call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Valjevo

Autobuska stanica

Adresa:
Klanička 18
Telefon:
+381 14 221 482
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Sa glavne autobuske stanice Valjevo Lasta svakodnevno saobraćaju autobusi prema gotovo svim mestina u okolini grada, tako da se može reći da gradski prevoz u Valjevu dobro funkcioniše, kao i međugradski.Lasta pokriva dosta linija u prigradskom i gradskom saobraćaju na teritoriji opštine Valjevo, tu je i valjevski autoprevoznik Europa bus.Beograd, Novi Sad, Šabac, Čačak i Užice su samo neki od gradova prema kojima saobraćaju redovne linije ovih autoprevoznika sa glavne autobuske stanice Valjevo.


Polasci sa stanice Valjevo

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Lazarevac AS

04:50

05:49

Lastra

Beograd AS

05:00

06:45

Europa Bus

Pecka AS

05:30

07:00

Alko Turs

Beograd AS

05:30

07:40

Europa Bus

Lazarevac AS

05:45

06:44

Lastra

Banja Vrujci

06:00

06:47

Europa Bus

Beograd AS

06:00

07:45

Lasta

Lazarevac AS

06:05

07:04

Lastra

Pecka AS

06:20

07:40

Europa Bus

Jalovik

06:30

07:48

Lasta

Lazarevac AS

06:30

07:35

Lasta

Ub AS

06:45

07:35

Europa Bus

Krčmar

06:50

07:50

Europa Bus

Loznica AS

07:00

08:35

Lasta

Novi Sad AS

07:00

10:00

Lasta

Slatina II

07:00

07:25

Lasta

Beograd AS

07:00

08:45

Lasta

Beograd AS

07:45

09:35

Lasta

Lazarevac AS

07:45

08:44

Lastra

Šabac AS

08:00

09:15

Eko Tours

Kragujevac AS

08:00

10:50

Lasta

Beograd AS

08:00

09:45

Europa Bus

Vrnjačka Banja AS

08:00

11:40

Interturs -2002

Novi Sad AS

08:00

11:30

Strela

Zlatibor - pijaca

08:30

11:11

Enka - Putnički

Zlatibor - pijaca

08:32

11:11

Enka - Putnički

Zlatibor - pijaca

08:36

11:11

Enka - Putnički

Zlatibor - pijaca

08:52

11:42

Dunavprevoz

Beograd AS

09:00

10:45

Lasta

Ub AS

09:10

10:00

Europa Bus

LJubovija AS

09:15

11:30

Lasta

Novi Sad MAS

10:00

13:14

Generali Transport Company

Beograd AS

10:00

11:45

Europa Bus

Tara - Hotel Tara

10:00

13:05

Lasta

Beograd AS

10:00

12:00

Lasta

LJig AS

10:15

11:25

Lasta

Lazarevac AS

10:20

11:19

Lastra

Ub AS

10:40

11:25

Strela

Divčibare

11:00

12:10

Europa Bus

Beograd AS

11:15

13:00

Europa Bus

Lazarevac AS

11:15

12:14

Lastra

Šabac AS

12:00

13:25

Eko Tours

Zlatibor - pijaca

12:00

15:00

Master Bus

Banja Vrujci

12:00

12:47

Europa Bus

Beograd AS

12:00

13:45

Lasta

Jalovik

12:30

13:48

Lasta

Beograd AS

12:30

14:30

Europa Bus

Lazarevac AS

12:30

13:35

Lasta

Novi Sad AS

12:45

15:30

Generali Transport Company

Lazarevac AS

12:50

13:49

Lastra

Slatina II

13:00

13:25

Lasta

Krčmar

13:00

14:00

Europa Bus

Valj. Loznica

13:00

00:00

Lasta

Pecka AS

13:15

14:45

Alko Turs

Lazarevac AS

13:15

14:20

Lasta

Beograd AS

13:30

15:30

Lasta

Lazarevac AS

13:30

14:29

Lastra

Lazarevac AS

13:55

14:54

Lastra

Šabac AS

13:55

15:15

Niš-Ekspres

Novi Sad MAS

14:00

17:15

Dunavprevoz

Novi Sad MAS

14:00

17:07

Enka - Putnički

Banja Vrujci

14:00

14:47

Europa Bus

Novi Sad MAS

14:15

17:13

Enka - Putnički

Beograd AS

14:15

16:00

Europa Bus

Beograd AS

14:30

16:30

Lasta

LJig AS

15:00

16:10

Lasta

LJubovija AS

15:00

17:15

Lasta

Šabac AS

15:05

16:20

Eurotrans Tours

Divčibare

15:15

16:25

Europa Bus

Beograd AS

15:45

17:30

Europa Bus

Niš AS

15:50

21:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

16:50

18:50

Lasta

Beograd AS

17:00

18:45

Raketa Aćimović Bjeličić

Niš AS

17:30

23:00

Niš-Ekspres

Lazarevac AS

17:45

18:44

Lastra

Beograd AS

18:00

19:45

Europa Bus

Beograd AS

18:00

19:45

Lasta

Šabac AS

18:35

20:00

Eko Tours

Užice AS

18:40

21:00

Generali Transport Company

Novi Sad AS

