call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Novi Pazar

Autobuska stanica

* Pretražite linije koje polaze sa autobuske stanice Novi Pazar:

Adresa:
Omladinskih brugada bb
Telefon:
+381 20 25 963
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Glavna autobuska stanica Novi Pazar nalazi se malo dalje od centra grada. Saobraćajno je odlično povezan sa svim mestima u okolini i u regionu. Beograd, Sarajevo, Kragujevac i Kraljevo su samo neke od linija koje svakodnvno polaze sa glavne autobuske stanice Novi Pazar.

Polasci sa stanice Novi Pazar

/

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Priština AS

08:00

10:20

Sandžaktrans

Karajukića Bunari

08:00

09:50

Sandžaktrans

Tutin AS

08:00

09:45

Junior - Express

Raška AS

08:15

08:41

Sandžaktrans

Odvraćenica - Golija

08:15

09:40

Sandžaktrans

Priština AS

08:30

10:50

Sandžaktrans

Đeneral Janković

08:30

12:10

Sandžaktrans

Tutin AS

08:30

09:30

Reisen Plus

Raška AS

08:45

09:11

Sandžaktrans

Raška AS

08:50

09:24

Kavim Raška

Priština AS

09:00

11:15

Autoprevoz Čačak AD

Priština AS

09:00

11:50

Aurora Tours

Subotica AS

09:00

18:00

Benko Tours 92

Tutin AS

09:00

10:10

Reisen Plus

Sjenica AS

09:15

10:40

Vihor Turs

Leposavić AS

09:30

11:00

Kavim Raška

Tutin AS

09:30

10:30

Reisen Plus

Sjenica AS

09:45

11:05

Autotransport AD

Beograd AS

10:00

15:00

Sandžaktrans

Tutin AS

10:00

11:00

Reisen Plus

Priboj

10:15

13:45

Gameks

Raška AS

10:30

11:03

Sandžaktrans

Baćica

10:30

11:35

Sandžaktrans

Melaje

10:30

11:45

Sandžaktrans

Đeneral Janković

10:30

14:10

Sandžaktrans

Tutin AS

10:30

11:40

Reisen Plus

Tutin AS

10:30

11:30

Reisen Plus

Kraljevo AS

10:40

12:40

Autotransport AD

Gračanica AS

10:45

13:20

Lasta

Priština AS

11:00

13:20

Sandžaktrans

Tutin AS

11:05

12:05

Reisen Plus

Raška AS

11:30

12:00

Kavim Raška

Raška AS

11:30

12:00

Sandžaktrans

Tutin AS

11:30

12:30

Reisen Plus

Beograd AS

11:45

17:00

Benko Tours 92

Kosovska Mitrovica AS

11:45

13:33

Interturs -2002

Sjenica AS

11:45

13:15

Lotus Travel

Tutin AS

12:00

13:00

Reisen Plus

Beograd AS

12:20

17:30

Delix - Tours

Melaje

12:30

13:45

Sandžaktrans

Tutin AS

12:30

14:00

Reisen Plus

Priština AS

12:40

15:10

Sandžaktrans

Ribariće AS

12:45

14:23

Junior - Express

Kragujevac AS

12:45

15:45

Lotus Travel

Niš AS

13:00

18:30

Kavim Raška

Sjenica AS

13:00

14:31

Sandžaktrans

Tutin AS

13:00

14:00

Reisen Plus

Raška AS

13:15

13:45

Sandžaktrans

Beograd AS

13:30

18:25

Sandžaktrans

Melaje

13:30

14:45

Sandžaktrans

Sjenica AS

13:30

15:00

Gameks

Tutin AS

13:45

14:55

Reisen Plus

Tutin AS

13:45

14:45

Reisen Plus

Baćica

14:00

15:10

Sandžaktrans

Priboj AS

14:00

17:30

Kimmel

