call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Paraćin

Autobuska stanica

Adresa:
Tome Živanovića bb
Telefon:
+381 35 571 226
Mobilni:
Fax:
E-mail:

Prigradski saobraćaj na opštini Paraćin fukkcioniše odlično, sa glavne autobuske stanice Paraćin svakodnevno se saobraćaju autobusi ka okolnim mestima. Autoprevoznik Niš ekspres ima svoju poslovnicu na glavnoj autobuskoj stanici. Beograd, Aleksinac, Novi Sad, Kragujevac, Bujanovac, Valjevo, Kuršumlija, Kruševac, samo su neki od gradova koji su povezani sa Paraćinom. Sa glavne autobuske stanice, takođe, postoje i polasci prema Zvorniku, Zagrebu, Ljubljani, Kumanovu, Skoplju i Herceg Novom, kao i ka gradovima u Nemačkoj i Austriji. Autobusi autoprevoznika Eurolin, takođe se redovno saobraćaju sa glavne autobuske stanice Paraćin i to prema gotovo svim gradovima u Srbiji, ali i prema gradovima država u celom regionu.


Polasci sa stanice Paraćin

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Jagodina AS

05:00

05:30

Euro - Lin

Beograd AS

05:40

07:55

Euro - Lin

Novi Sad AS

05:45

10:00

MB Best Tours

Skorica

05:50

06:45

Euro - Lin

Obrež - centar

05:55

06:45

Euro - Lin

Pojate R

06:00

06:31

Euro - Lin

Ćićevac AS

06:10

06:50

Euro - Lin

Pardik

06:10

07:00

Euro - Lin

Donji Katun II

06:10

06:50

Euro - Lin

Jagodina AS

06:20

07:00

Euro - Lin

Beograd AS

06:55

09:15

Euro - Lin

Vrnjačka Banja AS

07:25

09:15

Euro - Lin

Brestovac AS

07:53

09:35

Frenki - Komerc

Kragujevac AS

08:00

09:30

DnD Travel

Kragujevac AS

08:11

19:30

Frenki - Komerc

Jagodina AS

08:20

09:00

Euro - Lin

Kolari

08:30

10:10

Euro - Lin

Požarevac AS

08:40

10:40

Niš-Ekspres

Vrnjačka Banja AS

08:45

10:25

Bortravel

Pojate R

08:55

09:26

Euro - Lin

Obrež - centar

08:55

09:45

Euro - Lin

Ćićevac AS

09:00

09:40

Euro - Lin

Pančevo AS

09:05

11:30

Niš-Ekspres

Niš AS

09:08

10:35

Niš-Ekspres

Skorica

09:30

10:20

Euro - Lin

Varvarin AS

09:30

10:15

Jugoprevoz Krusevac

Jagodina AS

10:00

10:30

Euro - Lin

Zaječar AS

10:10

12:00

Euro - Lin

Skorica

10:30

11:25

Euro - Lin

Kragujevac AS

10:45

12:10

Frenki - Komerc

Beograd AS

10:59

13:20

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

10:59

15:10

Niš-Ekspres

Pardik

11:00

12:00

Euro - Lin

Sokobanja AS

11:08

12:55

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

11:08

12:55

Niš-Ekspres

Obrež - centar

11:25

12:15

Euro - Lin

Vitina

11:53

17:40

Niš-Ekspres

Pojate R

11:55

12:26

Euro - Lin

Beograd AS

12:05

14:30

Eberhardt

Donji Katun II

12:15

12:50

Euro - Lin

Ćićevac AS

12:20

13:00

Euro - Lin

Bor AS

12:50

14:45

Euro - Lin

Bujanovac AS

13:43

18:02

Niš-Ekspres

Beograd AS

13:44

16:05

Niš-Ekspres

Skorica

13:55

14:45

Euro - Lin

Svilajnac AS

14:00

15:25

Euro - Lin

Varvarin AS

14:00

14:45

Jugoprevoz Krusevac

Pojate R

14:05

14:36

Euro - Lin

