call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Niš

Autobuska stanica

* Pretražite linije koje polaze sa autobuske stanice Niš:

Adresa:
Bulevar 1. februara
Telefon:
+381 18 255 177
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Niš je jedinstven po mnogo čemu. Treći je po veličini grad u Srbiji, a prvi po veličini u južnoj delu Srbije. Gradski, prigradski i međunarodni prevoz u Nišu obavlja preduzeće Niš-ekspres. Takođe u vlasništvu preduzeća nalazi se i proizvodni pogon autobusa. Prosečna starost autobusa je šest godina, što dodatno povećava sigurnost putnika. Glavna autobuska stanica, nalazi se u blizini Niške tvrđave. Iz Niša se svakodnevno saobraćaju linije ka svim gradovima u Srbiji. Iz Niša ćete lako do Grčke, Bugarske i Turske. Do glavne autobuske stanice najlakše ćete stići linijom 34 gradskog prevoza. To je kružna linija koja olakšava pervoz putnika koji žele da stignu do aerodroma, železničke ili glavne autobuske stanice Niš.

Polasci sa stanice Niš

/

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Kragujevac AS

07:40

11:45

Kavim - Jedinstvo

Sokobanja AS

07:45

09:05

Niš-Ekspres

Novi Pazar AS

08:00

13:30

Kavim Raška

Požarevac AS

08:00

10:50

Sigma - Tours

Leskovac AS

08:00

09:10

Niš-Ekspres

Dudulajce

08:00

08:55

Niš-Ekspres

Beograd AS

08:00

11:15

Lasta

Blace AS

08:00

09:35

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

08:10

09:15

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

08:10

10:47

Niš-Ekspres

Šabac AS

08:15

15:15

Niš-Ekspres

Pirot AS

08:15

09:55

M - 601

Klokot

08:20

12:51

Aleks Travel

Ražanj AS

08:25

10:10

Niš-Ekspres

Svrljig AS

08:25

09:10

Niš-Ekspres

Brezovica

08:30

15:30

Tandems

Babušnica AS

08:30

10:10

Niš-Ekspres

Prisjan

08:30

10:30

Niš-Ekspres

Rusna

08:30

09:20

Niš-Ekspres

Bor AS

08:40

11:45

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

08:40

12:10

Kavim - Jedinstvo

Vrelo

08:45

09:40

Niš-Ekspres

Leskovac AS

08:45

09:55

ASP Jugotrans

Leskovac AS

08:45

09:25

Jugoprevoz Krusevac

Blace AS

08:45

10:45

Niš-Ekspres

Lipljan AS

08:45

12:15

Kimco DOO

Aleksinac AS

08:55

10:00

Niš-Ekspres

Kladovo AS

09:00

13:30

Niš-Ekspres

Čapljinac

09:00

09:25

Niš-Ekspres

Bojnik AS

09:00

10:10

Niš-Ekspres

Leskovac AS

09:00

10:10

Niš-Ekspres

Subotica AS

09:00

15:25

Niš-Ekspres

Prolom Banja

09:00

11:40

Niš-Ekspres

Zrenjanin AS

09:00

14:20

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

09:00

10:20

Sokoprevoz

Brestovac AS

09:15

09:35

Frenki - Komerc

Pirot AS

09:15

10:45

Niš-Ekspres

Paraćin AS

09:20

10:29

Frenki - Komerc

Prokuplje AS

09:20

10:25

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

09:20

10:40

Niš-Ekspres

Beograd AS

09:20

12:30

Niš-Ekspres

Gnjilane AS

09:20

12:40

Niš-Ekspres

Leposavić AS

09:30

13:30

Adio Tours

Novo brdo AS

09:30

12:45

Adio Tours

Vrtište - R

09:30

09:45

Aleks Travel

Mozgovo - Okretnica

09:40

11:05

Niš-Ekspres

Dimitrovgrad - Ul. Najden Kirov

09:40

11:40

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

09:40

11:00

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

09:45

11:00

Niš-Ekspres

Kolari

09:45

12:00

Stevan Bus

Sombor AS

09:50

17:45

Lasta

Babušnica AS

10:00

11:45

Niš-Ekspres

Rusna

10:00

10:50

Niš-Ekspres

Leskovac AS

10:00

11:10

Niš-Ekspres

Padina

10:00

10:50

Niš-Ekspres

Blace AS

10:00

11:35

Niš-Ekspres

Vranje AS

10:10

12:15

Kavim - Jedinstvo

Prokuplje AS

10:10

11:15

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

10:10

12:05

Niš-Ekspres

Vitkovac

10:20

12:05

Niš-Ekspres

Svrljig AS

10:30

11:40

Niš-Ekspres

Voljčinac

10:30

11:25

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

10:30

11:25

Niš-Ekspres

Prijepolje AS

10:30

17:50

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

10:40

13:17

Niš-Ekspres

Beograd AS

10:45

14:00

Lasta

Pirot AS

10:45

12:05

M - 601

Novi Sad AS

10:50

15:35

Niš-Ekspres

Leskovac AS

10:50

11:35

Simplon

Zaplanjska Toponica

10:55

12:10

Niš-Ekspres

Vrelo

11:00

11:55

Niš-Ekspres

Kladovo AS

11:00

15:45

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

11:00

11:55

Niš-Ekspres

Bojnik AS

11:00

12:10

Niš-Ekspres

Leskovac AS

11:00

12:10

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

11:00

12:05

Niš-Ekspres

Dudulajce

11:00

11:55

Niš-Ekspres

Priština AS

11:00

14:10

Niš-Ekspres

