call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Požega

Autobuska stanica

* Pretražite linije koje polaze sa autobuske stanice Požega:

Adresa:
Nikole Pašića
Telefon:
+381 31 713 046
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Glavna autobuska staica Pegaz Požega spada u jednu od prometnijih stanica na području Srbije. Autoprevoznik Gagaturs ima svoje kancelariju na glavnoj stanici Požega, a između ostalog svakodnevo obavlja prevoz do Beograda. Iz Užica voze autobusi autoprevoznika Zlatan prevoz svakoga dana prema Beogradu, s tim da neki idu preko Sevojna i Požege pravac Beograd, dok neke linije kreću sa Zlatibora, pe idu preko Užica i Požege do Beograda. Takođe, sa glavne stanice redovni su i polasci prema Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Hrvatskoj.

Polasci sa stanice Požega

/

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Beograd AS

04:25

07:15

Gaga Turs Zlatibor

Sevojno - portirnica

04:50

05:13

Zlatan Prevoz

Užice AS

05:05

06:00

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

05:10

08:15

Autoprevoz Janjušević

Kosjerić AS

05:10

05:50

Autoprevoz Čačak AD

Divljaka

05:20

06:05

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

05:25

07:15

Zlatan Prevoz

Lučani AS

05:35

06:03

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

05:40

08:40

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

05:45

06:40

Autoprevoz Čačak AD

Požarevac AS

05:48

10:25

Autoprevoz Čačak AD

Sevojno - portirnica

06:00

06:23

Zlatan Prevoz

Kosjerić AS

06:15

06:50

Autoprevoz Čačak AD

Divčibare

06:15

07:10

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

06:15

08:10

Zlatan Prevoz

Lučani AS

06:20

06:48

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

06:25

09:00

Zlatan Prevoz

Ivanjica AS

06:30

07:35

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

06:30

07:15

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

06:50

07:35

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

06:59

07:15

Gaga Turs Zlatibor

Sevojno - portirnica

07:05

07:33

Zlatan Prevoz

Kosjerić AS

07:10

07:50

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

07:15

07:45

Autoprevoz Čačak AD

Divljaka

07:20

08:00

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

07:30

08:40

Autoprevoz Čačak AD

Kolovrat

07:45

10:25

Lepenica - Trans

Čačak AS

07:50

08:40

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

08:00

08:55

Zlatan Prevoz

Čačak AS

08:10

08:55

Raketa Aćimović Bjeličić

Niš AS

08:15

12:40

Niš-Ekspres

Kosjerić AS

08:20

09:00

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

08:40

10:45

Autoprevoz Janjušević

Čačak AS

08:50

09:40

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

08:55

09:23

Autoprevoz Čačak AD

Arilje AS

09:00

09:25

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

09:00

09:45

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

09:10

12:25

Gaga Turs Zlatibor

Lučani AS

09:10

09:30

Gaga Turs Zlatibor

Ivanjica AS

09:11

10:10

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

09:31

11:00

Zlatan Prevoz

Zlatibor - pijaca

10:00

11:00

Jugoprevoz Krusevac

Sevojno - portirnica

10:00

10:20

Zlatan Prevoz

Čačak AS

10:10

11:10

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

10:18

11:11

Enka - Putnički

Zlatibor - pijaca

10:18

11:11

Enka - Putnički

Zlatibor - pijaca

10:18

11:11

Enka - Putnički

Ivanjica AS

10:35

11:30

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

10:35

10:55

Gaga Turs Zlatibor

Kragujevac AS

10:55

13:00

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

10:55

11:45

Lasta

Lučani AS

10:58

11:15

Gaga Turs Zlatibor

Novi Sad AS

11:00

16:47

Feniks Giz

Užice AS

11:00

11:45

Autoprevoz Čačak AD

Divljaka

11:00

11:40

Autoprevoz Čačak AD

Donja Kravarica

11:00

11:37

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

11:20

12:17

Autoprevoz Čačak AD

Kosjerić AS

11:20

12:00

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

11:20

11:48