Obrež - centar

14:05

14:55

Euro - Lin

Pardik

14:10

15:10

Euro - Lin

Ćićevac AS

14:15

14:55

Euro - Lin

Donji Katun II

14:15

14:55

Euro - Lin

Bor AS

14:30

16:11

Euro - Lin

Šabac AS

15:10

20:40

Niš-Ekspres

Vlasotince AS

15:15

17:40

Frenki - Komerc

Pirot AS

15:45

18:40

DnD Travel

Jagodina AS

16:15

16:45

Euro - Lin

Jagodina AS

16:15

16:45

Euro - Lin

Kruševac AS

16:15

17:00

MB Best Tours

Beograd AS

16:29

18:50

Niš-Ekspres

Niš AS

16:30

17:55

Niš-Ekspres

Beograd AS

16:35

18:45

Euro - Lin

Kragujevac AS

16:40

18:20

Niš-Ekspres

Pojate R

16:55

17:26

Euro - Lin

Obrež - centar

16:55

17:45

Euro - Lin

Zaječar AS

17:00

18:35

Euro - Lin

Ćićevac AS

17:00

17:40

Euro - Lin

Niš AS

17:23

18:50

Niš-Ekspres

Beograd AS

17:25

19:45

Euro - Lin

Bor AS

17:35

19:30

Euro - Lin

Pardik

17:45

18:45

Euro - Lin

Kosovo Polje

18:25

22:20

Niš-Ekspres

Bor AS

18:45

20:40

Bortravel

Zaječar AS

19:15

20:50

Euro - Lin

Pardik

19:15

20:25

Euro - Lin

Pardik

19:30

20:40

Euro - Lin

Niš AS

19:33

21:00

Niš-Ekspres

Skorica

19:45

20:35

Euro - Lin

Obrež - centar

19:55

20:45

Euro - Lin

Varvarin AS

20:00

20:45

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

20:00

21:30

Niš-Ekspres

Pojate R

20:05

20:36

Euro - Lin

Ćićevac AS

20:15

20:55

Euro - Lin

Donji Katun II

20:15

20:50

Euro - Lin

Beograd AS

20:29

22:50

Niš-Ekspres

Beograd

20:50

23:00

Niš-Ekspres

Vrnjačka Banja AS

21:05

22:45

Eberhardt

Niš AS

21:23

22:50

Niš-Ekspres

Zaječar AS

21:35

23:10

Euro - Lin

Skorica

21:50

22:45

Euro - Lin

Obrež - centar

21:55

22:45

Euro - Lin

Pojate R

22:04

22:35

Euro - Lin

Ćićevac AS

22:10

22:50

Euro - Lin

Pardik

22:10

23:10

Euro - Lin

Donji Katun II

22:10

22:50

Euro - Lin

Dolasci na stanicu Paraćin

/

Dolasci sa stanice

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Jovac

05:25

04:45

Euro - Lin

Pardik

05:30

04:30

Euro - Lin

Pojate R

05:35

05:03

Euro - Lin

Ćićevac AS

05:40

05:00

Euro - Lin

Donji Katun II

05:40

05:00

Euro - Lin

Obrež - centar

05:42

04:45

Euro - Lin

Kruševac AS

05:45

05:00

MB Best Tours

Skorica

05:55

05:10

Euro - Lin

Zaječar AS

06:16

04:45

Euro - Lin

Bor AS

06:50

05:00

Euro - Lin

Niš AS

07:17

05:50

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

07:22

06:30

Frenki - Komerc

Svilajnac AS

07:25

06:00

Euro - Lin

Jovac

07:25

06:45

Euro - Lin

Varvarin AS

07:30

06:45

Jugoprevoz Krusevac

Pojate R

07:35

07:03

Euro - Lin

Skorica

07:40

06:45

Euro - Lin

Obrež - centar

07:42

06:45

Euro - Lin

Ćićevac AS

07:50

07:10

Euro - Lin

Donji Katun II

07:50

07:10

Euro - Lin

Pirot AS

08:00

05:00

DnD Travel

Pardik

08:05

07:00

Euro - Lin

Niš AS

08:40

07:15

Niš-Ekspres

Bor AS

08:45

07:00

Bortravel

Kosovo Polje

09:05

05:00

Niš-Ekspres

Bor AS