Ražanj AS

11:10

11:47

Kanis

Ražanj AS

11:15

13:00

Niš-Ekspres

Leskovac AS

11:15

12:25

ASP Jugotrans

Prokuplje AS

11:15

12:45

Niš-Ekspres

Kosovska Mitrovica

11:30

16:55

Kavim Raška

Beograd AS

11:30

15:05

Kavim - Jedinstvo

Brezovica

11:30

16:30

Tandems

Blace AS

11:30

13:05

Niš-Ekspres

Veliki Krčimir

11:35

13:35

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

11:40

12:45

Niš-Ekspres

Kruševac AS

11:45

14:35

Jugoprevoz Krusevac

Pirot AS

11:45

13:10

M - 601

Jakovlje

11:50

13:35

Niš-Ekspres

Bojnik AS

11:50

13:00

Niš-Ekspres

Balajnac

11:50

12:25

Niš-Ekspres

Padina

11:50

12:45

Niš-Ekspres

Beograd AS

11:55

15:05

Niš-Ekspres

22 Decembar

12:00

13:00

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

12:00

12:55

Niš-Ekspres

Rusna

12:00

12:50

Niš-Ekspres

Leskovac AS

12:00

13:10

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

12:00

13:45

Niš-Ekspres

Podujevo AS

12:00

15:20

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

12:00

14:20

Niš-Ekspres

Žitni Potok

12:10

14:15

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

12:15

13:30

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

12:15

13:35

Lasta

Beograd AS

12:15

16:05

Niš-Ekspres

Surdulica

12:15

14:05

BS Tours

Prokuplje AS

12:20

13:30

Niš-Ekspres

Voljčinac

12:25

13:20

Niš-Ekspres

Bosilegrad AS

12:30

15:30

Tase Tours

Ražanj AS

12:30

13:55

Niš-Ekspres

Knjaževac AS

12:30

14:20

Niš-Ekspres

Pirot AS

12:30

13:55

Niš-Ekspres

Batušinac

12:30

12:55

Niš-Ekspres

Perutina

12:30

13:15

Niš-Ekspres

Lebane AS

12:30

14:05

Niš-Ekspres

Čubura

12:30

13:30

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

12:30

15:10

Niš-Ekspres

Leskovac AS

12:30

13:10

Stevan Bus

Vitkovac

12:35

14:20

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

12:40

14:05

Niš-Ekspres

Predejane - motel

12:45

13:45

Kavim - Jedinstvo

Leskovac AS

12:45

13:55

ASP Jugotrans

Priština AS

12:45

15:45

Niš-Ekspres

Ravna Dubrava

12:50

14:35

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

13:00

13:55

Niš-Ekspres

Mozgovo - Okretnica

13:00

14:35

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

13:00

13:55

Niš-Ekspres

Draškovac

13:00

13:50

Niš-Ekspres

Čačak AS

13:00

17:10

Jugoprevoz Krusevac

Leskovac AS

13:00

14:10

Niš-Ekspres

Dudulajce

13:00

13:55

Niš-Ekspres

Sijarinska Banja

13:10

16:00

Niš-Ekspres

Kosovska Mitrovica AS

13:15

18:05

Kosmet prevoz

Vrelo

13:15

14:10

Niš-Ekspres

Kamenica

13:20

15:10

Niš-Ekspres

Subotica AS

13:20

19:40

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

13:25

13:55

Niš-Ekspres

Leskovac AS

13:30

14:40

ASP Jugotrans

Batušinac

13:30

13:55

Niš-Ekspres

Voljčinac

13:30

14:25

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

13:30

15:00

Niš-Ekspres

Balajnac

13:30

14:05

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

13:30

15:25

Niš-Ekspres

Kruševac AS

13:30

16:15

Niš-Ekspres

Vitina

13:30

17:40

Niš-Ekspres

Padina

13:35

14:25

Niš-Ekspres

Beograd AS

13:35

16:45

Niš-Ekspres

Šabac AS

13:40

20:40

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

13:40

15:00

Sokoprevoz

Novi Pazar AS

13:45

19:10

Kavim Raška

Brestovac AS

13:45

14:05

Stevan Bus

Pirot AS

13:45

15:15

M - 601

Zaplanjska Toponica

13:55

15:20

Niš-Ekspres

Ražanj AS

14:00

15:30

Niš-Ekspres

Svrljig AS

14:00

14:45

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

14:00

14:55

Niš-Ekspres

Gračanica AS

14:00

16:30

Adio Tours

Zaplanjska Toponica

14:00

14:55

Niš-Ekspres

Leskovac AS

14:00

15:10

Niš-Ekspres

Lepaja

14:00

14:40

Niš-Ekspres

Subotica AS

14:00

20:30

Niš-Ekspres

Rusna

14:05

15:00

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

14:05

15:35

Niš-Ekspres

Vitkovac

14:10

15:55

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

14:10

15:35

Niš-Ekspres

Ravna Dubrava

14:10

16:05

Niš-Ekspres

Ravna Dubrava

14:10

16:00

Niš-Ekspres

Požarevac AS

14:15

17:55

Arriva Litas

Donja Bresnica

14:15

16:00

Niš-Ekspres

Vranje AS

14:30

17:00

Kavim - Jedinstvo

Čačak AS

14:30

18:15

Autoprevoz Čačak AD

Mozgovo - Okretnica

14:30

15:55

Niš-Ekspres

Kladovo AS

14:30

19:00

Niš-Ekspres

Babušnica AS

14:30

16:15

Niš-Ekspres

Brezovica

14:30

19:15

Niš-Ekspres

Dimitrovgrad - Ul. Najden Kirov

14:30

16:20

M - 601

Beograd AS

14:40