Raška AS

14:15

14:45

Kavim Raška

Raška AS

14:15

14:45

Sandžaktrans

Tutin AS

14:15

15:45

Junior - Express

Đeneral Janković

14:30

18:10

Sandžaktrans

Tutin AS

14:30

15:30

Reisen Plus

Raška AS

14:45

15:19

Kavim Raška

Priština AS

14:45

17:05

Sandžaktrans

Ribariće AS

15:00

15:40

Sandžaktrans

Odvraćenica - Golija

15:00

16:25

Sandžaktrans

Dragaš AS

15:00

20:00

Benko Tours 92

Đeneral Janković

15:00

18:30

Benko Tours 92

Tutin AS

15:00

16:00

Reisen Plus

Raška AS

15:15

15:45

Sandžaktrans

Novi Sad AS

15:15

22:00

Kimmel

Sjenica AS

15:20

17:00

Aurora Tours

Tutin AS

15:30

16:30

Reisen Plus

Ivanjica AS

15:45

19:00

Autoprevoz Čačak AD

Žirovnica

15:45

19:30

Vihor Turs

Prizren AS

15:45

20:10

Benko Tours 92

Prizren AS

15:45

19:30

Benko Tours 92

Baćica

16:00

17:25

Sandžaktrans

Vranje AS

16:00

20:20

Sandžaktrans

Sjenica AS

16:00

17:30

Benko Tours 92

Tutin AS

16:00

17:00

Reisen Plus

Kragujevac AS

16:05

20:00

Autotransport AD

Raška AS

16:15

16:45

Kavim Raška

Raška AS

16:15

16:45

Sandžaktrans

Tutin AS

16:30

17:30

Reisen Plus

Sjenica AS

16:45

18:00

Aurora Tours

Tutin AS

16:45

17:45

Reisen Plus

Sjenica AS

16:50

18:40

Aurora Tours

Leposavić AS

17:00

18:15

Kavim Raška

Raška AS

17:00

17:30

Kavim Raška

Prizren AS

17:00

20:55

Sandžaktrans

Tutin AS

17:00

18:00

Reisen Plus

Raška AS

17:15

17:45

Sandžaktrans

Tutin AS

17:15

18:15

Sandžaktrans

Sjenica AS

17:20

19:10

Aurora Tours

Beograd AS

17:30

23:15

Sandžaktrans

Tutin AS

17:30

18:40

Reisen Plus

Tutin AS

17:30

18:30

Reisen Plus

Tutin AS

17:45

18:45

Sandžaktrans

Zubin Potok AS

18:00

19:15

Kolašinprevoz

Tutin AS

18:00

19:00

Reisen Plus

Raška AS

18:15

18:49

Kavim Raška

Novi Sad AS

18:15

01:15

Ozlem tours

Tutin AS

18:30

19:30

Reisen Plus

Ribariće AS

18:45

19:30

Junior - Express

Sjenica AS

19:00

20:40

Aurora Tours

Prizren AS

19:00

23:25

Benko Tours 92

Raška AS

19:25

19:55

Sandžaktrans

Raška AS

19:30

20:00

Kavim Raška

Melaje

19:30

20:45

Sandžaktrans

Tutin AS

19:30

20:30

Reisen Plus

Ribariće AS

19:45

20:30

Junior - Express

Baćica

20:00

21:10

Sandžaktrans

Tutin AS

20:00

21:00

Reisen Plus

Raška AS

20:15

20:49

Kavim Raška

Tutin AS

20:15

21:15

Reisen Plus

Sjenica AS

20:30

21:51

Kimmel

Sjenica AS

20:30

21:50

Lotus Travel

Sjenica AS

21:00

22:21

Kimmel

Sjenica AS

21:00

22:21

Autotransport AD

Kraljevo AS

21:00

23:20

Autotransport AD

Tutin AS

21:30

22:30

Reisen Plus

Raška AS

22:10

22:40

Kavim Raška

Tutin AS

22:15

23:15

Reisen Plus

Beograd AS

23:30

05:50

Kimmel

Sjenica AS

23:45

01:15

Lotus Travel

Spiljani

23:50

00:25

Ozlem tours

Dolasci na stanicu Novi Pazar

/

