call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Senta

Autobuska stanica

Adresa:
Telefon:
+381 24 812 043
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Polasci sa stanice Senta

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

kanjiža - Trg glavni

05:00

05:34

Severtrans Senta

Aranđelovac AS

05:00

10:32

Severtrans Senta

Bačka Topola AS

05:30

06:29

Severtrans Senta

Beograd AS

05:30

09:12

Lasta

kanjiža - Trg glavni

06:15

06:49

Severtrans Senta

Novi Sad AS

06:45

09:02

Enka - Putnički

Kanjiža C

06:50

07:20

Bečejprevoz

Subotica AS

06:50

07:45

Bečejprevoz

Horgoš C

07:15

07:55

Enka - Putnički

Martonoš C

07:15

07:52

Enka - Putnički

Čoka AS

07:20

07:30

Severtrans Senta

Novi Sad AS

07:30

09:15

Severtrans Senta

Kanjiža AS

09:05

09:30

Lasta

Beograd AS

09:50

13:25

Bečejprevoz

Kikinda AS

10:13

11:08

Autoprevoz Kikinda

kanjiža - Trg glavni

10:20

11:48

Enka - Putnički

kanjiža - Trg glavni

11:35

12:09

Severtrans Senta

Kanjiža C

11:40

12:27

Bečejprevoz

Bačka Topola AS

11:50

12:49

Severtrans Senta

kanjiža - Trg glavni

12:10

12:44

Severtrans Senta

Ada AS

12:10

12:30

Bečejprevoz

Čoka AS

12:50

13:00

Severtrans Senta

Kanjiža C

12:50

13:15

Bečejprevoz

kanjiža - Trg glavni

13:15

13:49

Severtrans Senta

Bačka Topola AS

13:30

14:29

Severtrans Senta

Padej

13:30

14:00

Molprevoz

Horgoš C

13:35

14:15

Enka - Putnički

Martonoš C

13:35

14:12

Enka - Putnički

Beograd AS

14:00

17:25

Bečejprevoz

Beograd AS

14:30

18:12

Lasta

Bečej AS

15:40

16:30

Subotica Trans

Kanjiža AS

15:50

16:15

Lasta

Novi Sad AS

16:40

18:46

Bečejprevoz

kanjiža - Trg glavni

16:40

17:08

Enka - Putnički

Subotica AS

17:10

18:42

Subotica Trans

Novi Sad AS

17:21

19:09

Enka - Putnički

kanjiža - Trg glavni

18:20

18:54

Severtrans Senta

Padej

18:40

19:10

Molprevoz

Ada AS

18:43

19:04

Molprevoz

Ada AS

18:50

19:10

Bečejprevoz

Beograd AS

18:55

22:42

Lasta

kanjiža - Trg glavni

19:15

19:49

Severtrans Senta

Padej

19:30

20:00

Molprevoz

Kanjiža AS

19:35

20:00

Lasta

Horgoš C

19:40

20:21

Enka - Putnički

Martonoš C

19:40

20:17

Enka - Putnički

Bačka Topola AS

19:50

20:49

Severtrans Senta

Čoka AS

19:55

20:05

Severtrans Senta

Dolasci na stanicu Senta

/

Dolasci sa stanice

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Čoka AS

04:58

04:50

Severtrans Senta

Kanjiža AS

05:25

05:00

Lasta

kanjiža - Trg glavni

06:15

05:41

Severtrans Senta

Bečej AS

06:42

05:55

Bečejprevoz

kanjiža - Trg glavni

06:45

06:15

Enka - Putnički

Ada AS

06:50

06:30

Bečejprevoz

Novi Sad AS

07:02

05:10

Severtrans Senta

Martonoš C

07:10

06:30

Enka - Putnički

Horgoš C

07:12

06:20

Enka - Putnički

Padej

07:15

06:50

Molprevoz

Bačka Topola AS

07:20

06:20

Severtrans Senta

kanjiža - Trg glavni

07:30

06:56

Severtrans Senta

Beograd AS

09:00

05:15

Lasta

Kanjiža - centar

09:40

09:15

Bečejprevoz

Novi Sad AS

09:45

08:00

Severtrans Senta

Subotica AS

10:13

09:00

Autoprevoz Kikinda

Novi Sad AS

10:20

09:20

Enka - Putnički

Ada AS

11:40

11:20

Bečejprevoz

Subotica AS

12:10

11:15

Bečejprevoz

Čoka AS

12:30

12:20

Molprevoz

Beograd AS

12:45

09:25

Bečejprevoz

Bačka Topola AS

12:50

12:00

Severtrans Senta

Bečej AS

13:00

12:11

Severtrans Senta

Horgoš C

13:12

12:15

Enka - Putnički

Padej

13:15

12:50

Molprevoz

Kanjiža C

13:40

13:15

Bečejprevoz

Kanjiža AS

14:25

14:00

Lasta

Subotica AS

15:37

14:15

Subotica Trans

Beograd AS

15:45

12:00

Lasta

Novi Sad AS

16:38

14:45

Enka - Putnički

Kanjiža C

16:40

16:05

Bečejprevoz

Bečej AS

17:05

16:30

Subotica Trans

kanjiža - Trg glavni

17:21

17:00

Enka - Putnički

kanjiža - Trg glavni

18:29

17:58

Enka - Putnički

Čoka AS

18:43

18:30

Molprevoz

Subotica AS

18:50

17:55

Bečejprevoz

Kanjiža AS

18:55

18:30

Lasta

Horgoš C

19:25

18:45

Enka - Putnički

Beograd AS

19:30

15:45

Lasta

Martonoš C

19:40

19:00

Enka - Putnički

Aranđelovac AS

19:55

14:10

Severtrans Senta