call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Srbobran

Autobuska stanica

Adresa:
Vladike Nikolaja Velimirovića 2
Telefon:
+381 21 731 106
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Opština Srbobran je sačinjena od tri gradska naselja i to: Srbobrana, Turije i Nadalja. Glavna autobuska stanica Srbobran se nalazi u istoimenom naselju, a saobraćajno je odlično povezana i sa ostala dva naselja koja čine teritoriju opštine, tako da je prevoz od autobuske stanice do drugih delova grada i obrnuto odlično organizovan. Redovno se saobrćaju autobusi ka okolnim mestima i ostalim većim gradovima Srbije. Njaveći broj polazaka je za Suboticu, Bečej, Beograd i Novi Sad.


Polasci sa stanice Srbobran

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Beograd AS

05:08

07:13

Severtrans

Novi Sad AS

05:20

05:54

Bečejprevoz

Vrbas AS

05:20

05:35

JP Vrbas

Novi Sad AS

05:40

06:10

Generali Transport Company

Novi Sad AS

06:05

06:45

Bečejprevoz

Bečej AS

06:10

06:45

Bečejprevoz

Bečej AS

06:10

06:50

Bečejprevoz

Beograd AS

06:22

08:33

Severtrans

Bečej AS

06:25

06:58

Bečejprevoz

Vrbas AS

06:35

06:50

Bečejprevoz

Subotica AS

06:48

08:00

Lasta

Bečej AS

06:50

07:20

Bečejprevoz

Vrbas AS

06:50

07:06

JP Vrbas

Beograd AS

06:55

08:50

Severtrans

Beograd AS

06:57

09:31

Generali Transport Company

Beograd AS

06:57

09:31

Severtrans

Novi Sad AS

07:00

07:30

Bečejprevoz

Sombor AS

07:01

08:14

Severtrans

Vrbas AS

07:05

07:20

Bečejprevoz

Nadalj - centar

07:05

07:25

Bečejprevoz

Bačka Topola AS

07:28

07:59

Generali Transport Company

Vrbas AS

07:30

07:46

JP Vrbas

Beograd AS

07:42

09:48

Severtrans

Sombor AS

07:48

09:10

Lasta

Novi Sad AS

08:05

08:40

Bečejprevoz

Nadalj - centar

08:05

08:25

Bečejprevoz

Beograd AS

08:07

10:27

Lasta

Bečej AS

08:15

08:50

Bečejprevoz

Novi Sad AS

08:30

08:59

Severtrans

Sombor AS

08:33

09:55

Lasta

Beograd AS

08:42

10:40

Lasta

Bačka Topola AS

08:44

09:10

Generali Transport Company

Novi Sad AS

08:45

09:15

Generali Transport Company

Beograd AS

08:57

11:23

Severtrans

Subotica AS

09:03

10:15

Lasta

Vrnjačka Banja AS

09:30

15:15

Best Komerc

Nadalj - centar

09:35

09:55

Bečejprevoz

Sombor AS

09:36

10:49

Severtrans

Vrnjačka Banja AS

09:52

16:15

Severtrans

Subotica AS

10:12

11:30

Generali Transport Company

Beograd AS

10:20

12:40

Generali Transport Company

Beograd AS

10:20

12:40

Severtrans

Sombor AS

10:52

12:04

Severtrans

Beograd AS

11:07

13:17

Lasta

Subotica AS

11:18

12:30

Lasta

Beograd AS

11:30

13:40

Generali Transport Company

Sombor AS

11:35

12:50

Dunavprevoz

Novi Sad AS

11:40

12:10

Bečejprevoz

Sombor AS

11:52

13:00

Severtrans

Beograd AS

11:53

13:57

Severtrans

Novi Sad AS

12:05

12:42

Bečejprevoz

Bačka Topola AS

12:15

12:58

Subotica Trans

Novi Sad AS

12:20

12:57

Generali Transport Company

Novi Sad MAS

12:30

13:02

AD Kulatrans

Vrbas AS

12:35

12:51

JP Vrbas

Bečej AS

12:40

13:15

Bečejprevoz

Bečej AS

12:40

13:25

Bečejprevoz

Sombor AS

12:45

14:15

Best Komerc

Novi Sad AS

13:00

13:35

Bečejprevoz

Vrbas AS

13:00

13:16

JP Vrbas

Subotica AS

13:02

14:30

Generali Transport Company

Subotica AS

13:02

14:30

Severtrans

Sombor AS

13:08

14:20

Severtrans

Bečej AS

13:15

13:55

Bečejprevoz

Nadalj - centar

13:20

13:40

Bečejprevoz

Beograd AS

13:22

15:33

Severtrans

Vrbas AS

13:25

13:40

Bečejprevoz

Vrbas AS

13:40

13:56

JP Vrbas

Novi Sad AS

13:50

14:27

Generali Transport Company

Sombor AS