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

11:30

12:26

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

11:35

12:10

Arsa city

Zlatibor - pijaca

11:35

12:30

Arsa city

Beograd AS

11:55

15:30

Autoprevoz Čačak AD

Nova Varoš AS

11:55

14:20

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

12:00

12:56

Autoprevoz Čačak AD

Kosjerić AS

12:00

12:40

Autoprevoz Čačak AD

Sevojno - portirnica

12:00

12:25

Zlatan Prevoz

Užice AS

12:20

12:50

Autoprevoz Čačak AD

Arilje AS

12:25

12:50

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

12:30

13:40

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

12:35

13:10

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

13:00

13:45

Autoprevoz Čačak AD

Kosjerić AS

13:10

13:50

Autoprevoz Čačak AD

Divčibare

13:15

14:10

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

13:15

16:15

Zlatan Prevoz

Sevojno - portirnica

13:15

13:43

Zlatan Prevoz

Užice AS

13:35

14:20

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

13:40

14:40

Autoprevoz Čačak AD

Čajetina - Centar

13:50

14:38

Gaga Turs Zlatibor

Zlatibor - pijaca

13:55

14:50

Lasta

Ivanjica AS

14:00

14:56

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

14:06

15:16

Zlatan Prevoz

Arilje AS

14:10

14:35

Autoprevoz Čačak AD

Divljaka

14:15

15:10

Autoprevoz Čačak AD

Kosjerić AS

14:15

14:55

Autoprevoz Čačak AD

Kosjerić AS

14:15

14:55

Autoprevoz Čačak AD

Donja Kravarica

14:15

15:02

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

14:30

16:25

Zlatan Prevoz

Čačak AS

14:50

15:40

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

14:50

15:00

Lasta

Zlatibor - pijaca

14:55

16:00

Gaga Turs Zlatibor

Prijepolje AS

14:55

17:50

Niš-Ekspres

Čačak AS

15:00

15:45

Raketa Aćimović Bjeličić

Beograd AS

15:10

18:15

Gaga Turs Zlatibor

Užice AS

15:15

16:00

Autoprevoz Čačak AD

Divčibare

15:15

16:10

Autoprevoz Čačak AD

Donja Kravarica

15:15

15:55

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

15:25

16:30

Autoprevoz Čačak AD

Niš AS

15:30

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Ivanjica AS

15:40

16:40

Autoprevoz Čačak AD

Kosjerić AS

16:00

16:45

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

16:00

16:45

Zlatan Prevoz

Lučani AS

16:05

16:16

Gaga Turs Zlatibor

Čačak AS

16:10

17:10

Autoprevoz Čačak AD

Pirot AS

16:25

22:15

Arsa city

Pirot AS

16:25

22:15

Arsa city

Beograd AS

16:50

20:30

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

16:55

18:55

Zlatan Prevoz

Priboj AS

17:05

20:30

Autoprevoz Janjušević

Divljaka

17:10

17:55

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

17:10

17:55

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

17:10

17:25

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

17:15

18:25

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

17:25

17:52

Gaga Turs Zlatibor

Ivanjica AS

17:40

18:30

Autoprevoz Čačak AD

Lajkovac AS

17:55

20:15

Gaga Turs Zlatibor

Užice AS

18:00

18:55

Zlatan Prevoz

Zlatibor - pijaca

18:06

19:16

Zlatan Prevoz

Beserovina

18:15

20:25

Raketa Aćimović Bjeličić

Kosjerić AS

18:20

18:55

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

18:20

20:15

Lepenica - Trans

Arilje AS

18:25

18:50

Autoprevoz Čačak AD

Donja Kravarica

18:25

19:06

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

18:30

19:26

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

18:35

19:00

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

18:40

22:20

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

18:45

19:20

Zlatan Prevoz

Zlatibor - pijaca

18:52

20:00

Feniks Giz

Lučani AS

19:10

19:30

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

19:20

20:25

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

19:20

20:05

Autoprevoz Čačak AD

Divljaka

19:20

20:05

Autoprevoz Čačak AD

Kosjerić AS

19:20

20:00

Autoprevoz Čačak AD

Sevojno - portirnica

19:35

20:03

Zlatan Prevoz

Lučani AS

19:40

19:50

