call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Čačak

Autobuska stanica

* Pretražite linije koje polaze sa autobuske stanice Čačak:

Adresa:
Lomina 67
Telefon:
+381 32 222 211
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Čačak je odlično saobraćajno povezan sa ostatkom Srbije, a i zemljama u regionu. Svakodnevno se sa glavne stanice saobraćaju autobusi ka okolnim selima i drugim gradovima. Raskrsnica Solid je glavna u gradu, pa tuda prolaze svih šest linija gradskog prevoza, a sama raskrsnica je relativno blizu glavne autobuske stanice Čačak. Najzastupljeniji je Autoprevoz Čačak, u čijem vlasništvu se nalazi i glavna autobuska stanica.

Polasci sa stanice Čačak

/

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

MK Rudnik

05:55

06:43

Interturs -2002

Beograd AS

06:00

08:55

Autoprevoz Čačak AD

Kruševac AS

06:00

09:00

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

06:00

07:30

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

06:00

08:00

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

06:00

07:00

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

06:15

08:55

Trans Jug

Gornji Milanovac AS

06:15

06:55

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

06:30

08:40

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

06:40

07:20

Interturs -2002

Požarevac AS

06:45

10:25

Autoprevoz Čačak AD

Kamenica

06:45

07:45

Interturs -2002

Kraljevo AS

06:45

07:55

Pub Internacional

Subotica AS

07:00

13:35

Autoprevoz Čačak AD

Kolovrat

07:00

10:25

Lepenica - Trans

Trišovići - Katrići

07:15

08:15

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

07:15

07:55

Interturs -2002

Kragujevac AS

07:20

08:40

Autoprevoz Čačak AD

Niš AS

07:30

11:15

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

08:00

10:55

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

08:00

09:30

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Dubac

08:00

10:10

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

08:00

09:10

Pub Internacional

Zlatibor - pijaca

08:15

10:05

Euro - Lin

Gornji Milanovac AS

08:15

08:55

Interturs -2002

Kraljevo AS

08:35

09:35

Autotransport AD

Ivanjica AS

08:40

10:10

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

09:00

11:55

Autoprevoz Čačak AD

Kruševac AS

09:00

12:00

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

09:00

10:15

Raketa Aćimović Bjeličić

Niš AS

09:00

12:40

Niš-Ekspres

Gornji Milanovac AS

09:15

09:55

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

09:20

11:00

Jugoprevoz Krusevac

Kragujevac AS

09:30

10:45

Autoprevoz Janjušević

Ivanjica AS

09:30

11:25

Autoprevoz Čačak AD

Kamenica

09:30

10:40

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

09:30

10:40

Autotransport AD

Gornji Milanovac AS

09:45

10:25

Interturs -2002

Ivanjica AS

09:50

11:30

Autoprevoz Čačak AD

Guča AS

09:55

10:50

Autoprevoz Čačak AD

Guča AS

09:55

10:50

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

10:00

12:55

Autoprevoz Čačak AD

Srezojevci

10:00

11:00

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

10:00

11:10

Pub Internacional

Kragujevac AS

10:30

12:00

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

10:40

11:45

Autotransport AD

Dublje

10:45

12:00

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

10:50

12:10

Arsa city

Zlatibor - pijaca

10:50

12:30

Arsa city

Beograd AS

11:00

13:55

Autoprevoz Čačak AD

Kruševac AS

11:00

14:00

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

11:00

12:30

Vihor Turs

Lučani AS

11:00

12:00

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

11:10

12:30

Autoprevoz Čačak AD

Nova Varoš AS

11:15

14:20

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

11:30

13:40

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

11:40

13:00

Autoprevoz Čačak AD

Novi Sad AS

11:50

16:47

Feniks Giz

Guča AS

11:55

12:50

Autoprevoz Čačak AD

Šabac AS

11:55

15:15

Niš-Ekspres

Beograd AS

12:00

14:55

Autoprevoz Čačak AD

Kruševac AS

12:00

15:00

Autoprevoz Čačak AD

Milatovići

12:00

13:40

Autoprevoz Čačak AD

Niš AS

12:00

15:45

Interturs -2002

Kraljevo AS

12:00

13:10

Pub Internacional

Gornji Milanovac AS

12:15

12:55

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

12:30

15:30

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

12:30

14:00

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

12:45

13:25

Interturs -2002

Beograd AS

13:00

15:55

Autoprevoz Čačak AD

Kruševac AS

13:00

16:00

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

13:00

14:40