17:40

Kanis

Čapljinac

14:45

15:10

Niš-Ekspres

Leskovac AS

14:45

15:35

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

14:45

16:00

Niš-Ekspres

Vršac AS

14:45

20:20

Niš-Ekspres

Rusna

14:50

15:40

Niš-Ekspres

Pukovac

14:50

15:35

Niš-Ekspres

Dudulajce

14:50

15:45

Niš-Ekspres

Draškovac

14:59

15:48

Niš-Ekspres

Svrljig AS

15:00

15:45

Niš-Ekspres

Pirot AS

15:00

16:25

Niš-Ekspres

Gornji Prisjan

15:00

16:37

Niš-Ekspres

Bojnik AS

15:00

16:10

Niš-Ekspres

Brus AS

15:00

17:25

Niš-Ekspres

Peć AS

15:00

19:15

Niš-Ekspres

Beograd AS

15:00

18:50

Niš-Ekspres

Beograd AS

15:00

18:10

Niš-Ekspres

Žitni Potok

15:00

16:28

Niš-Ekspres

Ribarska Banja

15:05

17:05

Niš-Ekspres

Niška Banja

15:10

15:30

Niš-Ekspres

Zaječar AS

15:10

17:15

Siba Trade

Ražanj AS

15:15

17:00

Niš-Ekspres

Leskovac AS

15:15

16:25

Niš-Ekspres

Kruševac AS

15:15

17:00

Gameks

Devča

15:15

16:15

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

15:15

15:55

Lasta

Kragujevac AS

15:15

18:20

Niš-Ekspres

Batušinac

15:25

15:50

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

15:25

18:02

Niš-Ekspres

Svrljig AS

15:30

16:40

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

15:30

16:25

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

15:30

16:45

Niš-Ekspres

Gradanica

15:30

17:05

Niš-Ekspres

Donja Bresnica

15:30

17:15

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

15:30

16:45

Niš-Ekspres

Podina

15:30

16:30

Niš-Ekspres

Balajnac

15:30

16:05

Niš-Ekspres

Dukat

15:35

16:40

Niš-Ekspres

Dukat

15:35

16:50

Niš-Ekspres

Čubura

15:35

16:25

Niš-Ekspres

Padina

15:35

16:25

Niš-Ekspres

Dudulajce

15:35

16:30

Niš-Ekspres

Vrelo

15:40

16:35

Niš-Ekspres

Popšica

15:40

16:45

Niš-Ekspres

Perutina

15:40

16:15

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

15:40

17:00

Niš-Ekspres

Lipovac

15:45

16:50

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

15:45

16:50

Niš-Ekspres

Bojnik AS

15:45

17:10

Turbotrans

Sokobanja AS

15:45

17:05

Niš-Ekspres

Čapljinac

15:45

16:10

Niš-Ekspres

Rusna

15:45

16:35

Niš-Ekspres

Stara Božurna

15:45

17:00

Niš-Ekspres

Voljčinac

15:45

16:40

Niš-Ekspres

Donji Drenovac

15:45

16:45

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

15:45

18:45

Niš-Ekspres

Veliko Bonjince

15:45

18:00

Niš-Ekspres

Kolari

15:45

18:00

Simplon

Stalać - stadion

15:45

16:45

Euro - Magnet

Bosilegrad AS

15:50

19:30

Tase Tours

Veliki Krčimir

15:50

17:50

Niš-Ekspres

Draškovac

15:50

16:40

Niš-Ekspres

Vukanja Okretnica

16:00

17:15

Niš-Ekspres

Svrljig AS

16:00

16:45

Niš-Ekspres

Dimitrovgrad - Ul. Najden Kirov

16:00

18:00

Niš-Ekspres

Gračanica AS

16:00

19:20

Adio Tours

Leskovac AS

16:00

17:10

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

16:00

17:45

Niš-Ekspres

Ražanj AS

16:00

16:55

Niš-Ekspres

Kraljevo AS

16:00

19:00

Autotransport AD

Beograd AS

16:10

19:25

Lasta

Lebane AS

16:10

17:30

Kanis

Predejane - motel

16:15

17:20

Kavim - Jedinstvo

Kladovo AS

16:15

20:45

Niš-Ekspres

Subotica AS

16:15

23:00

Auto Kodeks

Aleksinački Rudnik

16:20

16:55

Niš-Ekspres

Bojnik AS

16:20

17:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

16:30

20:05

Kavim - Jedinstvo

Babušnica AS

16:30

18:10

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

16:30

17:05

Jugoprevoz Krusevac

Varvarin AS

16:30

17:35

Lasta

Priština AS

16:30

19:30

Niš-Ekspres

Paraćin AS

16:35

17:40

Frenki - Komerc

Vlasotince AS

16:35

17:40

Sigma - Tours

Svilajnac AS

16:45

18:45

Frenki - Komerc

Rusna

16:45

17:35

Niš-Ekspres

Pirot AS

16:45

18:10

M - 601

Blace AS

16:50

19:05

Niš-Ekspres

Vranje AS

16:55

19:10

Kavim - Jedinstvo

Aleksinac AS

17:00

17:55

Niš-Ekspres

Brezovica

17:00

22:00

Tandems

Vitkovac

17:00

18:45

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

17:00

17:55

Niš-Ekspres

Ravna Dubrava

17:00

18:40

Niš-Ekspres

Dubovo

17:00

18:20

Niš-Ekspres

Leskovac AS

17:00

18:10

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

17:00

18:20

Niš-Ekspres

Dudulajce

17:00

17:55

Niš-Ekspres

Aleksandrovac AS

17:00

19:50

Niš-Ekspres

Subotica AS

17:00

23:25

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

17:00

18:20

Sokoprevoz

Brezovica

17:05

21:10

Tandems

Svrljig AS

17:05

17:40

BS Tours

Leskovac AS

17:15

18:00

Simplon

