call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Kragujevac

Autobuska stanica

Adresa:
Šumadijska 8
Telefon:
+381 34 20 27 50
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Gradska autobuska stanica Kragujevac, nalazi se u blizini železničke stanice, te je snalaženje u ovom gradu prilično jednostavno. Nedaleko od same autobuske stanice staju i linije 4, 6, 7 i 21, koje prevoze putnike prema određenim delovima grada.


Polasci sa stanice Kragujevac

/

Polasci sa stanice

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Zlatibor - pijaca

06:45

10:05

Euro - Lin

Smederevo AS

07:00

09:40

Peđakoop

Kraljevo AS

07:00

08:30

Autotransport AD

Kosovska Mitrovica AS

07:00

11:10

Interturs -2002

Beograd AS

07:30

09:30

Unacop

Kraljevo AS

07:30

09:00

Pub Internacional

Gračanica AS

07:40

13:20

Lasta

Brezovica

08:00

15:10

Tandems

Kraljevo AS

08:00

09:25

Autotransport AD

Gornji Milanovac AS

08:00

09:20

Interturs -2002

Sombor AS

08:30

14:15

Best Komerc

Novi Pazar AS

08:30

12:15

Ozlem tours

Kraljevo AS

08:30

09:55

Pub Internacional

Priština AS

08:45

13:15

Kosmet prevoz

Batočina AS

09:00

09:25

Antić

Kopaonik

09:05

12:15

Kavim Raška

Svilajnac AS

09:15

10:05

Joe Travel

Bogutovac

09:30

11:10

Joe Travel

Kraljevo AS

09:30

10:55

Autotransport AD

Beograd AS

09:35

11:35

Lasta

Smederevska Palanka AS

09:45

11:15

Lasta

Brezovica

10:00

16:50

Tandems

Jagodina AS

10:00

11:02

Grivac

Jagodina AS

10:00

11:21

Lasta

Kraljevo AS

10:00

11:30

Pub Internacional

Vrnjačka Banja AS

10:10

10:50

Niš-Ekspres

Priština AS

10:30

15:45

Kosmet prevoz

Beograd AS

10:45

13:00

Unacop

Aranđelovac AS

10:50

12:17

Lasta

Kraljevo AS

11:00

12:25

Autotransport AD

Vrnjačka Banja AS

11:00

12:30

Putnik - Express

Goraždevac

11:20

18:20

31. Maj

Novi Pazar AS

11:25

14:45

Sandžaktrans

Kraljevo AS

11:30

12:55

Pub Internacional

Svilajnac AS

11:31

12:20

Joe Travel

Gornji Milanovac AS

11:45

13:10

Interturs -2002

Velika Plana AS

11:45

13:00

Jugoprevoz Velika Plana

Niš AS

12:00

17:30

Niš-Ekspres

Smederevo AS

12:30

14:10

Kosmet prevoz

Jagodina AS

12:30

13:32

Grivac

Smederevska Palanka AS

12:30

14:00

Lasta

Kraljevo AS

12:35

14:05

Pub Internacional

Svilajnac AS

12:45

13:33

Joe Travel

Vranje AS

12:45

19:10

Kavim - Jedinstvo

Novi Pazar AS

12:45

16:00

Gameks

Batočina AS

12:55

13:20

Tase Tours

Bogutovac

13:30

15:10

Joe Travel

Lipljan AS

13:30

19:00

Zoran

Sjenica AS

13:30

18:00

Aurora Tours

Kruševac AS

13:30

15:55

Jugoprevoz Krusevac

Zrenjanin AS

13:40

18:10

Niš-Ekspres

Vrnjačka Banja AS

13:45

15:15

Best Komerc

Zlatibor - pijaca

13:45

16:45

Vihor Turs

Rača AS

13:45

14:40

Interturs -2002

Gornji Milanovac AS

13:45

15:10

Interturs -2002

Kosovska Mitrovica AS

13:50

18:00

Kosmet prevoz

Bogutovac

14:00

15:40

Joe Travel

Gornji Milanovac AS

14:00

15:32

Tase Tours

Beograd AS

14:00

16:00

Lasta

Kraljevo AS

14:00

15:30

Pub Internacional

Kopaonik

14:05

17:15

Kavim Raška

Tutin AS

14:15

18:15

Sandžaktrans

Pirot AS

14:15

18:40

DnD Travel

Vrnjačka Banja AS

14:50

16:20

Peđakoop

Priboj AS

15:00

20:30

Autoprevoz Janjušević

Brezovica

15:00

21:50

Tandems

Batočina AS

15:00

15:25

Tase Tours

Gornji Milanovac AS

15:00

16:15

Tase Tours

Valjevo AS

15:00

17:50

Lasta

Bogutovac

15:15

17:00

Joe Travel