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

13:00

15:00

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

13:00

14:10

Pub Internacional

Kragujevac AS

13:15

14:30

Autoprevoz Čačak AD

Kamenica

13:15

14:25

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

13:15

13:55

Interturs -2002

Kraljevo AS

13:30

14:30

Autotransport AD

Kragujevac AS

13:45

15:15

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

14:00

16:55

Autoprevoz Čačak AD

Kruševac AS

14:00

17:00

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

14:00

15:55

Autoprevoz Čačak AD

Prijepolje AS

14:10

17:50

Niš-Ekspres

Gornji Milanovac AS

14:15

14:55

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

14:30

16:00

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

14:30

15:35

Autotransport AD

Kruševac AS

14:45

17:20

Jugoprevoz Krusevac

Gornji Milanovac AS

14:45

15:25

Interturs -2002

Guča AS

14:55

15:50

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

15:00

17:55

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

15:00

16:40

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

15:00

16:10

Pub Internacional

Zlatibor - pijaca

15:15

16:45

Vihor Turs

Lučani AS

15:15

16:15

Autoprevoz Čačak AD

Kamenica

15:15

16:25

Interturs -2002

Jagodina AS

15:30

18:15

Euro - Lin

Kragujevac AS

15:30

17:00

Autoprevoz Čačak AD

Dublje

15:30

16:45

Autoprevoz Čačak AD

Dublje

15:30

16:45

Autoprevoz Čačak AD

Trišovići - Katrići

15:30

16:30

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

15:45

16:25

Autoprevoz Čačak AD

Šiljkovica

15:45

16:55

Autoprevoz Čačak AD

Srezojevci

15:45

16:45

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

15:45

16:55

Autotransport AD

Beograd AS

16:00

18:55

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

16:00

17:30

Autoprevoz Čačak AD

Kaona

16:00

17:40

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

16:00

17:10

Pub Internacional

Niš AS

16:10

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Ivanjica AS

16:15

18:25

Autoprevoz Čačak AD

Priboj AS

16:30

20:30

Autoprevoz Janjušević

Kragujevac AS

16:30

18:00

Autoprevoz Čačak AD

Kamenica

16:30

17:40

Autoprevoz Čačak AD

Priboj AS

16:45

20:45

Autoprevoz Janjušević

Ivanjica AS

16:50

18:30

Autoprevoz Čačak AD

Guča AS

16:55

17:50

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

17:00

19:55

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Dubac

17:00

18:45

Autoprevoz Čačak AD

Novi Sad AS

17:05

20:45

Autoprevoz Janjušević

Pirot AS

17:05

22:15

Arsa city

Pirot AS

17:05

22:15

Arsa city

Kragujevac AS

17:15

18:45

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

17:15

18:25

Autotransport AD

Užice AS

17:20

18:30

Raketa Aćimović Bjeličić

Beograd AS

17:40

20:30

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

17:40

19:06

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

17:45

19:00

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

17:45

18:25

Interturs -2002

Užice AS

17:50

19:00

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

18:00

20:55

Autoprevoz Čačak AD

Kruševac AS

18:00

21:00

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

18:10

20:00

Feniks Giz

Kragujevac AS

18:15

19:45

Autoprevoz Čačak AD

Lajkovac AS

18:30

20:15

Gaga Turs Zlatibor

Dublje

18:30

19:45

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

18:45

20:15

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

18:45

19:45

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

18:45

19:25

Autoprevoz Čačak AD

Guča AS

18:55

19:50

Autoprevoz Čačak AD

Kruševac AS

19:00

22:00

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

19:00

20:10

Pub Internacional

Trišovići - Katrići

19:15

20:15

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

19:15

19:55

Interturs -2002

Kragujevac AS

19:15

20:15

Lepenica - Trans

Ivanjica AS

19:20

21:00

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

19:25

22:20

Autoprevoz Čačak AD

Niš AS

19:25

23:00

Niš-Ekspres

Lučani AS

19:30

20:15

Autoprevoz Čačak AD

Gojna Gora - dom

19:30

21:00

Autoprevoz Čačak AD

Srezojevci

19:30

20:30

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

19:40

20:45

Autotransport AD

Beograd AS

20:00

22:55

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

20:00

21:55

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

20:15

21:35

Autoprevoz Čačak AD

Kamenica

20:15

21:25

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

20:30

22:00

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

20:30

21:40