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Raška AS

07:54

07:30

Sandžaktrans

Tutin AS

08:00

07:00

Reisen Plus

Tutin AS

08:10

07:00

Reisen Plus

Tutin AS

08:30

07:30

Reisen Plus

Ribariće AS

08:45

08:00

Sandžaktrans

Ribariće AS

08:45

08:00

Junior - Express

Sjenica AS

08:50

07:00

Aurora Tours

Kosovska Mitrovica AS

08:54

07:15

Interturs -2002

Ivanjica AS

09:00

05:45

Autoprevoz Čačak AD

Žirovnica

09:15

05:00

Vihor Turs

Đeneral Janković

09:15

06:00

Benko Tours 92

Tutin AS

09:15

08:15

Reisen Plus

Baćica

09:30

08:10

Sandžaktrans

Tutin AS

09:30

08:30

Reisen Plus

Raška AS

09:34

09:00

Kavim Raška

Kragujevac AS

09:35

06:00

Autotransport AD

Raška AS

09:54

09:30

Sandžaktrans

Sjenica AS

10:00

08:30

Gameks

Tutin AS

10:00

09:00

Reisen Plus

Priština AS

10:20

08:00

Sandžaktrans

Jošanička Banja

10:30

09:15

Kavim Raška

Raška AS

10:30

10:00

Kavim Raška

Đeneral Janković

10:30

07:00

Sandžaktrans

Tutin AS

10:30

09:30

Reisen Plus

Kraljevo AS

10:40

08:45

Autotransport AD

Priština AS

10:45

08:00

Benko Tours 92

Kragujevac AS

10:45

07:40

Lasta

Karajukića Bunari

10:50

09:00

Sandžaktrans

Tutin AS

11:00

10:00

Reisen Plus

Tutin AS

11:10

10:00

Reisen Plus

Odvraćenica - Golija

11:20

10:00

Sandžaktrans

Sjenica AS

11:30

10:00

Benko Tours 92

Tutin AS

11:30

10:30

Reisen Plus

Raška AS

11:33

11:00

Sandžaktrans

Prizren AS

11:45

07:00

Benko Tours 92

Priština AS

11:45

09:00

Benko Tours 92

Priština AS

11:55

09:30

Sandžaktrans

Tutin AS

12:00

10:45

Junior - Express

Tutin AS

12:05

11:05

Reisen Plus

Novi Sad AS

12:15

05:00

Ozlem tours

Priština AS

12:20

10:00

Sandžaktrans

Beograd AS

12:30

07:00

Sandžaktrans

Tutin AS

12:30

11:30

Reisen Plus

Leposavić AS

12:40

11:15

Kavim Raška

Baćica

12:40

11:35

Sandžaktrans

Raška AS

12:45

12:15

Sandžaktrans

Sjenica AS

12:50

11:20

Aurora Tours

Prizren AS

12:55

09:00

Sandžaktrans

Tutin AS

13:00

12:00

Reisen Plus

Tutin AS

13:10

12:00

Reisen Plus

Niš AS

13:30

08:00

Kavim Raška

Tutin AS

13:30

12:30

Reisen Plus

Raška AS

13:45

13:15

Kavim Raška

Raška AS

13:45

13:15

Sandžaktrans

Melaje

13:45

12:30

Sandžaktrans

Priboj AS

14:00

11:00

Benko Tours 92

Tutin AS

14:00

13:00

Reisen Plus

Vranje AS

14:20

10:00

Sandžaktrans

Tutin AS

14:30

13:30

Reisen Plus

Beograd AS

14:45

09:00

Sandžaktrans

Raška AS

14:45

14:15

Sandžaktrans

Sjenica AS

14:57

13:30

Kimmel

Beograd AS

15:00

09:45

Benko Tours 92

Priština AS

15:15

13:00

Autoprevoz Čačak AD

Tutin AS

15:15

14:15

Reisen Plus

Raška AS

15:30

14:59

Kavim Raška

Tutin AS

15:30

14:30

Reisen Plus

Raška AS

15:45

15:15

Sandžaktrans

Sjenica AS

15:45

14:15

Vihor Turs

