call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Zrenjanin

Autobuska stanica

* Pretražite linije koje polaze sa autobuske stanice Zrenjanin:

Adresa:
Beogradska 22
Telefon:
+381 23 541 000
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Podaci o lokaciji
nisu dostupni

Polasci sa stanice Zrenjanin

/

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Beograd AS

14:00

15:22

Lasta

Jaša Tomić

14:10

15:05

Net Bus CO

Srpska Crnja

14:10

15:15

Net Bus CO

Melenci

14:15

14:35

Net Bus CO

Žitište

14:30

14:50

APP FIL DM

Žitište - Robna kuća / Žitište - Dom zdravlja

14:30

14:50

APP FIL DM

Torda

14:30

15:18

Net Bus CO

Vršac AS

14:35

16:20

Stup

Sakule

14:40

15:30

Net Bus CO

Beograd AS

14:45

16:11

Autoprevoz Kikinda

Bočar

15:00

15:20

APP FIL DM

Novi Sad AS

15:00

15:50

Net Bus CO

Novi Sad AS

15:00

15:50

APP FIL DM

Sečanj AS

15:00

15:36

Net Bus CO

Sakule

15:20

16:10

Net Bus CO

Novi Sad AS

15:23

16:15

Stup

Vršac AS

15:25

17:10

Stup

Beograd AS

15:40

17:10

El - Tra Ripanj

Žitište

16:00

16:20

APP FIL DM

Radojevo

16:00

17:15

Net Bus CO

Kikinda AS

16:05

17:10

Autoprevoz Kikinda

Novi Sad MAS

16:15

17:12

Premisystem

Sečanj AS

16:15

16:52

Net Bus CO

Beograd AS

16:30

17:52

APP FIL DM

kanjiža - Trg glavni

16:30

19:00

Enka - Putnički

Beograd AS

16:55

18:17

APP FIL DM

Beograd AS

16:55

18:17

Net Bus CO

Novi Sad AS

17:00

17:50

APP FIL DM

Jaša Tomić

17:00

17:52

Net Bus CO

Novi Sad AS

17:00

17:50

Net Bus CO

Beograd AS

17:35

18:57

Lasta

Radojevo

17:35

19:15

Net Bus CO

Novi Sad AS

17:40

18:30

Net Bus CO

Novi Sad AS

17:45

18:30

Stup

Beograd AS

17:45

19:11

Autoprevoz Kikinda

Torda

18:00

18:45

Net Bus CO

Konak

18:10

19:02

Net Bus CO

Sečanj AS

18:10

18:47

APP FIL DM

Novi Sad MAS

18:15

19:17

Generali Transport Company

Vršac AS

18:30

20:10

Stup

Kikinda AS

18:30

19:35

Autoprevoz Kikinda

Novi Sad AS

18:50

19:40

Net Bus CO

Novi Sad AS

19:00

19:54

Net Bus CO

Novi Bečej AS

19:05

20:13

Bečejprevoz

Jaša Tomić

19:20

20:15

Net Bus CO

Stari Grad - Botanička bašta

19:22

00:00

Lasta

Bočar

20:00

20:20

APP FIL DM

Beograd AS

20:00

21:22

Lasta

Međa

20:15

21:15

Net Bus CO

Jaša Tomić

20:15

21:10

Net Bus CO

Hetin

20:15

21:15

Net Bus CO

Torda

20:15

21:02

Net Bus CO

Sakule

20:15

21:05

Net Bus CO

Srpska Crnja

20:35

21:40

APP FIL DM

Radojevo

20:45

22:00

Net Bus CO

Beograd AS

20:55

22:10

El - Tra Ripanj

Kikinda AS

21:30

22:35

Autoprevoz Kikinda

Vršac AS

21:45

23:30

Stup

Srpska Crnja

22:15

23:20

Net Bus CO

Dolasci na stanicu Zrenjanin

/

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Novi Sad AS

14:10

13:25

Net Bus CO

Beograd AS

14:12

12:50

APP FIL DM

Niška Banja

14:20

08:15

Niš-Ekspres

Radojevo

14:35

13:20

Net Bus CO

Novi Sad AS

14:35

13:50

Stup

Kikinda AS

14:45

13:40

Autoprevoz Kikinda

Beograd AS

14:52

13:30

APP FIL DM

Novi Sad AS

15:00

14:00

Net Bus CO

Vršac AS

15:23

13:45

Stup

Novi Sad AS

15:25

14:40

Stup

Kikinda AS

15:35

14:30

El - Tra Ripanj

Sokobanja AS

15:45

10:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

16:00

14:30

APP FIL DM

Beograd AS

16:00

14:30

Net Bus CO

Novi Sad MAS

16:05

15:15

Autoprevoz Kikinda

Srpska Crnja

16:15

14:55

Premisystem

Bočar

16:20

15:00

APP FIL DM

Beograd AS

16:30

14:45

Enka - Putnički

Beograd AS

16:52

15:30

Net Bus CO

Žitište

16:55

16:25

APP FIL DM

Kikinda AS

16:55

12:50

Lasta

Radojevo

16:55

15:30

Net Bus CO

Žitište

17:00

16:33

APP FIL DM

Međa

17:00

16:00

Net Bus CO

Jaša Tomić

17:00

15:45

Net Bus CO

Subotica AS

17:25

14:30

Lasta

Novi Sad AS

17:35

16:45

APP FIL DM

Vršac AS

17:45

16:00

Stup

Kikinda AS

17:45

16:40

Autoprevoz Kikinda

Torda

17:47

17:00

Net Bus CO

Novi Sad AS

18:00

16:45

Net Bus CO

Vrnjačka Banja AS

18:10

12:00

Niš-Ekspres

Srpska Crnja

18:15

17:10

Premisystem

Beograd AS

18:25

17:00

Autoprevoz Kikinda

Novi Sad AS

18:30

17:30

Stup

Novi Sad AS

18:50

18:00

Bečejprevoz

Sečanj AS

18:50

18:13

Net Bus CO

Hetin

19:00

18:00

Net Bus CO

Međa

19:00

18:00

Net Bus CO

Radojevo

19:00

17:30

Net Bus CO

Novi Sad AS

19:20

18:30

APP FIL DM

Novi Sad AS

19:20

18:30

Net Bus CO

Beograd AS

19:22

18:00

Lasta

Sakule

19:35

18:45

Net Bus CO

Torda

19:47

19:00

Net Bus CO

Subotica AS

19:48

17:00

Lasta

Beograd AS

19:52

18:30

APP FIL DM

Sokobanja AS

19:55

14:30

Sokoprevoz

Beograd AS

20:35

19:15

APP FIL DM

Beograd AS

20:45

19:15

Net Bus CO

Novi Sad AS

20:50

20:00

Net Bus CO

Kikinda AS

20:50

19:45

El - Tra Ripanj

Radojevo

21:15

20:00

Net Bus CO

Beograd AS

21:25

20:00

Autoprevoz Kikinda

Novi Sad AS

21:45

21:00

Stup

Beograd AS

21:52

20:30

Net Bus CO