

Gaga Turs Zlatibor

Novi Pazar AS

23:15

17:30

Sandžaktrans

Stara Pazova AS

23:25

22:30

Lasta

Prijepolje AS

23:30

17:00

Lasta

Užice AS

23:30

20:00

Zlatan Prevoz

Sombor AS

23:45

20:00

Severtrans

Novi Pazar AS

23:45

18:15

Ozlem tours