call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Kraljevo

Autobuska stanica

* Pretražite linije koje polaze sa autobuske stanice Kraljevo:

Adresa:
Oktobarskih žrtava
Telefon:
+381 36 313 444
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Autobuska stanica se nalazi u ulici Oktobarskih žrtava, u neposrednoj blizini železničke stanice i centra grada. S obzirom na dobro razvijenu mrežu gradskog prevoza i postojanje taksi službi, autobuska stanica Kraljevo je dobro povezana sa centralnom grada. Po sadržajima koje nudi svojim posetiocima, spada u 3. kategoriju stanica i druga je po veličini u Srbiji.

Polasci sa stanice Kraljevo

/

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Topola AS

16:50

18:55

Kolašinprevoz

Beograd AS

16:55

20:00

Kavim Raška

Čačak AS

17:00

18:10

Autoprevoz Čačak AD

Brezovica

17:00

22:00

Tandems

Niš AS

17:00

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

17:00

20:15

Autotransport AD

Čačak AS

17:00

18:05

Autotransport AD

Kaona

17:00

18:00

Autotransport AD

Loznica AS

17:00

21:15

Interturs -2002

Priština AS

17:15

20:45

Kosmet prevoz

Novi Pazar AS

17:15

19:50

Lotus Travel

Čačak AS

17:25

18:15

Autoprevoz Čačak AD

Novi Pazar AS

17:25

19:40

Lasta

Mataruška Banja

17:25

17:35

Autotransport AD

Trstenik AS

17:30

18:35

Autoprevoz Čačak AD

Žirovnica

17:30

19:15

Vihor Turs

Novi Sad AS

17:30

22:00

Kimmel

Vrnjačka Banja AS

17:30

18:15

Zeko Tours

Čačak AS

17:30

18:40

Pub Internacional

Čačak AS

17:45

18:55

Autoprevoz Čačak AD

Pirot AS

17:45

22:15

Arsa city

Pirot AS

17:45

22:15

Arsa city

Novi Pazar AS

17:45

20:15

Autotransport AD

Beograd AS

17:50

20:45

Kosmet prevoz

Kosovska Mitrovica AS

17:50

20:35

Joe Travel

Beograd AS

18:00

21:15

Kavim Raška

Topola AS

18:00

20:00

Kolašinprevoz

Gornji Milanovac AS

18:00

19:00

Joe Travel

Kragujevac AS

18:00

19:25

Autotransport AD

Čačak AS

18:00

19:00

Autotransport AD

Vrnjačka Banja AS

18:00

18:45

Autotransport AD

Novi Pazar AS

18:20

20:20

Kimmel

Kosovska Mitrovica AS

18:30

21:30

Kosmet prevoz

Kragujevac AS

18:30

20:00

Autotransport AD

Vrnjačka Banja AS

18:37

19:27

ATP Inženjering

Otroci

18:40

19:30

Autotransport AD

Beograd AS

18:45

21:50

Kavim Raška

Čačak AS

18:45

19:55

Autoprevoz Čačak AD

Novi Pazar AS

18:45

21:00

Gameks

Beograd AS

18:50

23:00

Kosmet prevoz

Vrnjačka Banja AS

18:55

19:45

Zeko Tours

Smederevo AS

19:00

21:30

Interturs -2002

Kragujevac AS

19:00

20:25

Pub Internacional

Čačak AS

19:00

20:10

Pub Internacional

Kruševac AS

19:10

21:00

Autoprevoz Čačak AD

Markovac

19:15

21:15

Kolašinprevoz

Vučitrn AS

19:15

22:30

Joe Travel

Svilajnac AS

19:30

21:20

Joe Travel

Beograd AS

19:30

23:15

Sandžaktrans

Vrnjačka Banja AS

19:30

20:15

Autotransport AD

Kaona

19:30

20:30

Autotransport AD

Novi Pazar AS

19:35

22:00

Sandžaktrans

Gračanica AS

19:45

23:45

Kolašinprevoz

Čačak AS

19:45

20:55

Autoprevoz Čačak AD

Vrnjačka Banja AS

19:50

20:35

Zeko Tours

Kragujevac AS

20:00

21:25

Autotransport AD

Čačak AS

20:00

21:00

Autotransport AD

Novi Pazar AS

20:05

21:40

Kavim Raška

Kruševac AS

20:10

22:00

Autoprevoz Čačak AD

Gruža

20:10

20:50

Ozlem tours

Niš AS

20:15

23:00

Niš-Ekspres

Kaona

20:15

21:15

Autotransport AD

Gornji Milanovac AS

20:20

21:45

Interturs -2002

Novi Pazar AS

20:30

22:00

Benko Tours 92

Smederevo AS

20:30

23:00

Ozlem tours

Trstenik AS

20:45

21:50

Autoprevoz Čačak AD

Kosovska Mitrovica AS

21:00

23:45

Joe Travel

Vrnjačka Banja AS

21:15

22:05

ATP Inženjering

Priština AS

21:45

01:45

Kosmet prevoz

Novi Pazar AS

21:45

00:00

Delix - Tours

Otroci

22:40

23:30

Autotransport AD

