call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Raška

Autobuska stanica

Adresa:
Mislopoljska ulica bb.
Telefon:
+381 36 737 555
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Raška se nalazi nadomak najznačajnijeg turističkog mesta i planine u Srbiji. Sa glavne autobuske stanice Raška odlično funkcioniše međugradski i međumesni saobraćaj. Autobuska stanica nalazi se u vlasništvu autotransportnog preduzeća Kavim Raška A.D.


Polasci sa stanice Raška

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Sjenica AS

16:25

18:00

Aurora Tours

Kopaonik

16:30

17:15

Kavim Raška

Sjenica AS

16:35

19:10

Aurora Tours

Beograd AS

16:40

21:15

Kavim Raška

Kragujevac AS

16:45

20:00

Autotransport AD

Kosovska Mitrovica AS

17:00

18:05

Kosmet prevoz

Novi Pazar AS

17:00

17:34

Kavim Raška

Niš AS

17:00

20:40

Kavim Raška

Novi Pazar AS

17:10

17:30

Sandžaktrans

Novi Pazar AS

17:15

17:35

Sandžaktrans

Tutin AS

17:15

18:45

Sandžaktrans

Novi Pazar AS

17:25

17:45

Sandžaktrans

Beograd AS

17:30

21:50

Kavim Raška

Leposavić AS

17:30

18:15

Kavim Raška

Novi Pazar AS

17:45

18:09

Sandžaktrans

Beograd AS

18:00

23:00

Kosmet prevoz

Priština AS

18:00

20:00

Kavim Raška

Beograd AS

18:00

23:15

Sandžaktrans

Novi Pazar AS

18:00

18:20

Kimmel

Leposavić AS

18:30

19:15

Kavim Raška

Novi Pazar AS

18:30

19:00

Kavim Raška

Novi Pazar AS

18:30

19:00

Sandžaktrans

Kosovska Mitrovica AS

18:40

20:15

Kavim Raška

Smederevo AS

18:40

23:00

Ozlem tours

Novi Pazar AS

18:45

19:10

Kavim Raška

Novi Pazar AS

18:45

19:05

Sandžaktrans

Priština AS

19:00

20:45

Kosmet prevoz

Novi Pazar AS

19:05

19:40

Lasta

Novi Pazar AS

19:15

19:49

Kavim Raška

Novi Pazar AS

19:20

19:50

Lotus Travel

Novi Pazar AS

19:45

20:15

Autotransport AD

Novi Pazar AS

20:00

20:30

Sandžaktrans

Novi Pazar AS

20:00

20:20

Kimmel

Kosovska Mitrovica AS

20:15

21:30

Kosmet prevoz

Leposavić AS

20:15

21:00

Kavim Raška

Novi Pazar AS

20:30

21:00

Gameks

Novi Pazar AS

21:00

21:33

Sandžaktrans

Novi Pazar AS

21:20

21:40

Kavim Raška

Novi Pazar AS

21:30

22:00

Kavim Raška

Kosovska Mitrovica AS

21:30

23:00

Kavim Raška

Novi Pazar AS

21:30

22:00

Tase Tours

Kraljevo AS

21:30

23:20

Autotransport AD

Priština AS

23:35

01:45

Kosmet prevoz

Beograd AS

23:50

05:50

Kimmel

Dolasci na stanicu Raška

/

Dolasci sa stanice

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Novi Pazar AS

17:30

17:00

Kavim Raška

Novi Pazar AS

17:30

17:00

Kavim Raška

Novi Pazar AS

17:45

17:15

Sandžaktrans

Novi Pazar AS

18:00

17:30

Sandžaktrans

Jošanička Banja

18:30

17:45

Kavim Raška

Novi Pazar AS

18:49

18:15

Kavim Raška

Priština AS

19:45

17:30

Kavim Raška

Novi Pazar AS

19:55

19:25

Sandžaktrans

Novi Pazar AS

20:00

19:30

Kavim Raška

Kruševac AS

20:30

17:15

Gameks

Novi Pazar AS

20:49

20:15

Kavim Raška

Beograd AS

21:20

17:00

Kavim Raška

Novi Pazar AS

21:30

21:00

Autotransport AD

Novi Pazar AS

22:40

22:10

Kavim Raška

Beograd AS

23:35

19:00

Kosmet prevoz

Novi Pazar AS

23:50

23:30

Kimmel