Beograd AS

16:00

11:00

Gameks

Tutin AS

16:00

15:00

Reisen Plus

Ribariće AS

16:10

15:30

Sandžaktrans

Sjenica AS

16:15

14:45

Autotransport AD

Baćica

16:25

15:15

Sandžaktrans

Priština AS

16:25

14:10

Sandžaktrans

Raška AS

16:30

16:00

Sandžaktrans

Priština AS

16:40

13:50

Aurora Tours

Priština AS

16:45

14:15

Sandžaktrans

Kragujevac AS

16:45

13:30

Aurora Tours

Tutin AS

16:45

15:45

Reisen Plus

Prizren AS

16:55

13:00

Sandžaktrans

Priština AS

17:00

14:30

Kimmel

Tutin AS

17:00

16:00

Reisen Plus

Ribariće AS

17:08

16:15

Junior - Express

Priština AS

17:10

14:20

Aurora Tours

Melaje

17:15

16:00

Sandžaktrans

Kragujevac AS

17:15

14:15

Sandžaktrans

Sjenica AS

17:16

15:45

Sandžaktrans

Odvraćenica - Golija

17:20

16:00

Sandžaktrans

Tutin AS

17:25

16:15

Reisen Plus

Beograd AS

17:30

12:30

Sandžaktrans

Tutin AS

17:30

16:30

Reisen Plus

Raška AS

17:34

17:00

Kavim Raška

Priština AS

17:35

15:20

Sandžaktrans

Đeneral Janković

17:45

14:10

Sandžaktrans

Raška AS

17:45

17:15

Sandžaktrans

Smederevo AS

17:45

13:15

Lotus Travel

Kragujevac AS

18:00

14:30

Kolašinprevoz

Raška AS

18:09

17:45

Sandžaktrans

Đeneral Janković

18:15

15:00

Benko Tours 92

Tutin AS

18:15

17:15

Reisen Plus

Beograd AS

18:20

13:05

Kimmel

Tutin AS

18:20

17:00

Junior - Express

Sjenica AS

18:30

17:00

Aurora Tours

Raška AS

19:00

18:30

Kavim Raška

Raška AS

19:00

18:30

Sandžaktrans

Tutin AS

19:00

18:00

Reisen Plus

Baćica

19:05

17:40

Sandžaktrans

Đeneral Janković

19:05

15:30

Sandžaktrans

Niš AS

19:10

13:45

Kavim Raška

Tutin AS

19:30

18:30

Reisen Plus

Beograd AS

19:40

14:00

Lasta

Raška AS

19:49

19:15

Kavim Raška

Priština AS

19:50

17:30

Sandžaktrans

Beograd AS

19:50

13:50

Lotus Travel

Tutin AS

20:00

19:00

Reisen Plus

Vranje AS

20:10

15:30

Sandžaktrans

Beograd AS

20:15

14:45

Autotransport AD

Novi Sad AS

20:20

13:50

Kimmel

Raška AS

20:30

20:00

Sandžaktrans

Dragaš AS

20:30

16:00

Benko Tours 92

Tutin AS

20:30

19:30

Reisen Plus

Melaje

20:45

19:30

Sandžaktrans

Karajukića Bunari

20:50

19:00

Sandžaktrans

Rača AS

21:00

17:00

Junior - Express

Kruševac AS

21:00

17:15

Gameks

Tutin AS

21:00

20:00

Reisen Plus

Tutin AS

21:15

20:15

Reisen Plus

Kragujevac AS

21:30

18:30

Lotus Travel

Raška AS

21:33

21:00

Sandžaktrans

Beograd AS

21:40

17:00

Kavim Raška

Raška AS

22:00

21:30

Kavim Raška

Beograd AS

22:00

16:30

Sandžaktrans

Subotica AS

22:00

14:00

Benko Tours 92

Tutin AS

22:00

21:00

Reisen Plus

Baćica

22:25

21:15

Sandžaktrans

Tutin AS

23:37

22:30

Benko Tours 92

Prizren AS

23:45

19:00

Benko Tours 92

Spiljani

23:50

23:15

Ozlem tours

Tutin AS

23:52

22:45

Benko Tours 92