Gaga Turs Zlatibor

Ivanjica AS

20:00

20:58

Gaga Turs Zlatibor

Ivanjica AS

20:05

21:00

Autoprevoz Čačak AD

Čačak AS

20:10

21:10

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

20:15

21:20

Autoprevoz Čačak AD

Divčibare

20:15

21:10

Autoprevoz Čačak AD

Donja Kravarica

20:15

21:00

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

20:15

21:00

Zlatan Prevoz

Beograd AS

20:20

23:30

Zlatan Prevoz

Beograd AS

20:40

00:15

Autoprevoz Janjušević

Sevojno - portirnica

21:00

21:28

Zlatan Prevoz

Užice AS

22:00

22:45

Autoprevoz Čačak AD

Sevojno - portirnica

22:10

22:30

Zlatan Prevoz

Nova Varoš AS

22:15

00:30

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

22:15

23:10

Gaga Turs Zlatibor

Zlatibor - pijaca

23:30

00:42

Zlatan Prevoz

Dolasci na stanicu Požega

/

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Užice AS

04:25

04:00

Gaga Turs Zlatibor

Sevojno - portirnica

04:45

04:25

Zlatan Prevoz

Priboj AS

05:10

02:00

Autoprevoz Janjušević

Sevojno - portirnica

05:10

04:45

Zlatan Prevoz

Ivanjica AS

05:40

04:45

Autoprevoz Čačak AD

Sevojno - portirnica

05:45

05:25

Zlatan Prevoz

Užice AS

05:48

05:20

Autoprevoz Čačak AD

Sevojno - portirnica

05:50

05:30

Zlatan Prevoz

Divčibare

06:12

05:10

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

06:20

06:05

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

06:25

06:00

Zlatan Prevoz

Donja Kravarica

06:30

05:50

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

06:35

06:00

Autoprevoz Čačak AD

Divljaka

06:40

06:00

Autoprevoz Čačak AD

Sevojno - portirnica

06:50

06:29

Zlatan Prevoz

Zlatibor - pijaca

06:59

05:43

Gaga Turs Zlatibor

Ivanjica AS

07:15

06:00

Autoprevoz Čačak AD

Čačak AS

07:30

06:30

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

07:30

07:10

Autoprevoz Čačak AD

Čačak AS

07:45

07:00

Lepenica - Trans

Ivanjica AS

07:50

07:00

Autoprevoz Čačak AD

Divčibare

08:06

07:10

Autoprevoz Čačak AD

Bajina Bašta AS

08:10

06:30

Raketa Aćimović Bjeličić

Užice AS

08:15

07:30

Autoprevoz Čačak AD

Prijepolje AS

08:15

05:30

Niš-Ekspres

Priboj AS

08:40

05:30

Autoprevoz Janjušević

Užice AS

08:45

08:00

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

08:50

08:00

Autoprevoz Čačak AD

Divljaka

08:55

08:15

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

09:10

08:00

Gaga Turs Zlatibor

Ivanjica AS

09:10

07:55

Gaga Turs Zlatibor

Zlatibor - pijaca

09:10

07:20

Zlatan Prevoz

Beograd AS

09:11

05:55

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

09:31

09:15

Zlatan Prevoz

Lučani AS

09:50

09:30

Autoprevoz Čačak AD

Niš AS

10:00

05:30

Jugoprevoz Krusevac

Zlatibor - pijaca

10:05

08:15

Zlatan Prevoz

Ivanjica AS

10:10

09:00

Autoprevoz Čačak AD

Novi Sad MAS

10:18

05:30

Enka - Putnički

Novi Sad MAS

10:18

05:45

Enka - Putnički

Novi Sad MAS

10:18

05:49

Enka - Putnički

Beograd AS

10:35

07:00

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

10:35

07:30

Gaga Turs Zlatibor

Užice AS

10:45

10:15

Zlatan Prevoz

Ivanjica AS

10:55

10:00

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

10:55

10:45

Lasta

Zlatibor - pijaca

10:58

10:00

Gaga Turs Zlatibor

Zlatibor - pijaca

11:00

10:00

Feniks Giz

Užice AS

11:20

10:45

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

11:26

10:30

Autoprevoz Čačak AD

Pirot AS

11:35

06:00

Arsa city

Pirot AS

11:35

06:00

Arsa city

Nova Varoš AS

11:55

09:30

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

11:55

08:25

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

11:56

11:00

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

12:20

12:05

Autoprevoz Čačak AD

Divljaka

12:25

11:40

Autoprevoz Čačak AD

Čačak AS

12:30

11:30

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

12:35

11:30

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

12:45

12:00

Autoprevoz Čačak AD

Donja Kravarica

12:47

12:00

Autoprevoz Čačak AD

Sevojno - portirnica

13:00

12:29

Zlatan Prevoz