Lebane AS

17:15

18:39

Simplon

Ražanj AS

17:20

18:40

Niš-Ekspres

Zaječar AS

17:20

19:35

Niš-Ekspres

Pirot AS

17:20

18:40

DnD Travel

Čapljinac

17:20

17:45

Niš-Ekspres

D. Bitinja

17:30

22:25

Tandems

Draškovac

17:30

18:20

Niš-Ekspres

Bosilegrad AS

17:30

22:00

Lasta

Gornji Milanovac AS

17:30

21:45

Interturs -2002

Kuršumlija AS

17:40

19:35

Niš-Ekspres

Pančevo AS

17:45

21:15

Aleks Travel

Leskovac AS

17:45

18:55

ASP Jugotrans

Bujanovac AS

17:45

20:22

Niš-Ekspres

Svrljig AS

17:50

18:35

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

17:50

18:40

Niš-Ekspres

Pirot AS

17:50

19:27

M - 601

Popšica

18:00

19:05

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

18:00

19:20

Niš-Ekspres

Novo brdo AS

18:00

21:15

Adio Tours

Vitina AS

18:00

22:00

Aleks Travel

Leskovac AS

18:00

19:10

Niš-Ekspres

Balajnac

18:00

18:35

Niš-Ekspres

Padina

18:00

18:50

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

18:00

19:25

Lasta

Beograd AS

18:00

21:15

Lasta

Beograd AS

18:00

21:25

Niš-Ekspres

Bor AS

18:00

21:00

Bortravel

Kosovska Kamenica AS

18:10

21:20

Kavim - Jedinstvo

Bujanovac AS

18:10

21:00

Kavim - Jedinstvo

Pirot AS

18:10

19:25

Auto Kodeks

Lebane AS

18:15

19:55

Niš-Ekspres

Žitni Potok

18:20

20:05

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

18:25

19:30

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

18:25

19:40

Niš-Ekspres

Rusna

18:25

19:15

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

18:25

19:30

Niš-Ekspres

Mozgovo - Okretnica

18:30

20:10

Niš-Ekspres

Babušnica AS

18:30

20:15

Niš-Ekspres

Pejkovac

18:30

19:20

Niš-Ekspres

Zavidince

18:35

20:40

Niš-Ekspres

Donja Bresnica

18:45

20:30

Niš-Ekspres

Gnjilane AS

18:45

21:55

Lasta

Bela Palanka AS

19:00

20:00

Niš-Ekspres

Leskovac AS

19:00

20:10

Niš-Ekspres

Pančevo AS

19:00

22:20

Niš-Ekspres

Beograd AS

19:00

22:50

Niš-Ekspres

Beograd AS

19:00

22:10

Niš-Ekspres

Lipljan AS

19:00

22:30

Kimco DOO

Sokobanja AS

19:00

20:20

Sokoprevoz

Dudulajce

19:10

20:05

Niš-Ekspres

Leskovac AS

19:14

19:54

Kanis

Vitkovac

19:15

21:00

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

19:15

23:45

Stevan Bus

Ražanj AS

19:20

20:30

Niš-Ekspres

Vranje AS

19:25

21:45

Kavim - Jedinstvo

Vrelo

19:30

20:25

Niš-Ekspres

Pirot AS

19:30

21:00

Niš-Ekspres

Draškovac

19:30

20:20

Niš-Ekspres

Dukat

19:30

20:35

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

19:30

20:35

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

19:30

20:50

Niš-Ekspres

Beograd

19:30

23:00

Niš-Ekspres

Svrljig AS

19:45

20:30

Niš-Ekspres

Prisjan

19:45

21:45

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

19:55

21:10

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

20:00

21:05

Niš-Ekspres

Brezovica

20:00

01:00

Tandems

Sokobanja AS

20:00

21:45

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

20:00

20:55

Niš-Ekspres

Rusna

20:00

20:50

Niš-Ekspres

Padina

20:00

20:50

Niš-Ekspres

Dudulajce

20:00

20:55

Niš-Ekspres

Podujevo AS

20:00

23:05

Niš-Ekspres

Pirot AS

20:00

21:30

M - 601

Voljčinac

20:15

21:20

Niš-Ekspres

Lepaja

20:15

21:10

Niš-Ekspres

Vranje AS

20:30

22:40

Kavim - Jedinstvo

Popšica

20:30

21:35

Niš-Ekspres

Žitni Potok

20:30

22:05

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

20:45

22:55

Niš-Ekspres

Beograd AS

20:55

00:05

Niš-Ekspres

Svrljig AS

21:00

21:57

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

21:00

21:55

Niš-Ekspres

Pirot AS

21:00

22:15

Arsa city

Pejkovac

21:00

21:50

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

21:00

21:50

Niš-Ekspres

Leskovac AS

21:05

21:50

Kanis

Vitkovac

21:10

22:55

Niš-Ekspres

Dudulajce

21:10

22:16

Niš-Ekspres

Blace AS

21:15

22:35

Lasta

Brezovica

21:30

01:20

Tandems

Leskovac AS

21:30

22:40

Niš-Ekspres

Ražanj AS

21:45

23:30

Niš-Ekspres

Vranje AS

22:00

00:05

Kavim - Jedinstvo

Bela Palanka AS

22:00

22:55

Niš-Ekspres

Blace AS

22:00

23:50

Niš-Ekspres

Zavidince

22:10

00:15

Niš-Ekspres

Rusna

22:10

23:10

Niš-Ekspres

Dudulajce

22:10

23:05

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

22:30

23:35

Niš-Ekspres

Svrljig AS

22:45

23:42

Niš-Ekspres

Lepaja

22:45

23:40

Niš-Ekspres

Pejkovac

22:45

23:45

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