18:51

21:44

Master Bus

Beograd AS

19:00

20:45

Lasta

Šabac AS

19:20

20:40

Niš-Ekspres

Loznica AS

19:30

21:15

Interturs -2002

Lazarevac AS

19:30

20:29

Lastra

Beograd AS

19:45

22:00

Lasta

Banja Vrujci

19:50

20:37

Europa Bus

Pecka AS

20:00

21:20

Europa Bus

LJubovija

20:00

22:00

Lasta

Lazarevac AS

20:10

21:09

Lastra

Lazarevac AS

20:50

21:49

Lastra

Dolasci na stanicu Valjevo

/

Dolasci sa stanice

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Lazarevac AS

06:59

06:00

Lastra

Beograd AS

07:00

05:00

Lasta

Šabac AS

07:15

06:00

Eko Tours

Ub AS

07:30

06:45

Strela

LJubovija

07:30

05:30

Lasta

Banja Vrujci

07:37

06:50

Europa Bus

Pecka AS

07:40

06:20

Europa Bus

Lajkovac AS

07:50

07:00

Europa Bus

Loznica AS

07:55

06:15

Interturs -2002

Slatina II

08:00

07:35

Lasta

Lazarevac AS

08:05

07:00

Lasta

LJig AS

08:10

07:00

Lasta

Pecka AS

08:20

06:50

Alko Turs

Novi Sad MAS

08:30

05:30

Enka - Putnički

Novi Sad MAS

08:32

05:45

Enka - Putnički

Tulari

08:35

07:00

Europa Bus

Novi Sad MAS

08:36

05:49

Enka - Putnički

Beograd AS

08:45

07:00

Europa Bus

Krčmar

08:45

07:50

Europa Bus

Lazarevac AS

08:49

07:50

Lastra

Novi Sad MAS

08:52

06:00

Dunavprevoz

Jalovik

09:00

07:50

Lasta

Beograd AS

09:00

07:15

Lasta

Novi Sad MAS

09:19

06:08

Generali Transport Company

LJubovija AS

09:45

07:30

Lasta

Beograd AS

10:00

08:00

Lasta

Ub AS

10:25

09:40

Europa Bus

Lazarevac AS

10:29

09:30

Lastra

Beograd AS

10:50

09:00

Europa Bus

Šabac AS

11:06

10:00

Eko Tours

Beograd AS

11:45

10:00

Europa Bus

Lazarevac AS

11:50

10:45

Lasta

Novi Sad AS

12:00

09:00

Master Bus

Zlatibor - pijaca

12:30

09:30

Generali Transport Company

Beograd AS

12:30

10:30

Lasta

Lazarevac AS

12:59

12:00

Lastra

Beograd AS

13:00

11:15

Lasta

Banja Vrujci

13:37

12:50

Europa Bus

Slatina II

13:50

13:25

Lasta

Niš AS

13:50

08:15

Niš-Ekspres

Zlatibor - pijaca

14:00

11:15

Dunavprevoz

Zlatibor - pijaca

14:00

11:15

Enka - Putnički

Beograd AS

14:00

12:00

Europa Bus

Zlatibor - pijaca

14:15

11:45

Enka - Putnički

Šabac AS

14:25

12:30

Eurotrans Tours

Pecka AS

14:30

13:10

Europa Bus

Krčmar

14:45

13:50

Europa Bus

Beograd AS

14:45

13:00

Lasta

Jalovik

15:00

13:50

Lasta

Beograd AS

15:00

13:15

Europa Bus

Lazarevac AS

15:05

14:00

Lasta

Šabac AS

15:18

14:00

Eko Tours

Loznica AS

15:35

14:00

Lasta

Banja Vrujci

15:35

14:50

Europa Bus

Divčibare

15:40

14:30

Europa Bus

Beograd AS

15:45

13:45

Lasta

Beograd AS

15:45

14:00

Lasta

Lazarevac AS

15:50

14:50

Lastra

Šabac AS

16:00

14:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

16:45

15:00

Europa Bus

Lazarevac AS

16:49

15:50

Lastra

Tara - Hotel Omorika

16:55

14:00

Raketa Aćimović Bjeličić

Novi Sad AS

16:55

14:00

Lasta

Pecka AS

17:00

15:30

Alko Turs

Šabac AS

17:20

16:00

Niš-Ekspres

Lazarevac AS

17:29

16:30

Lastra

Beograd AS

17:30

15:45

Lasta

Divčibare

17:40

16:30

Europa Bus

Kragujevac AS

17:50

15:00

Lasta

LJubovija AS

18:00

15:30

Lasta

Novi Sad AS

18:10

14:30

Strela

Lajkovac AS

18:20

17:45

Europa Bus

Beograd AS

18:30

16:30

Lasta

Novi Sad AS

18:40

15:45

Generali Transport Company

Zlatibor - pijaca

18:51

16:10

Master Bus

Lazarevac AS

18:59

18:00

Lastra

Beograd AS

19:00

17:15

Europa Bus

Tara - Hotel Tara

19:00

16:15

Lasta

Niš AS

19:10

13:40

Niš-Ekspres

Lazarevac AS

19:29

18:30

Lastra

Vrnjačka Banja AS

19:30

16:15

Interturs -2002

Beograd AS

19:30

17:30

Lasta

Beograd AS

19:45

18:00

Lasta

Beograd AS

20:45

19:00

Europa Bus

Banja Vrujci

21:37

20:50

Europa Bus

Beograd AS

21:45

20:00

Europa Bus