Užice AS

13:15

12:30

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

13:15

12:00

Zlatan Prevoz

Užice AS

13:30

12:55

Zlatan Prevoz

Ivanjica AS

13:35

12:30

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

13:40

11:30

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

13:55

13:00

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

13:55

13:30

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

13:55

10:45

Lasta

Lučani AS

14:06

13:45

Zlatan Prevoz

Arilje AS

14:35

14:10

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

14:50

14:00

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

14:50

14:05

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

14:50

14:00

Lasta

Beograd AS

14:55

10:40

Gaga Turs Zlatibor

Beograd AS

14:55

12:00

Gaga Turs Zlatibor

Niš AS

14:55

10:30

Niš-Ekspres

Bajina Bašta AS

15:00

13:20

Raketa Aćimović Bjeličić

Zlatibor - pijaca

15:10

14:10

Gaga Turs Zlatibor

Užice AS

15:25

14:50

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

15:30

14:15

Jugoprevoz Krusevac

Kragujevac AS

15:40

13:30

Autoprevoz Čačak AD

Divljaka

15:55

15:15

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

16:00

15:10

Zlatan Prevoz

Donja Kravarica

16:02

15:15

Autoprevoz Čačak AD

Nova Varoš AS

16:05

14:10

Gaga Turs Zlatibor

Ivanjica AS

16:10

15:00

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

16:25

16:00

Arsa city

Zlatibor - pijaca

16:25

15:30

Arsa city

Beserovina

16:25

14:10

Raketa Aćimović Bjeličić

Divčibare

16:27

15:10

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

16:45

16:00

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

16:50

16:00

Autoprevoz Čačak AD

Sevojno - portirnica

16:55

16:29

Zlatan Prevoz

Kragujevac AS

17:05

15:00

Autoprevoz Janjušević

Čačak AS

17:15

16:15

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

17:25

17:05

Gaga Turs Zlatibor

Arilje AS

17:35

17:10

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

17:40

14:00

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

17:45

17:30

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

17:55

17:25

Gaga Turs Zlatibor

Užice AS

17:55

17:10

Zlatan Prevoz

Divčibare

18:06

17:10

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

18:06

17:50

Zlatan Prevoz

Zlatibor

18:06

17:00

Lepenica - Trans

Zlatibor - pijaca

18:10

16:30

Zlatan Prevoz

Ivanjica AS

18:25

17:30

Autoprevoz Čačak AD

Divljaka

18:30

17:50

Autoprevoz Čačak AD

Požarevac AS

18:35

14:20

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

18:40

18:15

Autoprevoz Čačak AD

Sevojno - portirnica

18:40

18:09

Zlatan Prevoz

Novi Sad AS

18:52

13:40

Feniks Giz

Užice AS

18:55

18:10

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

19:30

18:55

Zlatan Prevoz

Zlatibor - pijaca

19:40

18:40

Gaga Turs Zlatibor

Donja Kravarica

19:40

19:10

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

19:45

19:30

Autoprevoz Čačak AD

Arilje AS

19:55

19:30

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

20:00

19:45

Gaga Turs Zlatibor

Beograd AS

20:05

16:30

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

20:05

19:30

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

20:10

19:00

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

20:20

20:00

Zlatan Prevoz

Zlatibor - pijaca

20:35

19:10

Zlatan Prevoz

Prijepolje AS

20:40

18:15

Autoprevoz Janjušević

Divljaka

20:55

20:10

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

21:05

20:20

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

21:45

21:00

Zlatan Prevoz

Donja Kravarica

21:47

21:00

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

22:15

18:30

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

22:15

22:00

Gaga Turs Zlatibor

Ivanjica AS

22:35

21:30

Autoprevoz Čačak AD

Divljaka

22:40

22:00

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

23:00

22:15

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

23:30

19:45

Zlatan Prevoz