Kaona

22:45

23:45

Autotransport AD

Brezovica

23:00

04:00

Tandems

Novi Pazar AS

23:15

01:00

Benko Tours 92

Dolasci na stanicu Kraljevo

/

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Gračanica AS

16:50

12:50

Kolašinprevoz

Kopaonik

16:55

14:45

Kavim Raška

Zlatibor - pijaca

16:55

14:15

Jugoprevoz Krusevac

Čačak AS

16:55

15:45

Autotransport AD

Kragujevac AS

16:55

15:30

Pub Internacional

Vrnjačka Banja AS

16:58

16:15

ATP Inženjering

Kruševac AS

17:00

15:15

Autoprevoz Čačak AD

Vrnjačka Banja AS

17:00

16:15

Interturs -2002

Beograd AS

17:10

13:30

Kosmet prevoz

Čačak AS

17:10

16:00

Pub Internacional

Kaona

17:15

16:15

Autotransport AD

Beograd AS

17:15

13:50

Lotus Travel

Beograd AS

17:20

14:00

Lasta

Niš AS

17:25

14:30

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

17:25

14:15

Autotransport AD

Vrnjačka Banja AS

17:25

16:40

Zeko Tours

Trstenik AS

17:30

16:25

Autoprevoz Čačak AD

Aljinovići

17:30

13:45

Vihor Turs

Novi Pazar AS

17:30

15:15

Kimmel

Priština AS

17:40

14:15

Kosmet prevoz

Kruševac AS

17:45

16:00

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

17:45

16:00

Arsa city

Zlatibor - pijaca

17:45

15:30

Arsa city

Beograd AS

17:45

14:45

Autotransport AD

Kragujevac AS

17:45

16:20

Autotransport AD

Topola AS

17:50

15:45

Joe Travel

Raška AS

18:00

16:40

Kavim Raška

Bogutovac

18:00

17:25

Kolašinprevoz

Vučitrn AS

18:00

14:30

Joe Travel

Beograd AS

18:15

15:30

Kosmet prevoz

Novi Sad AS

18:20

13:50

Kimmel

Vrnjačka Banja AS

18:20

17:30

ATP Inženjering

Čačak AS

18:25

17:15

Autotransport AD

Kruševac AS

18:36

17:15

Gameks

Sjenica AS

18:40

14:45

Autotransport AD

Kragujevac AS

18:40

17:10

Pub Internacional

Priština AS

18:45

16:15

Kosmet prevoz

Raška AS

18:45

17:30

Kavim Raška

Kruševac AS

18:45

17:00

Autoprevoz Čačak AD

Kaona

18:45

17:45

Autotransport AD

Niš AS

19:00

16:00

Autotransport AD

Gračanica

19:00

15:00

Interturs -2002

Čačak AS

19:10

18:00

Autoprevoz Čačak AD

Vrnjačka Banja AS

19:11

18:25

Zeko Tours

Zubin Potok AS

19:15

16:00

Kolašinprevoz

Mrčajevci AS

19:15

18:35

Joe Travel

Beograd AS

19:25

16:15

Autotransport AD

Novi Pazar AS

19:30

17:30

Sandžaktrans

Beograd AS

19:30

16:30

Sandžaktrans

Vrnjačka Banja AS

19:30

18:45

Autotransport AD

Smederevo AS

19:30

17:00

Lotus Travel

Kruševac AS

19:45

18:00

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

19:55

18:30

Autotransport AD

Beograd AS

20:05

17:00

Kavim Raška

Čačak AS

20:10

19:00

Autoprevoz Čačak AD

Šabac AS

20:10

16:00

Niš-Ekspres

Bogutovac

20:10

19:45

Ozlem tours

Čačak AS

20:10

19:00

Pub Internacional

Otroci

20:20

19:30

Autotransport AD

Niš AS

20:20

17:30

Interturs -2002

Vrnjačka Banja AS

20:20

19:30

ATP Inženjering

Subotica AS

20:30

14:00

Benko Tours 92

Kaona

20:30

19:30

Autotransport AD

Raška AS

20:30

18:40

Ozlem tours

Kragujevac AS

20:30

19:00

Pub Internacional

Vrnjačka Banja AS

20:37

19:50

Zeko Tours

Čačak AS

20:45

19:40

Autotransport AD

Kragujevac AS

20:55

19:30

Autotransport AD

Topola AS

21:00

19:00

Joe Travel

Brezovica

21:00

06:30

Tandems

Beograd AS

21:15

18:00

Autotransport AD

Vrnjačka Banja AS

21:15

20:30

Autotransport AD

Niš AS

21:30

18:30

Autotransport AD

Kaona

21:30

20:30

Autotransport AD

Beograd AS

21:40

19:00

Kosmet prevoz

Čačak AS

21:40

20:30

Pub Internacional

Beograd AS

21:45

18:45

Delix - Tours

Kragujevac AS

21:55

20:30

Pub Internacional

Beograd AS

22:20

19:00

Autotransport AD

Beograd AS

23:15

20:00

Benko Tours 92

Novi Pazar AS

23:20

21:00

Autotransport AD

Beograd AS

23:50

20:30

Autotransport AD