23:15

01:34

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

23:30

00:35

Niš-Ekspres

Brezovica

23:30

03:20

Tandems

Bela Palanka AS

23:30

00:25

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

23:30

01:00

Niš-Ekspres

Gornja Rasovača

23:30

00:35

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

23:30

00:35

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

23:30

00:35

Niš-Ekspres

Lepaja

23:30

00:25

Niš-Ekspres

Dudulajce

23:30

00:25

Niš-Ekspres

Dolasci na stanicu Niš

/

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Vranje AS

07:40

05:30

Kavim - Jedinstvo

Bela Palanka AS

07:40

06:40

Niš-Ekspres

Gadžin Han AS

07:40

07:00

Niš-Ekspres

Zavidince

07:40

05:25

Niš-Ekspres

Balajnac

07:40

07:05

Niš-Ekspres

Čubura

07:40

06:35

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

07:45

07:05

Niš-Ekspres

Perutina

07:45

07:00

Niš-Ekspres

Padina

07:45

06:50

Niš-Ekspres

Kruševac AS

07:45

05:00

Niš-Ekspres

Vlasotince AS

07:50

06:30

Sigma - Tours

Perutina

07:50

07:05

Niš-Ekspres

Baličevac

07:50

07:10

Niš-Ekspres

Vitkovac

07:55

06:00

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

07:55

07:00

Niš-Ekspres

Leskovac AS

07:55

06:45

Niš-Ekspres

Blace AS

07:55

06:30

Lasta

Beograd AS

07:55

04:45

Niš-Ekspres

Rusna

08:00

07:10

Niš-Ekspres

Bor AS

08:00

05:00

Bortravel

Prokuplje AS

08:05

06:45

Niš-Ekspres

Ražanj AS

08:10

06:50

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

08:10

05:35

Niš-Ekspres

Pirot AS

08:10

06:50

M - 601

Svrljig AS

08:15

07:30

Niš-Ekspres

Mozgovo - Okretnica

08:20

06:45

Niš-Ekspres

Pančevo AS

08:20

04:45

Aleks Travel

Ravna Dubrava

08:20

06:20

Niš-Ekspres

Donji Drenovac

08:20

07:15

Niš-Ekspres

Žitorađa - AS

08:20

07:15

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

08:20

07:00

Sokoprevoz

Brus AS

08:25

06:00

Niš-Ekspres

Kosovska Kamenica AS

08:30

05:30

Kavim - Jedinstvo

Zaplanjska Toponica

08:30

07:15

Niš-Ekspres

Dudulajce

08:30

07:35

Niš-Ekspres

Niška Banja

08:30

08:15

Niš-Ekspres

Vranje AS

08:35

06:30

Kavim - Jedinstvo

Babušnica AS

08:40

06:55

Niš-Ekspres

Leskovac AS

08:40

07:30

ASP Jugotrans

Bojnik AS

08:40

07:30

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

08:40

07:25

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

08:40

07:00

Niš-Ekspres

Vrelo

08:45

07:50

Niš-Ekspres

Novo brdo AS

08:45

05:30

Adio Tours

Žitni Potok

08:45

07:00

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

08:50

07:30

Niš-Ekspres

Pirot AS

08:55

07:30

Niš-Ekspres

Peć AS

08:55

04:30

Niš-Ekspres

Aleksandrovac AS

09:00

06:15

Niš-Ekspres

Beograd AS

09:00

05:50

Niš-Ekspres

Paraćin AS

09:05

07:53

Frenki - Komerc

Aleksinac AS

09:05

08:25

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

09:07

06:30

Niš-Ekspres

Žitorađa

09:15

08:30

Niš-Ekspres

Brestovac AS

09:20

08:40

Frenki - Komerc

Rsovac

09:20

08:10

Niš-Ekspres

Pančevo AS

09:20

06:00

Niš-Ekspres

Pirot AS

09:20

08:00

M - 601

Aleksinac AS

09:25

08:20

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

09:25

08:30

Niš-Ekspres

Bosilegrad AS

09:30

06:00

Tase Tours

Svrljig AS

09:30

08:45

Niš-Ekspres

Vitina AS

09:30

05:30

Aleks Travel

Prisjan

09:30

07:30

Niš-Ekspres

Ražanj AS

09:35

07:50

Niš-Ekspres

Vlasotince AS

09:35

08:10

Stevan Bus

Lebane AS

09:40

08:00

Niš-Ekspres

Leskovac AS

09:40

08:30

Niš-Ekspres

Popšica

09:45

08:40

Niš-Ekspres

Pukovac

09:45

07:45

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

09:45

08:30

Niš-Ekspres

Kladovo AS

09:50

05:20

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

09:50

09:00

Niš-Ekspres

Sijarinska Banja

09:50

07:00

Lasta

Bela Palanka AS

09:55

09:00

Niš-Ekspres

Brezovica

10:00

05:00

Tandems

Čapljinac

10:00

09:35

Niš-Ekspres

Kraljevo AS

10:00

07:00

Autotransport AD

Beograd AS

10:05

06:30

Kavim - Jedinstvo

Aleksinac AS

10:10

09:30

Niš-Ekspres

Dudulajce

10:10

09:15

Niš-Ekspres

Dudulajce

10:10

09:15

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

10:15

09:00

Niš-Ekspres

Beograd AS

10:15

07:05

Niš-Ekspres

Ražanj AS

10:20

09:00

Niš-Ekspres

Grnčar

10:20

08:05

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

10:20

09:00

Niš-Ekspres

Vranje AS

10:25

08:20

Kavim - Jedinstvo

Dudulajce

10:25

09:15

Niš-Ekspres