14:03

15:25

Severtrans

Bečej AS

14:05

14:45

Bečejprevoz

Beograd AS

14:08

16:13

Severtrans

Novi Sad AS

14:10

14:46

Bečejprevoz

Beograd AS

14:12

16:32

Lasta

Vrbas AS

14:25

14:40

Bečejprevoz

Turija II

14:35

14:45

JP Vrbas

Bačka Topola AS

14:45

15:20

Generali Transport Company

Sombor AS

14:48

16:10

Lasta

Sivac - Novi Sivac

14:50

15:40

AD Kulatrans

Novi Sad AS

14:58

15:34

Severtrans

Sombor AS

15:08

16:26

Severtrans

Beograd AS

15:15

17:05

Dunavprevoz

Subotica AS

15:18

16:30

Lasta

Nadalj - centar

15:25

15:45

Bečejprevoz

Nadalj - centar

15:58

16:20

Bečejprevoz

Beograd AS

16:12

18:22

Lasta

Sombor AS

16:15

17:24

Severtrans

Subotica AS

16:22

17:35

Generali Transport Company

Beograd AS

16:22

18:42

Lasta

Bajmok - centar

16:40

18:15

Generali Transport Company

Novi Sad AS

16:40

17:17

Generali Transport Company

Bajmok - centar

16:40

18:15

Severtrans

Sombor AS

17:08

18:30

Severtrans

Beograd AS

17:08

19:13

Severtrans

Novi Sad AS

17:10

17:47

Bečejprevoz

Beograd AS

17:12

19:32

Lasta

Subotica AS

17:32

18:55

Generali Transport Company

Sombor AS

17:48

19:10

Lasta

Subotica AS

17:58

19:10

Lasta

Novi Sad AS

17:58

18:34

Severtrans

Novi Sad AS

18:15

18:52

Bečejprevoz

Beograd AS

18:22

20:42

Lasta

Beograd AS

19:08

21:33

Severtrans

Apatin AS

19:08

20:50

Severtrans

Beograd AS

19:12

21:32

Lasta

Nadalj - centar

19:15

19:35

Bečejprevoz

Bečej AS

19:45

20:25

Bečejprevoz

Subotica AS

19:48

21:05

Generali Transport Company

Novi Sad AS

20:10

20:43

Severtrans

Sombor AS

20:27

21:35

Severtrans

Nadalj - centar

20:45

21:05

Bečejprevoz

Beograd AS

21:22

23:45

Severtrans

Sombor AS

21:22

22:30

Severtrans

Bačka Topola AS

21:38

22:13

Subotica Trans

Novi Sad MAS

21:47

22:27

Generali Transport Company

Sombor AS

22:07

23:15

Severtrans

Sombor AS

23:47

00:57

Severtrans

Dolasci na stanicu Srbobran

/

Dolasci sa stanice

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Nadalj - centar

05:20

05:00

Bečejprevoz

Turija II

05:20

05:10

JP Vrbas

Bačka Topola AS

05:40

05:05

Generali Transport Company

Nadalj - centar

06:05

05:50

Bečejprevoz

Sombor AS

06:22

05:00

Severtrans

Bečej AS

06:25

05:55

Bečejprevoz

Bečej AS

06:30

05:50

Bečejprevoz

Beograd AS

06:48

04:30

Lasta

Vrbas AS

06:52

06:35

JP Vrbas

Apatin AS

06:55

05:20

Severtrans

Bajmok - centar

06:57

05:30

Generali Transport Company

Bajmok - centar

06:57

05:30

Severtrans

Nadalj - centar

07:00

06:40

Bečejprevoz

Beograd AS

07:01

05:00

Severtrans

Novi Sad AS

07:05

06:25

Bečejprevoz

Kula AS

07:15

06:45

JP Vrbas

Vrbas AS

07:22

07:05

JP Vrbas

Novi Sad AS

07:28

07:00

Generali Transport Company

Kula AS

07:30

07:00

JP Vrbas

Sombor AS

07:42

06:20

Severtrans

Kula AS

07:45

07:15

JP Vrbas

Beograd AS

07:48

05:30

Lasta

Radičević - Centar

08:05

07:50

Bečejprevoz

Vrbas AS

08:05

07:50

Bečejprevoz

Novi Sad AS

08:05

07:30

Bečejprevoz

Sombor AS

08:07

06:45

Lasta

Sombor AS

08:24

07:00

Severtrans

Beograd AS

08:33

06:15

Lasta

Subotica AS

08:42

07:30

Lasta

Novi Sad AS

08:44

08:20

Generali Transport Company

Bačka Topola AS

08:45

08:05

Generali Transport Company

Sombor AS

08:57

07:45

Severtrans

Beograd AS

09:03

06:50

Lasta

Sombor AS

09:30

08:00

Best Komerc

Novi Sad AS

09:35

09:00

Bečejprevoz

Beograd AS

09:36

07:30

Severtrans

Sombor AS

09:52

08:30

Severtrans

Novi Sad AS

10:12

09:40

Generali Transport Company

Subotica AS

