call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Pančevo

Autobuska stanica

Adresa:
Vojvode Radomira Putnika 33
Telefon:
+381 13 2518 570
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Iako se glavna autobuska stanica Pančevo nalazi nedaleko od samog centra grada, zahvaljujući upravo glavnoj autobuskoj stanici Pančevo je odlično saobraćajno povezano sa ostalim delovima grada, ali i mestima u okolini, te drugim gradovima Srbije. Autobusi preduzeća Autotransport redovno saobraćaju prema mestima u okolini Pančeva. Neke od redovnih destinacija su : Beograd, Samoš, Mramorak, Kovačica, Devojački bunar, Opovo, ali i prema mnogim drugim mestima širom Srbije. Inače, ovo preduzeće pored osam redovnih gradskih linija, obavlja saobraćaj i na 17 linija u međumesnom, 5 linija u prigradskom i na jednoj liniji u međunarodnom prevozu putnika, koja je sezonska. Uz Autotransport, sa glavne autobuske stanice Pančevo redovno saobraćaju i autobusi beogradskog autoprevoznika Lasta, ali i mnogih drugih.


Polasci sa stanice Pančevo

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Beograd - Dunav Stanica

16:30

16:55

Autotransport PA

Zrenjanin AS

16:30

18:10

Niš-Ekspres

Beograd AS

16:40

17:15

Alamanis Tours

Vršac AS

17:00

18:14

Stup

Beograd - Dunav Stanica

17:00

17:25

Autotransport PA

Beograd AS

17:00

17:35

Stup

Opovo AS

17:00

17:50

Autotransport PA

Mramorak - okretnica

17:10

17:50

Autotransport PA

Samoš - Centar

17:15

18:35

Autotransport PA

Kovin AS

17:15

17:55

Alamanis Tours

Vršac AS

17:30

18:44

Stup

Beograd - Dunav Stanica

17:30

17:55

Autotransport PA

Beograd AS

17:34

18:09

Kosta Todorović

Beograd AS

17:50

18:20

Stup

Plandište AS

17:55

19:06

Stup

Beograd - Dunav Stanica

18:00

18:25

Autotransport PA

Devojački bunar 1

18:00

18:45

Autotransport PA

Vršac AS

18:05

19:27

Dunavprevoz

Beograd AS

18:10

18:45

Alamanis Tours

Kovin AS

18:15

18:55

Alamanis Tours

Vršac AS

18:30

19:49

Stup

Beograd - Dunav Stanica

18:30

18:55

Autotransport PA

Zrenjanin AS

18:30

19:55

Sokoprevoz

Vršac AS

19:00

20:14

Stup

Beograd - Dunav Stanica

19:00

19:25

Autotransport PA

Beograd AS

19:00

19:40

Autotransport PA

Beograd AS

19:05

19:35

Stup

Beograd AS

19:10

19:45

Alamanis Tours

Samoš - Centar

19:30

20:55

Autotransport PA

Opovo AS

19:30

20:20

Autotransport PA

Beograd Lasta

19:30

20:10

Autotransport PA

Kovin AS

19:35

20:15

Alamanis Tours

Beograd AS

19:45

20:18

Stup

Bela Crkva AS

19:45

21:19

Stup

Mramorak - okretnica

19:50

20:30

Autotransport PA

Vršac AS

20:00

21:14

Stup

Beograd - Dunav Stanica

20:00

20:25

Autotransport PA

Skorenovac Centar

20:05

20:55

Star City Ekspress Doo Starčevo

Beograd AS

20:05

20:35

Stup

Beograd AS

20:10

20:45

Alamanis Tours

Bela Crkva AS

20:20

21:54

Kosta Todorović

Beograd - Dunav Stanica

20:30

20:55

Autotransport PA

Kovačica - Centar

20:30

21:25

Autotransport PA

Kovin AS

20:35

21:15

Alamanis Tours

Mramorak - okretnica

20:50

21:30

Autotransport PA

Vršac AS

21:00

22:10

Stup

Beograd Lasta

21:00

21:40

Autotransport PA

Beograd AS

21:05

21:35

Stup

Beograd AS

21:20

21:55

Alamanis Tours