Prolom Banja

10:30

08:15

Lasta

Paraćin AS

10:35

09:08

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

10:40

09:25

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

10:40

08:05

Niš-Ekspres

Novi Pazar AS

10:45

05:15

Kavim Raška

Prolom Banja

10:45

08:15

Niš-Ekspres

Čačak AS

10:50

05:20

Jugoprevoz Krusevac

Subotica AS

10:50

04:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

10:50

07:50

Simplon

Aleksinac AS

10:55

10:00

Niš-Ekspres

Brezovica

11:00

05:00

Tandems

Pirot AS

11:00

09:30

Niš-Ekspres

Brezovica

11:00

06:30

Niš-Ekspres

Vršac AS

11:00

05:30

Niš-Ekspres

Pirot AS

11:00

09:30

M - 601

Požarevac AS

11:05

07:15

Arriva Litas

Vrelo

11:05

10:10

Niš-Ekspres

Leskovac AS

11:05

10:25

Kanis

Čačak AS

11:15

07:30

Autoprevoz Čačak AD

Leskovac AS

11:15

10:05

ASP Jugotrans

Vranje AS

11:20

09:15

Kavim - Jedinstvo

Gračanica AS

11:20

08:00

Adio Tours

Prokuplje AS

11:20

10:10

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

11:20

10:00

Sokoprevoz

Ribarska Banja

11:25

09:25

Niš-Ekspres

Pirot AS

11:40

10:15

Niš-Ekspres

Bojnik AS

11:40

10:30

Niš-Ekspres

Leskovac AS

11:40

10:30

Niš-Ekspres

Padina

11:40

10:50

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

11:42

09:05

Niš-Ekspres

Lapovo AS

11:45

10:05

Niš-Ekspres

Kosovska Mitrovica AS

11:50

07:00

Kosmet prevoz

Aleksinac AS

11:50

11:20

Niš-Ekspres

Svrljig AS

11:50

11:05

Niš-Ekspres

Prisjan

12:00

09:50

Niš-Ekspres

Rusna

12:00

11:00

Niš-Ekspres

Blace AS

12:10

10:30

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

12:15

11:00

Niš-Ekspres

Priština AS

12:15

09:15

Niš-Ekspres

Beograd AS

12:15

09:00

Lasta

Deligrad

12:15

11:40

BS Tours

Voljčinac

12:20

11:25

Niš-Ekspres

Pirot AS

12:20

11:00

M - 601

Aleksinac AS

12:25

11:20

Niš-Ekspres

Leskovac AS

12:25

11:15

ASP Jugotrans

Zaplanjska Toponica

12:25

11:30

Niš-Ekspres

Ćuprija AS

12:25

11:15

Stevan Bus

Aleksinac AS

12:30

12:00

Niš-Ekspres

Mozgovo - Okretnica

12:30

11:05

Niš-Ekspres

Kladovo AS

12:30

08:00

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

12:30

11:25

Niš-Ekspres

Leskovac AS

12:40

11:30

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

12:40

11:10

Niš-Ekspres

Prijepolje AS

12:40

05:30

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

12:45

11:25

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

12:45

10:50

Niš-Ekspres

Dudulajce

12:50

11:55

Niš-Ekspres

Babušnica AS

12:55

11:00

Niš-Ekspres

Brezovica

13:00

08:00

Tandems

Novi Pazar AS

13:00

07:30

Gameks

Balajnac

13:00

12:25

Niš-Ekspres

Vrelo

13:10

12:15

Niš-Ekspres

Sijarinska Banja

13:10

10:30

Niš-Ekspres

Bosilegrad AS

13:15

09:30

Tase Tours

Svrljig AS

13:15

12:30

Niš-Ekspres

Malošište - centar

13:15

12:55

Niš-Ekspres

Leskovac AS

13:20

12:10

ASP Jugotrans

Lukovska banja

13:20

10:05

Niš-Ekspres

Blace AS

13:20

11:25

Niš-Ekspres

Beograd AS

13:20

09:30

Niš-Ekspres

Pirot AS

13:20

11:45

M - 601

Bujanovac AS

13:22

10:45

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

13:25

12:10

Niš-Ekspres

Prisjan

13:25

11:25

Niš-Ekspres

Batušinac

13:25

13:00

Niš-Ekspres

Beograd AS

13:25

10:15

Niš-Ekspres

Velika Plana AS

13:34

11:41

Stevan Bus

Aleksinac AS

13:35

13:05

Niš-Ekspres

Leskovac AS

13:40

12:30

Niš-Ekspres

Padina

13:40

12:45

Niš-Ekspres

Blace AS

13:45

12:10

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

13:50

12:30

Niš-Ekspres

Perutina

13:50

13:20

Niš-Ekspres

Vitkovac

13:55

12:10

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

14:00

13:00

Niš-Ekspres

Dimitrovgrad - Ul. Najden Kirov

14:00

12:00

Niš-Ekspres

Rusna

14:00

13:05

Niš-Ekspres

Priština AS

14:00

11:00

Niš-Ekspres

Donja Bresnica

14:10

12:20

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

14:10

12:50

Niš-Ekspres

Kuršumlija

14:10

12:05

Niš-Ekspres

Batušinac

14:20

13:55

Niš-Ekspres

Predejane - motel

14:25

13:25

Kavim - Jedinstvo

Voljčinac

14:30

13:35

Niš-Ekspres

Vlasotince AS

14:30

13:00

Kanis

Ražanj AS

14:40

13:10

Niš-Ekspres

Gornji Prisjan

14:40

12:40

Niš-Ekspres

Žitorađa

14:40

13:35

Niš-Ekspres

Bojnik AS

14:40

13:30

Niš-Ekspres

Leskovac AS

14:40

13:30

Niš-Ekspres

Čubura

14:40

13:50

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

14:40

12:55

Niš-Ekspres

Svrljig AS