Sjenica AS

15:15

19:15

Lotus Travel

Beograd AS

15:20

18:00

Kosmet prevoz

Kosovska Mitrovica AS

15:20

19:20

Kosmet prevoz

Kraljevo AS

15:30

16:55

Pub Internacional

Smederevo AS

16:00

17:56

Lasta

Novi Pazar AS

16:10

19:40

Lasta

Vrnjačka Banja AS

16:15

18:10

Unacop

Priština AS

16:15

20:45

Kosmet prevoz

Batočina AS

16:17

16:54

Unacop

Kraljevo AS

16:20

17:45

Autotransport AD

Batočina AS

16:29

17:10

Unacop

Jagodina AS

16:30

17:32

Grivac

Gornji Milanovac AS

16:30

17:45

Tase Tours

Šabac AS

16:30

20:40

Niš-Ekspres

Jagodina AS

16:30

17:51

Lasta

Bogutovac

17:00

18:40

Joe Travel

Jagodina AS

17:00

18:15

Euro - Lin

Gornji Milanovac AS

17:00

18:20

Interturs -2002

Aranđelovac AS

17:01

18:25

Lasta

Brus AS

17:10

20:47

Tase Tours

Kraljevo AS

17:10

18:40

Pub Internacional

Novi Pazar AS

17:20

20:20

Kimmel

Svilajnac AS

17:30

18:20

Joe Travel

Smederevska Palanka AS

17:30

19:00

Mile Acin

Batočina AS

17:30

17:55

Tase Tours

Beograd AS

17:45

20:00

Auto Kodeks

Resavica

18:00

19:45

Globus

Resavica

18:00

19:45

Globus

Smederevska Palanka AS

18:00

19:30

Lasta

Beograd AS

18:30

20:30

Unacop

Brezovica

18:30

00:15

Tandems

Novi Sad AS

18:30

22:00

Kimmel

Kraljevo AS

18:30

19:55

Autotransport AD

Novi Pazar AS

18:30

21:30

Lotus Travel

Vrnjačka Banja AS

18:45

20:40

Unacop

Resavica

18:45

20:40

Globus

Gornji Milanovac AS

18:45

20:05

Interturs -2002

Beograd AS

18:50

20:45

Kosmet prevoz

Niš AS

18:50

21:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

19:00

21:15

Kavim Raška

Kruševac AS

19:00

21:05

Jugoprevoz Krusevac

Velika Plana AS

19:00

20:15

Jugoprevoz Velika Plana

Kraljevo AS

19:00

20:30

Pub Internacional

Gornji Milanovac AS

19:30

20:45

Tase Tours

Beograd AS

20:00

21:53

Autotransport AD

Smederevo AS

20:00

21:30

Interturs -2002

Velika Plana AS

20:15

21:41

Jugoprevoz Velika Plana

Aranđelovac AS

20:15

21:42

Lasta

Beograd AS

20:30

23:15

Sandžaktrans

Kraljevo AS

20:30

21:55

Pub Internacional

Svilajnac AS

20:31

21:20

Joe Travel

Priština AS

20:45

01:45

Kosmet prevoz

Beograd AS

20:55

23:00

Kosmet prevoz

Novi Sad AS

21:30

01:15

Ozlem tours

Dolasci na stanicu Kragujevac

/

Dolasci sa stanice

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Vraćevšnica

07:25

06:45

Interturs -2002

Velika Plana AS

08:00

06:45

Jugoprevoz Velika Plana

Jagodina AS

08:09

07:00

Grivac

Kraljevo AS

08:25

07:00

Pub Internacional

Vrnjačka Banja AS

08:30

07:00

Best Komerc

Smederevska Palanka AS

08:30

07:00

Lasta

Jagodina AS

08:50

07:40

Antić

Velika Plana AS

08:55

07:40

Jugoprevoz Velika Plana

Aranđelovac AS

09:02

07:35

Lasta

Beograd AS

09:05

07:00

Kavim Raška

Kraljevo AS

09:50

08:20

Pub Internacional

Čačak AS

10:15

09:00

Raketa Aćimović Bjeličić

Beograd AS

10:20

08:45

Kosmet prevoz

Batočina AS

10:25

10:00

Antić

Kraljevo AS

10:25

09:00

Autotransport AD

Valjevo AS

10:50

08:00

Lasta

Gornji Milanovac AS

10:55

09:30

Interturs -2002

Smederevska Palanka AS

11:15

09:45

Lasta

Beograd AS

11:25

09:00

Sandžaktrans

Batočina AS

11:25

11:00

Antić

Kraljevo AS

11:25

10:00

Pub Internacional

Kraljevo AS

11:31

10:30

Joe Travel

Beograd AS

12:00

10:00

Lasta

Paraćin AS

12:10

10:45

Frenki - Komerc

Kosovska Mitrovica AS

12:30

08:30

Kosmet prevoz

Užice AS