Pub Internacional

Guča AS

20:55

21:50

Autoprevoz Čačak AD

Guča AS

20:55

21:50

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

21:15

21:45

Interturs -2002

Beograd AS

21:30

00:15

Autoprevoz Janjušević

Nova Varoš AS

21:35

00:30

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

22:10

22:50

Interturs -2002

Guča AS

22:55

23:50

Autoprevoz Čačak AD

Dolasci na stanicu Čačak

/

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Ivanjica AS

06:10

04:15

Autoprevoz Čačak AD

Gojna Gora - dom

06:10

04:40

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

06:15

05:30

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

06:20

05:40

Interturs -2002

Ivanjica AS

06:25

04:45

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

06:30

05:20

Autoprevoz Čačak AD

Srezojevci

06:30

05:30

Autoprevoz Čačak AD

Trišovići - Katrići

06:30

05:30

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

06:35

05:35

Autoprevoz Čačak AD

Kamenica

06:40

05:30

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

06:40

06:00

Interturs -2002

Kraljevo AS

06:40

05:30

Pub Internacional

Kragujevac AS

06:50

05:30

Lepenica - Trans

Gornji Milanovac AS

07:10

06:30

Interturs -2002

Kragujevac AS

07:30

06:00

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

07:40

07:00

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

07:40

06:30

Pub Internacional

Gornji Dubac

07:55

05:45

Autoprevoz Čačak AD

Jagodina AS

08:00

05:30

Euro - Lin

Ivanjica AS

08:10

06:15

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

08:10

07:10

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

08:10

07:30

Interturs -2002

Kraljevo AS

08:30

07:30

Autotransport AD

Beograd AS

08:40

05:55

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

08:40

07:00

Autoprevoz Čačak AD

Kruševac AS

08:55

06:00

Autoprevoz Čačak AD

Bajina Bašta AS

08:55

06:30

Raketa Aćimović Bjeličić

Dublje

09:00

07:45

Autoprevoz Čačak AD

Prijepolje AS

09:00

05:30

Niš-Ekspres

Kraljevo AS

09:10

08:00

Autotransport AD

Priboj AS

09:15

05:30

Autoprevoz Janjušević

Niš AS

09:15

05:30

Jugoprevoz Krusevac

Trišovići - Katrići

09:30

08:30

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

09:40

08:00

Autoprevoz Čačak AD

Kamenica

09:40

08:30

Interturs -2002

Kraljevo AS

09:40

08:30

Pub Internacional

Kragujevac AS

09:45

08:15

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

09:50

07:00

Autoprevoz Čačak AD

Kruševac AS

09:55

07:00

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

10:15

08:45

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

10:30

09:25

Autotransport AD

Gornji Milanovac AS

10:40

10:00

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

10:45

09:15

Autoprevoz Čačak AD

Pirot AS

10:50

06:00

Arsa city

Pirot AS

10:50

06:00

Arsa city

Užice AS

11:00

09:45

Vihor Turs

Ivanjica AS

11:10

09:00

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

11:15

08:25

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

11:25

10:15

Pub Internacional

Kragujevac AS

11:30

10:00

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

11:40

10:00

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

11:50

10:00

Feniks Giz

Niš AS

11:50

08:15

Niš-Ekspres

Beograd AS

11:55

09:00

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

11:55

11:30

Interturs -2002

Kragujevac AS

12:00

10:30

Autoprevoz Čačak AD

Srezojevci

12:00

11:00

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

12:20

11:00

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Dubac

12:20

10:10

Autoprevoz Čačak AD

Nova Varoš AS

12:30

09:30

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

12:30

11:30

Autotransport AD

Gornji Milanovac AS

12:40

12:00

Interturs -2002

Kraljevo AS

12:40

11:30

Pub Internacional

Kragujevac AS

12:50

11:30

Autoprevoz Čačak AD

Kruševac AS

12:55

10:00

Autoprevoz Čačak AD

Guča AS

12:55

12:00

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

12:55

10:00

Interturs -2002

Lučani AS

13:00

12:00

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac

13:10

11:45

Raketa Aćimović Bjeličić

Ivanjica AS

13:15

11:00

Autoprevoz Čačak AD

Dublje

13:15

12:00

Autoprevoz Čačak AD

Kamenica

13:20

12:10

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

13:40

13:00

Autoprevoz Čačak AD

Kruševac AS

13:40

11:00

Jugoprevoz Krusevac

Kragujevac AS

13:45

12:15

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

13:55

11:00

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

13:55

12:00

Autoprevoz Čačak AD