14:45

14:00

Niš-Ekspres

Pirot AS

14:45

13:15

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

14:45

13:55

Niš-Ekspres

Vukanja Okretnica

14:50

13:35

Niš-Ekspres

Balajnac

14:50

14:15

Niš-Ekspres

Dudulajce

14:50

13:55

Niš-Ekspres

Kosovska Kamenica AS

14:50

11:30

Niš-Ekspres

Subotica AS

15:00

08:40

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

15:05

14:10

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

15:05

13:45

Niš-Ekspres

Babušnica AS

15:05

13:20

Niš-Ekspres

Zrenjanin AS

15:05

09:30

Niš-Ekspres

Vranje AS

15:05

13:00

Siba Trade

Vrelo

15:10

14:15

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

15:10

13:35

Niš-Ekspres

Draškovac

15:10

14:20

Niš-Ekspres

Blace AS

15:10

13:35

Niš-Ekspres

Beograd AS

15:10

11:20

Niš-Ekspres

Veliki Krčimir

15:15

13:35

Niš-Ekspres

Beograd AS

15:15

12:00

Lasta

Voljčinac

15:20

14:25

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

15:20

14:15

Niš-Ekspres

Vrelo

15:25

14:30

Niš-Ekspres

Svrljig AS

15:25

14:40

Niš-Ekspres

Leskovac AS

15:25

14:15

ASP Jugotrans

Lepaja

15:25

14:40

Niš-Ekspres

Padina

15:30

14:40

Niš-Ekspres

Pirot AS

15:30

13:45

M - 601

Lebane AS

15:34

14:10

Simplon

Jakovlje

15:35

13:50

Niš-Ekspres

Vlasotince AS

15:35

14:10

Simplon

Čapljinac

15:40

15:15

Niš-Ekspres

Leskovac AS

15:40

14:30

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

15:40

14:15

Niš-Ekspres

Beograd AS

15:40

12:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

15:45

12:30

Turbotrans

Brezovica

15:45

12:00

Tandems

Gornji Milanovac AS

15:45

11:30

Interturs -2002

Aleksinac AS

15:50

15:20

Niš-Ekspres

Donji Drenovac

15:50

14:45

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

15:50

14:55

Niš-Ekspres

Knjaževac AS

15:55

14:20

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

15:55

15:00

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

15:55

14:30

Lasta

Priština AS

16:00

13:00

Niš-Ekspres

Blace AS

16:00

14:10

Niš-Ekspres

Beograd AS

16:00

13:20

Kanis

Pirot AS

16:05

14:50

Auto Kodeks

Leskovac AS

16:10

15:00

ASP Jugotrans

Batušinac

16:15

15:50

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

16:15

15:10

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

16:20

15:15

Niš-Ekspres

Ravna Dubrava

16:20

14:30

Niš-Ekspres

Pukovac

16:20

15:35

Niš-Ekspres

Vranje AS

16:25

14:20

Kavim - Jedinstvo

Leskovac AS

16:25

15:15

Niš-Ekspres

Leskovac AS

16:30

15:50

Frenki - Komerc

Požarevac AS

16:30

13:30

Sigma - Tours

Leposavić AS

16:30

12:30

Adio Tours

Gračanica AS

16:30

14:00

Adio Tours

Aleksinac AS

16:30

16:00

Jugoprevoz Krusevac

Leskovac AS

16:30

15:45

Lasta

Sokobanja AS

16:30

15:10

Sokoprevoz

Negotin AS

16:35

13:00

Niš-Ekspres

Čapljinac

16:35

16:10

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

16:35

15:45

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

16:35

15:15

Niš-Ekspres

Žitni Potok

16:40

14:35

Niš-Ekspres

Dudulajce

16:40

15:45

Niš-Ekspres

Vlasotince AS

16:45

15:15

Frenki - Komerc

Ražanj AS

16:50

15:10

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

16:50

15:20

Niš-Ekspres

Perutina

16:50

16:15

Niš-Ekspres

Lebane AS

16:50

15:10

Niš-Ekspres

Balajnac

16:50

16:15

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

16:55

12:45

Kavim - Jedinstvo

Pirot AS

16:55

15:30

Niš-Ekspres

Žitkovac ŽS

17:00

16:01

Niš-Ekspres

Beograd AS

17:00

14:00

BS Tours

Lapovo AS

17:05

15:15

Tandems

Sokobanja AS

17:10

15:50

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

17:10

16:20

Niš-Ekspres

Brezovica

17:15

13:30

Tandems

Kragujevac AS

17:15

14:15

DnD Travel

Novo brdo AS

17:15

14:00

Adio Tours

Batočina AS

17:15

15:35

Simplon

Draškovac

17:30

16:40

Niš-Ekspres

Varvarin AS

17:30

16:10

Lasta

Kragujevac AS

17:30

12:00

Niš-Ekspres

Beograd AS

17:30

14:20

Niš-Ekspres

Bor AS

17:35

14:30

Niš-Ekspres

Donji Milanovac AS

17:35

13:00

Niš-Ekspres

Dudulajce

17:35

16:40

Niš-Ekspres

Voljčinac

17:40

16:45

Niš-Ekspres

Leskovac AS

17:40

16:30

Niš-Ekspres

Padina

17:40

16:45

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

17:40

17:00

Lasta

Klokot

17:45

13:00

Aleks Travel

Priština AS

17:45

15:15

Niš-Ekspres

Beograd AS

17:45

14:30

Lasta

Prokuplje AS

17:45

17:00

Niš-Ekspres

Mozgovo - Okretnica