Beograd - Dunav Stanica

21:30

21:55

Autotransport PA

Kovin AS

21:35

22:15

Alamanis Tours

Beograd Lasta

21:45

22:25

Autotransport PA

Beograd AS

22:00

22:40

Autotransport PA

Vršac AS

22:30

23:44

Stup

Beograd - Dunav Stanica

22:30

22:55

Autotransport PA

Mramorak - okretnica

22:30

23:10

Autotransport PA

Padina II

22:30

23:40

Autotransport PA

Opovo AS

22:30

23:20

Autotransport PA

Beograd Lasta

22:45

23:25

Autotransport PA

Kovin AS

23:05

23:45

Alamanis Tours

Beograd Lasta

23:15

23:55

Autotransport PA

Dolasci na stanicu Pančevo

/

Dolasci sa stanice

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Beograd - Dunav Stanica

16:55

16:30

Autotransport PA

Beograd AS

17:00

16:30

Stup

Beograd AS

17:15

16:40

Alamanis Tours

Beograd - Dunav Stanica

17:25

17:00

Autotransport PA

Beograd AS

17:30

17:00

Stup

Samoš - Centar

17:35

16:25

Autotransport PA

Vršac AS

17:50

16:40

Stup

Beograd AS

17:55

17:25

Stup

Beograd - Dunav Stanica

17:55

17:30

Autotransport PA

Kovin AS

18:10

17:30

Alamanis Tours

Beograd AS

18:15

17:40

Alamanis Tours

Beograd AS

18:20

17:50

Stup

Beograd - Dunav Stanica

18:25

18:00

Autotransport PA

Mramorak - okretnica

18:40

18:00

Autotransport PA

Opovo AS

18:40

17:50

Autotransport PA

Beograd - Dunav Stanica

18:55

18:30

Autotransport PA

Beograd AS

19:00

18:30

Stup

Vršac AS

19:05

17:55

Stup

Šabac AS

19:05

17:15

Duga

Kovin AS

19:10

18:30

Alamanis Tours

Beograd - Dunav Stanica

19:25

19:00

Autotransport PA

Beograd AS

19:35

19:00

Alamanis Tours

Bela Crkva AS

19:45

18:00

Stup

Beograd AS

19:45

19:15

Stup

Devojački bunar 1

19:45

19:00

Autotransport PA

Beograd - Dunav Stanica

19:55

19:30

Autotransport PA

Samoš - Centar

19:55

18:35

Autotransport PA

Beograd AS

20:00

19:30

Stup

Vršac AS

20:05

18:55

Stup

Kovin AS

20:10

19:30

Alamanis Tours

Beograd AS

20:20

19:45

Kosta Todorović

Beograd AS

20:35

19:55

Autotransport PA

Beograd AS

20:35

20:00

Alamanis Tours

Mramorak - okretnica

20:40

20:00

Autotransport PA

Kovačica - Centar

20:40

19:45

Autotransport PA

Beograd - Dunav Stanica

20:55

20:30

Autotransport PA

Beograd Lasta

20:55

20:15

Autotransport PA

Novi Sad AS

21:00

19:00

Stup

Vršac AS

21:05

19:55

Stup

Mramorak - okretnica

21:20

20:40

Autotransport PA

Opovo AS

21:20

20:30

Autotransport PA

Kovin AS

21:20

20:40

Alamanis Tours

Beograd - Dunav Stanica

21:25

21:00

Autotransport PA

Banja Vrujci

21:30

19:00

Autotransport PA

Beograd AS

21:35

21:00

Alamanis Tours

Kovačica - Centar

22:10

21:25

Autotransport PA

Mramorak - okretnica

22:20

21:40

Autotransport PA

Samoš - Centar

22:20

20:55

Autotransport PA

Niš AS

22:20

19:00

Niš-Ekspres

Beograd - Dunav Stanica

22:25

22:00

Autotransport PA

Beograd Lasta

22:25

21:45

Autotransport PA

Beograd AS

22:30

22:00

Stup

Beograd Lasta

23:00

22:20

Autotransport PA

Beograd AS

23:05

22:30

Alamanis Tours

Beograd - Dunav Stanica

23:25

23:00

Autotransport PA

Beograd AS

23:25

22:45

Autotransport PA

Crepaja - Centar

23:50

23:10

Autotransport PA

Opovo AS

23:55

23:10

Autotransport PA