Niš AS

14:10

10:30

Niš-Ekspres

Kraljevo AS

14:15

13:10

Autotransport AD

Gornji Milanovac AS

14:40

14:00

Interturs -2002

Kragujevac AS

14:50

13:30

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

14:55

12:00

Autoprevoz Čačak AD

Guča AS

14:55

14:00

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

14:55

13:45

Pub Internacional

Kragujevac AS

15:00

13:45

Vihor Turs

Kamenica

15:10

13:30

Interturs -2002

Milatovići

15:15

13:40

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

15:20

14:00

Autoprevoz Čačak AD

Zlatibor - pijaca

15:30

13:30

Euro - Lin

Ivanjica AS

15:40

14:00

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

15:40

14:30

Autotransport AD

Bajina Bašta AS

15:45

13:20

Raketa Aćimović Bjeličić

Beograd AS

15:55

13:00

Autoprevoz Čačak AD

Kruševac AS

15:55

13:00

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

16:00

14:30

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

16:00

14:50

Pub Internacional

Zlatibor - pijaca

16:10

14:15

Jugoprevoz Krusevac

Kragujevac AS

16:15

15:00

Autoprevoz Janjušević

Gornji Milanovac AS

16:40

16:00

Autoprevoz Čačak AD

Novi Sad AS

16:45

12:25

Autoprevoz Janjušević

Beograd AS

16:50

14:00

Autoprevoz Čačak AD

Bajina Bašta AS

16:55

14:20

Raketa Aćimović Bjeličić

Kragujevac AS

17:00

15:30

Autoprevoz Čačak AD

Priboj AS

17:05

13:00

Autoprevoz Janjušević

Užice AS

17:05

16:00

Arsa city

Zlatibor - pijaca

17:05

15:30

Arsa city

Ivanjica AS

17:10

15:00

Autoprevoz Čačak AD

Niš AS

17:10

13:00

Jugoprevoz Krusevac

Gornji Milanovac AS

17:10

16:30

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

17:10

16:00

Autotransport AD

Kamenica

17:20

16:10

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

17:25

14:45

Trans Jug

Trišovići - Katrići

17:30

16:30

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

17:40

16:00

Autoprevoz Čačak AD

Požarevac AS

17:40

14:20

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

17:40

17:00

Interturs -2002

Srezojevci

17:45

16:45

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

17:55

15:00

Autoprevoz Čačak AD

Guča AS

17:55

17:00

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

18:00

16:30

Autoprevoz Čačak AD

Dublje

18:00

16:45

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

18:05

17:00

Autotransport AD

Novi Sad AS

18:10

13:40

Feniks Giz

Kruševac AS

18:10

15:15

Autoprevoz Čačak AD

Niš AS

18:15

14:30

Autoprevoz Čačak AD

Šiljkovica

18:25

17:15

Autoprevoz Čačak AD

Užice AS

18:30

17:25

Gaga Turs Zlatibor

Kraljevo AS

18:40

17:30

Pub Internacional

Beograd AS

18:55

16:00

Autoprevoz Čačak AD

Kruševac AS

18:55

16:00

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

19:00

18:00

Autotransport AD

Gornji Milanovac AS

19:10

18:30

Interturs -2002

Požega AS

19:15

18:20

Lepenica - Trans

Beograd AS

19:20

16:30

Autoprevoz Čačak AD

Šabac AS

19:20

16:00

Niš-Ekspres

Užice AS

19:25

18:15

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

19:25

17:30

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

19:30

18:00

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

19:55

17:00

Autoprevoz Čačak AD

Kruševac AS

19:55

17:00

Autoprevoz Čačak AD

Guča AS

19:55

19:00

Autoprevoz Čačak AD

Subotica AS

20:00

14:15

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

20:00

18:30

Autoprevoz Čačak AD

Ivanjica AS

20:00

18:00

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

20:10

19:30

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

20:10

19:00

Pub Internacional

Kamenica

20:20

19:10

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

20:30

19:00

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

20:55

18:00

Autoprevoz Čačak AD

Kruševac AS

20:55

18:00

Autoprevoz Čačak AD

Kragujevac AS

21:00

19:30

Autoprevoz Čačak AD

Lučani AS

21:00

20:00

Autoprevoz Čačak AD

Kraljevo AS

21:00

20:00

Autotransport AD

Ivanjica AS

21:10

19:00

Autoprevoz Čačak AD

Niš AS

21:10

17:30

Interturs -2002

Prijepolje AS

21:30

18:15

Autoprevoz Janjušević

Kragujevac AS

21:30

20:00

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

21:35

18:30

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

21:50

19:00

Interturs -2002

Guča AS

21:55

21:00

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

22:55

20:00

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

23:30

21:00

Autoprevoz Čačak AD

Gornji Milanovac AS

23:40

23:00

Interturs -2002

Kragujevac AS

23:45

22:15

Autoprevoz Čačak AD

Guča AS

23:55

23:00

Autoprevoz Čačak AD