17:50

16:10

Niš-Ekspres

Donja Bresnica

17:50

16:05

Niš-Ekspres

Subotica AS

17:50

11:15

Auto Kodeks

Popšica

17:55

16:50

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

17:55

12:45

Kavim - Jedinstvo

Bela Palanka AS

17:55

17:00

Niš-Ekspres

Požarevac AS

17:55

14:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

18:00

14:30

Kavim - Jedinstvo

Smederevo AS

18:00

15:30

Aleks Travel

Čubura

18:00

17:10

Niš-Ekspres

Pirot AS

18:05

16:45

M - 601

Kosovska Mitrovica

18:10

13:30

Kavim Raška

Čapljinac

18:10

17:45

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

18:10

16:25

Niš-Ekspres

Beograd AS

18:10

15:00

Niš-Ekspres

Babušnica AS

18:20

16:30

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

18:20

17:15

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

18:20

17:00

Sokoprevoz

Novi Pazar AS

18:30

13:00

Kavim Raška

Zaplanjska Toponica

18:30

17:15

Niš-Ekspres

Prisjan

18:30

16:25

Niš-Ekspres

Prisjan

18:30

16:25

Niš-Ekspres

Lipljan AS

18:30

15:00

Kimco DOO

Leskovac AS

18:40

17:30

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

18:40

17:20

Niš-Ekspres

Beograd AS

18:40

15:25

Lasta

Blace AS

18:45

17:10

Niš-Ekspres

Gnjilane AS

18:45

15:00

Niš-Ekspres

Žitni Potok

18:45

17:00

Niš-Ekspres

Bojnik AS

18:50

17:40

Niš-Ekspres

Dudulajce

18:50

17:55

Niš-Ekspres

Beograd AS

18:50

15:00

Niš-Ekspres

Pirot AS

18:55

17:30

Niš-Ekspres

Priština AS

19:00

16:00

Niš-Ekspres

Vrelo

19:05

18:10

Niš-Ekspres

Vlasotince AS

19:05

17:30

Stevan Bus

Lapovo AS

19:09

17:27

Kanis

Ribarska Banja

19:10

17:10

Niš-Ekspres

Draškovac

19:10

18:20

Niš-Ekspres

Balajnac

19:10

18:35

Niš-Ekspres

Bor AS

19:20

16:30

Kavim - Jedinstvo

Sokobanja AS

19:20

18:00

Niš-Ekspres

Brezovica

19:20

15:30

Niš-Ekspres

Svrljig AS

19:25

18:40

Niš-Ekspres

Dukat

19:25

18:10

Niš-Ekspres

Subotica AS

19:25

13:00

Niš-Ekspres

Kopaonik

19:30

16:00

Niš-Ekspres

Pirot AS

19:30

18:00

M - 601

Vranje AS

19:40

17:30

Kavim - Jedinstvo

Veliki Krčimir

19:40

17:45

Niš-Ekspres

Leskovac AS

19:40

18:30

Niš-Ekspres

Bojnik AS

19:45

18:35

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

19:55

19:25

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

19:55

19:00

Niš-Ekspres

Voljčinac

19:55

19:00

Niš-Ekspres

Padina

19:55

19:05

Niš-Ekspres

Ražanj AS

20:00

18:40

Niš-Ekspres

Dragaš AS

20:00

14:10

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

20:05

19:00

Niš-Ekspres

Popšica

20:15

19:10

Niš-Ekspres

Zlatibor - pijaca

20:15

14:15

Jugoprevoz Krusevac

Blace AS

20:20

18:40

Niš-Ekspres

Dubovo

20:25

19:20

Niš-Ekspres

Kladovo AS

20:30

16:00

Niš-Ekspres

Pirot AS

20:35

19:15

M - 601

Kosovska Mitrovica

20:40

15:30

Kavim Raška

Bujanovac AS

20:42

18:05

Niš-Ekspres

Vitkovac

20:45

19:00

Niš-Ekspres

Zlatibor - pijaca

20:45

15:30

Arsa city

Prokuplje AS

20:45

19:25

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

20:55

19:15

Niš-Ekspres

Blace AS

20:55

19:20

Niš-Ekspres

Gornji Prisjan

21:00

19:00

Niš-Ekspres

Beograd AS

21:00

17:10

Niš-Ekspres

Ražanj AS

21:00

20:10

Niš-Ekspres

Subotica AS

21:05

14:30

Kanis

Beograd AS

21:15

18:00

Lasta

Dimitrovgrad - Ul. Najden Kirov

21:25

19:30

Niš-Ekspres

Leskovac AS

21:30

20:20

Niš-Ekspres

Šabac AS

21:30

14:30

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

21:45

18:30

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

21:50

20:00

Niš-Ekspres

Beograd AS

21:55

18:20

Kavim - Jedinstvo

Dudulajce

21:55

20:45

Niš-Ekspres

Rusna

22:00

21:05

Niš-Ekspres

Žitni Potok

22:02

20:35

Niš-Ekspres

Babušnica AS

22:10

20:30

Niš-Ekspres

Donja Bresnica

22:10

20:30

Niš-Ekspres

Lepaja

22:10

21:30

Niš-Ekspres

Kosovska Mitrovica AS

22:10

17:00

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

22:15

20:55

Niš-Ekspres

Zaplanjska Toponica

22:15

20:35

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

22:15

21:10

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

22:20

21:00

Niš-Ekspres

Kladovo AS

22:35

18:00

Niš-Ekspres

Vranje AS

22:40

20:30

Kavim - Jedinstvo

Novi Sad AS

22:50

17:25

Niš-Ekspres

Priština AS

23:00

20:00

Niš-Ekspres

Šabac AS

23:00

16:00

Niš-Ekspres

Bela Palanka AS

23:05

22:10

Niš-Ekspres

Subotica AS

23:10

17:00

Niš-Ekspres

Aleksinac AS

23:15

22:10

Niš-Ekspres