12:30

09:45

Vihor Turs

Kraljevo AS

12:30

11:00

Pub Internacional

Leposavić AS

12:45

09:00

Joe Travel

Beograd AS

12:45

11:00

Gameks

Jagodina AS

12:54

11:45

Grivac

Gornji Milanovac AS

13:25

12:00

Interturs -2002

Vrnjačka Banja AS

13:40

12:00

Niš-Ekspres

Sombor AS

13:45

08:00

Best Komerc

Gračanica

13:45

08:45

Interturs -2002

Bogutovac

13:50

12:20

Joe Travel

Kosovska Mitrovica AS

14:00

10:00

Kosmet prevoz

Kraljevo AS

14:00

12:30

Pub Internacional

Beograd AS

14:05

12:00

Kavim Raška

Gračanica AS

14:15

09:15

Adio Tours

Smederevo AS

14:50

12:15

Peđakoop

Kraljevo AS

14:55

13:30

Pub Internacional

Kruševac AS

15:00

12:30

Jugoprevoz Krusevac

Gornji Milanovac AS

15:04

13:45

Tase Tours

Jagodina AS

15:09

14:00

Grivac

Priština AS

15:15

11:00

Kosmet prevoz

Jagodina AS

15:28

14:00

Lasta

Brus AS

15:30

12:20

Tase Tours

Kraljevo AS

15:40

14:15

Autotransport AD

Gornji Milanovac AS

15:45

14:15

Interturs -2002

Novi Pazar AS

15:45

12:45

Lotus Travel

Aranđelovac AS

15:57

14:20

Lasta

Velika Plana AS

15:58

14:30

Jugoprevoz Velika Plana

Beograd AS

16:00

13:45

Unacop

Beograd AS

16:00

14:00

Lasta

Kruševac AS

16:00

13:30

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

16:05

13:30

Kosmet prevoz

Vrnjačka Banja AS

16:14

13:55

Unacop

Kraljevo AS

16:15

14:45

Pub Internacional

Niš AS

16:20

13:40

Niš-Ekspres

Gornji Milanovac AS

16:40

15:15

Interturs -2002

Zlatibor - pijaca

16:45

13:30

Euro - Lin

Gračanica AS

16:45

12:00

Adio Tours

Smederevska Palanka AS

16:50

15:20

Lasta

Lipljan AS

17:10

11:00

Spes Travel DOO

Novi Sad AS

17:20

13:50

Kimmel

Kraljevo AS

17:25

16:00

Autotransport AD

Leposavić AS

17:30

14:00

Joe Travel

Smederevska Palanka AS

17:30

16:00

Mile Acin

Brus AS

17:35

14:20

Tase Tours

Resavica

18:00

16:00

Globus

Batočina AS

18:10

17:40

Tase Tours

Kraljevo AS

18:15

16:45

Pub Internacional

Niš AS

18:20

15:15

Niš-Ekspres

Gornji Milanovac AS

18:25

17:00

Tase Tours

Beograd AS

18:30

16:30

Unacop

Novi Pazar AS

18:30

15:15

Kimmel

Priština AS

18:40

14:15

Kosmet prevoz

Šabac AS

18:40

14:30

Niš-Ekspres

Raška AS

19:00

16:40

Kavim Raška

Beograd AS

19:00

17:00

Lasta

Jagodina AS

19:09

18:00

Grivac

Gračanica AS

19:10

13:30

Lasta

Jagodina AS

19:28

18:00

Lasta

Paraćin AS

19:30

08:11

Frenki - Komerc

Aranđelovac AS

19:57

18:30

Lasta

Gornji Milanovac AS

19:59

18:40

Tase Tours

Sjenica AS

20:00

14:45

Autotransport AD

Gračanica

20:00

15:00

Interturs -2002

Velika Plana AS

20:12

18:45

Jugoprevoz Velika Plana

Resavica

20:15

18:00

Globus

Požega AS

20:15

18:20

Lepenica - Trans

Gornji Milanovac AS

20:25

19:00

Tase Tours

Kraljevo AS

20:25

19:00

Pub Internacional

Novi Pazar AS

20:30

17:30

Sandžaktrans

Brezovica

20:30

14:30

Tandems

Kraljevo AS

20:31

19:30

Joe Travel

Beograd AS

20:40

19:00

Kosmet prevoz

Gračanica AS

20:45

16:00

Adio Tours

Priština AS

20:50

16:15

Kosmet prevoz

Gornji Milanovac AS

21:05

19:45

Interturs -2002

Gornji Milanovac AS

21:05

19:45

Interturs -2002

Kraljevo AS

21:25

20:00

Autotransport AD

Novi Pazar AS

21:30

18:15

Ozlem tours

Batočina AS

21:39

20:49

Unacop

Batočina AS

21:40

21:05

Unacop

Batočina AS

22:30

22:05

Tase Tours

Beograd AS

22:50

20:30

Auto Kodeks

Beograd AS

23:00

21:00

Unacop