10:20

09:00

Generali Transport Company

Subotica AS

10:20

09:00

Severtrans

Beograd AS

10:52

08:45

Severtrans

Sombor AS

11:07

09:45

Lasta

Beograd AS

11:18

09:00

Lasta

Subotica AS

11:30

10:15

Generali Transport Company

Novi Sad AS

11:35

11:00

Dunavprevoz

Nadalj - centar

11:40

11:20

Bečejprevoz

Bečej AS

11:50

11:15

Bečejprevoz

Beograd AS

11:52

09:45

Severtrans

Sombor AS

11:53

10:45

Severtrans

Nadalj - centar

12:05

11:50

Bečejprevoz

Novi Sad AS

12:13

11:40

Subotica Trans

Subotica AS

12:20

11:00

Generali Transport Company

Kula AS

12:20

11:50

JP Vrbas

Vrbas AS

12:27

12:10

JP Vrbas

Bečej AS

12:30

12:00

Bečejprevoz

Sivac - Novi Sivac

12:30

11:38

AD Kulatrans

Vrnjačka Banja AS

12:45

07:00

Best Komerc

Kula AS

12:50

12:20

JP Vrbas

Nadalj - centar

13:00

12:40

Bečejprevoz

Beograd AS

13:02

10:55

Generali Transport Company

Vrbas AS

13:02

12:45

JP Vrbas

Beograd AS

13:02

10:55

Severtrans

Beograd AS

13:08

11:00

Severtrans

Vrbas AS

13:15

13:00

Bečejprevoz

Novi Sad AS

13:20

12:45

Bečejprevoz

Apatin AS

13:22

11:30

Severtrans

Bečej AS

13:30

12:40

Bečejprevoz

Kula AS

13:30

13:00

JP Vrbas

Vrbas AS

13:37

13:20

JP Vrbas

Subotica AS

13:50

12:30

Generali Transport Company

Vrnjačka Banja AS

14:03

07:30

Severtrans

Novi Sad AS

14:05

13:35

Bečejprevoz

Sombor AS

14:08

13:00

Severtrans

Kula AS

14:10

13:40

JP Vrbas

Vrbas AS

14:11

13:45

Bečejprevoz

Subotica AS

14:12

13:00

Lasta

Bečej AS

14:15

13:30

Bečejprevoz

Kula AS

14:35

14:05

JP Vrbas

Vrbas AS

14:35

14:20

JP Vrbas

Novi Sad AS

14:45

14:15

Generali Transport Company

Beograd AS

14:48

12:30

Lasta

Novi Sad MAS

14:50

14:15

AD Kulatrans

Bečej AS

14:55

14:15

Bečejprevoz

Sombor AS

14:58

13:45

Severtrans

Vrbas AS

15:00

14:45

Bečejprevoz

Beograd AS

15:08

13:00

Severtrans

Sombor AS

15:15

14:00

Dunavprevoz

Beograd AS

15:18

13:00

Lasta

Novi Sad AS

15:25

14:45

Bečejprevoz

Bečej AS

15:45

15:10

Bečejprevoz

Novi Sad AS

15:58

15:30

Bečejprevoz

Subotica AS

16:12

15:00

Lasta

Novi Sad AS

16:14

15:45

Severtrans

Beograd AS

16:22

13:50

Generali Transport Company

Sombor AS

16:22

15:00

Lasta

Beograd AS

16:40

14:15

Generali Transport Company

Subotica AS

16:40

15:15

Generali Transport Company

Beograd AS

16:40

14:15

Severtrans

Beograd AS

17:08

14:45

Severtrans

Apatin AS

17:08

15:30

Severtrans

Nadalj - centar

17:10

16:50

Bečejprevoz

Subotica AS

17:12

16:00

Lasta

Novi Sad AS

17:32

17:00

Generali Transport Company

Beograd AS

17:48

15:30

Lasta

Beograd AS

17:58

16:00

Lasta

Sombor AS

17:58

16:45

Severtrans

Nadalj - centar

18:15

17:55

Bečejprevoz

Sombor AS

18:22

17:00

Lasta

Bačka Topola AS

18:47

17:50

Bečejprevoz

Apatin AS

19:08

17:30

Severtrans

Beograd AS

19:08

16:40

Severtrans

Subotica AS

19:12

18:00

Lasta

Bečej AS

19:15

18:40

Bečejprevoz

Novi Sad AS

19:15

18:45

Bečejprevoz

Bečej AS

19:25

18:40

Bečejprevoz

Novi Sad AS

19:30

19:00

Bečejprevoz

Novi Sad AS

19:48

19:15

Generali Transport Company

Bečej AS

20:00

19:30

Bečejprevoz

Bečej AS

20:04

19:30

Bečejprevoz

Sombor AS

20:10

19:00

Severtrans

Beograd AS

20:27

18:15

Severtrans

Novi Sad AS

20:45

20:15

Bečejprevoz

Sombor AS

21:22

20:00

Severtrans

Beograd AS

21:22

19:15

Severtrans

Novi Sad AS

21:33

21:00

Subotica Trans

Subotica AS

21:47

20:15

Generali Transport Company

Beograd AS

22:07

20:15

Severtrans

Beograd AS

23:47

22:00

Severtrans