call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Zaječar

Autobuska stanica

Adresa:
Moravska bb
Telefon:
+381 19 421 545
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Gradski prevoz u Zaječaru funkcioniše odlično, moglo bi se reći. Iako nema mnogo linija u gradskom prevozu, zapravo postoje samo dve linije, one uspevaju dobro da pokriju gotovo sve delove grada. Jedna linija povezuje Šljivarsko brdo i Dom zdravlja, a prolazi preko Podliva i Pivnice, dok druga linija povezuje Dom zdravlja sa Olimpijskom, prolazeći pored Okružnog suda.


Polasci sa stanice Zaječar

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Niš AS

07:40

09:50

Niš-Ekspres

Bor AS

07:55

08:30

Niš-Ekspres

Kladovo AS

08:05

12:00

Top Turist

Paraćin AS

08:25

09:56

Euro - Lin

Bor AS

08:41

09:13

Moto Boem Prevoz

Niš AS

08:55

11:10

Moto Boem Trans

Knjaževac AS

09:15

10:05

Niš-Ekspres

Negotin AS

09:15

10:30

Auto Kodeks

Bor AS

09:50

10:35

Niš-Ekspres

Donji Milanovac AS

09:50

12:05

Niš-Ekspres

Niš AS

10:10

12:30

Niš-Ekspres

Boljevac

10:20

11:40

Ristić Commerce

Beograd AS

10:26

13:42

Moto Boem Trans

Bor AS

11:00

11:45

Kavim - Jedinstvo

Kladovo AS

11:25

13:30

Niš-Ekspres

Pirot AS

11:40

14:20

Z.M.V. - Tours

Boljevac AS

11:50

12:45

Ćosić i Sin

Knjaževac AS

12:10

13:05

Euro - Lin

Pirot AS

13:20

15:39

Maxa Tours

Beograd AS

13:22

17:35

Auto Kodeks

Kladovo AS

13:30

15:45

Niš-Ekspres

Podgorac - centar

13:30

15:10

Ristić Commerce

Niš AS

14:10

16:35

Niš-Ekspres

Negotin AS

14:18

15:24

Moto Boem Prevoz

Donji Milanovac AS

14:30

17:40

Moto Boem Trans

Zlot

14:30

16:04

Ćosić i Sin

Knjaževac AS

14:33

15:31

Moto Boem Trans

Kladovo AS

14:45

17:05

Top Turist

Beograd AS

14:45

18:45

Euro - Lin

Niš AS

15:20

17:35

Niš-Ekspres

Niš AS

15:20

17:35

Niš-Ekspres

Beograd AS

16:09

20:01

Moto Boem Trans

Beograd AS

16:09

20:01

Moto Boem Trans

Negotin AS

16:10

17:20

Bortravel

Kladovo AS

16:50

19:00

Niš-Ekspres

Pirot AS

16:50

19:45

Maxa Tours

Vranje AS

17:15

21:45

Kavim - Jedinstvo

Bor AS

17:30

18:31

Siba Trade

Knjaževac AS

17:34

18:20

Moto Boem Trans

Samarinovac

17:35

18:55

Nikolić Prevoz

Negotin AS

17:50

18:55

Moto Boem Trans

Niš AS

18:10

20:30

Niš-Ekspres

Knjaževac AS

18:16

19:16

Moto Boem Trans

Beograd AS

18:35

22:00

Nikolić Prevoz

Kladovo AS

18:40

20:45

Niš-Ekspres

Bor AS

20:10

21:00

Bortravel

Niš AS

20:15

22:35

Niš-Ekspres

Kladovo AS

21:05

23:15

Top Turist

Knjaževac AS

23:41

00:27

Moto Boem Trans

Dolasci na stanicu Zaječar

/

Dolasci sa stanice

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Negotin AS

08:41

07:35

Moto Boem Prevoz

Bor AS

09:15

08:40

Niš-Ekspres

Kladovo AS

10:00

08:00

Niš-Ekspres

Knjaževac AS

10:26

09:31

Moto Boem Trans

Niš AS

11:20

09:00

Niš-Ekspres

Beograd AS

12:00

08:00

Euro - Lin

Boljevac

13:12

11:50

Ristić Commerce

Niš AS

13:20

11:00

Niš-Ekspres

Negotin AS

13:22

12:15

Auto Kodeks

Boljevac AS

13:50

12:50

Ćosić i Sin

Negotin AS

14:05

13:00

Niš-Ekspres

Bor AS

14:18

13:45

Moto Boem Prevoz

Knjaževac AS

14:25

13:30

Euro - Lin

Niš AS

14:30

12:15

Moto Boem Trans

Beograd AS

14:33

10:59

Moto Boem Trans

Beograd AS

14:35

11:15

Top Turist

Bor AS

15:15

14:30

Niš-Ekspres

Donji Milanovac AS

15:15

13:00

Niš-Ekspres

Knjaževac AS

16:09

15:04

Moto Boem Trans

Knjaževac AS

16:09

15:04

Moto Boem Trans

Bor AS

16:10

15:30

Bortravel

Negotin AS

16:19

15:15

Moto Boem Trans

Niš AS

16:45

14:30

Niš-Ekspres

Pirot AS

16:55

14:00

Maxa Tours

Bor AS

17:15

16:30

Kavim - Jedinstvo

Vranje AS

17:15

13:00

Siba Trade

Beograd AS

17:31

13:45

Nikolić Prevoz

Beograd AS

17:34

14:21

Moto Boem Trans

Kladovo AS

18:10

16:00

Niš-Ekspres

Beograd AS

18:16

15:00

Moto Boem Trans

Paraćin AS

18:35

17:00

Euro - Lin

Niš AS

18:35

16:15

Niš-Ekspres

Negotin AS

18:35

17:30

Nikolić Prevoz

Pirot AS

19:05

16:20

Maxa Tours

Niš AS

19:35

17:20

Niš-Ekspres

Niš AS

20:10

18:00

Bortravel

Kladovo AS

20:15

18:00

Niš-Ekspres

Paraćin AS

20:50

19:15

Euro - Lin

Pirot AS

20:55

18:10

Maxa Tours

Novi Sad AS

21:00

14:45

Euro - Lin

Beograd AS

21:05

18:15

Top Turist

Paraćin AS

23:10

21:35

Euro - Lin

Beograd AS

23:41

20:31

Moto Boem Trans