09:50

08:00

Euro - Lin

Zaječar AS

09:56

08:25

Euro - Lin

Beograd AS

10:10

08:00

Euro - Lin

Jovac

10:25

09:45

Euro - Lin

Brestovac AS

10:29

08:40

Frenki - Komerc

Pojate R

10:35

10:03

Euro - Lin

Ćićevac AS

10:40

10:00

Euro - Lin

Obrež - centar

10:42

09:45

Euro - Lin

Sokobanja AS

10:57

09:10

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

10:57

09:10

Niš-Ekspres

Beograd AS

11:06

08:45

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

11:06

07:00

Niš-Ekspres

Beograd AS

11:51

09:30

Niš-Ekspres

Vrnjačka Banja AS

12:00

10:15

Eberhardt

Beograd AS

12:55

10:30

Euro - Lin

Pardik

13:10

12:00

Euro - Lin

Jovac

13:25

12:45

Euro - Lin

Varvarin AS

13:30

12:45

Jugoprevoz Krusevac

Pojate R

13:35

13:03

Euro - Lin

Pardik

13:35

12:30

Euro - Lin

Beograd AS

13:41

11:20

Niš-Ekspres

Obrež - centar

13:42

12:45

Euro - Lin

Niš AS

13:42

12:15

Niš-Ekspres

Ćićevac AS

13:50

13:10

Euro - Lin

Donji Katun II

13:50

13:10

Euro - Lin

Skorica

13:55

13:10

Euro - Lin

Vrnjačka Banja AS

14:00

12:10

Euro - Lin

Jagodina AS

14:25

13:55

Euro - Lin

Niš AS

15:10

13:40

Niš-Ekspres

Jovac

15:25

14:45

Euro - Lin

Pojate R

15:35

15:03

Euro - Lin

Ćićevac AS

15:40

15:00

Euro - Lin

Kragujevac AS

15:45

14:15

DnD Travel

Obrež - centar

15:55

15:00

Euro - Lin

Skorica

16:00

15:05

Euro - Lin

Novi Sad AS

16:15

12:00

MB Best Tours

Niš AS

16:27

15:00

Niš-Ekspres

Požarevac AS

16:30

14:30

Niš-Ekspres

Donji Katun II

16:35

15:55

Euro - Lin

Knjaževac AS

16:35

13:30

Euro - Lin

Niš AS

16:40

15:15

Niš-Ekspres

Beograd AS

16:45

14:30

Euro - Lin

Bor AS

17:20

15:30

Euro - Lin

Beograd AS

17:21

15:00

Niš-Ekspres

Skorica

17:35

16:40

Euro - Lin

Pardik

17:35

16:00

Euro - Lin

Beograd AS

17:40

15:15

Euro - Lin

Leskovac AS

17:40

15:50

Frenki - Komerc

Jovac

18:25

17:45

Euro - Lin

Pančevo AS

18:25

15:50

Niš-Ekspres

Pojate R

18:35

18:03

Euro - Lin

Ćićevac AS

18:40

18:00

Euro - Lin

Obrež - centar

18:42

17:45

Euro - Lin

Jagodina AS

18:45

18:15

Euro - Lin

Vrnjačka Banja AS

18:45

17:00

Bortravel

Beograd AS

19:10

16:45

Euro - Lin

Beograd AS

19:31

17:10

Niš-Ekspres

Varvarin AS

19:45

19:00

Jugoprevoz Krusevac

Šabac AS

20:00

14:30

Niš-Ekspres

Niš AS

20:27

19:00

Niš-Ekspres

Brezovica

20:50

15:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

21:00

19:00

Eberhardt

Pardik

21:15

20:05

Euro - Lin

Novi Sad AS

21:21

17:25

Niš-Ekspres

Jovac

21:25

20:45

Euro - Lin

Jagodina AS

21:30

20:55

Euro - Lin

Jagodina AS

21:30

20:55

Euro - Lin

Pojate R

21:35

21:03

Euro - Lin

Pardik

21:35

20:30

Euro - Lin

Ćićevac AS

21:40

21:00

Euro - Lin

Obrež - centar

21:42

20:45

Euro - Lin

Donji Katun II

21:50

21:10

Euro - Lin

Skorica

22:00

21:15

Euro - Lin

Beograd AS

22:29

21:00

Euro - Lin