call center

Call center: +381 64 480 80 80, +381 12 402 674

Srpska mini zastava
English mini flag

Aleksinac

Autobuska stanica

* Pretražite linije koje polaze sa autobuske stanice Aleksinac:

Adresa:
22. decembra bb
Telefon:
+381 18 804 530
Mobilni:
Fax:
E-mail:
Sajt:

Autobuska stanica se nalazi na adresi 22. decembar bb, relativno blizu samog centra grada. Autobusi preduzeća Niš ekspres obavljaju redovan gradski i prigradski prevoz. Sa glavne autobuske stanice Aleksinac postoje redovne linije autoprevoznika Niš ekspresa između ostalih i za : Niš, Kruševac, Beograd, Kragujevac, kao i mnoge druge gradove u Srbiji, a Sokobanja je prva na listi redovnih dnevnih polazaka. Uz to, Niš ekspres saobraća i prema okolnim selima svakoga dana. Između ostalih, sa glavne autobuske stanice Aleksinac su redovni polasci prema: Bobovištu, Crnoj bari, Jakovlju, Markovcu, Kamenici, Mozgovu, Rsovcu, Vitkovcu, Vukanji i ostalim aleksinačkim selima.

Polasci sa stanice Aleksinac

/

Dolazna stanica Vreme polaska Vreme dolaska Prevoznik

Niš AS

06:30

07:10

Niš-Ekspres

Niš AS

06:30

07:30

Niš-Ekspres

Niš AS

06:45

07:15

Niš-Ekspres

Niš AS

06:50

07:55

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

06:50

07:35

Niš-Ekspres

Vitkovac

06:55

07:35

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

07:00

09:30

DnD Travel

Beograd AS

07:00

09:40

Niš-Ekspres

Niš AS

07:05

07:45

Niš-Ekspres

Ražanj AS

07:05

07:59

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

07:05

07:51

Sokoprevoz

Beograd AS

07:10

09:55

Lasta

Beograd AS

07:10

09:35

BS Tours

Niš AS

07:20

08:20

Niš-Ekspres

Niš AS

07:20

08:00

Autotransport AD

Beograd AS

07:30

10:10

Niš-Ekspres

Niš AS

07:40

08:10

Niš-Ekspres

Požarevac AS

07:45

10:40

Niš-Ekspres

Niš AS

07:45

08:20

Sokoprevoz

Zlatibor - pijaca

07:55

12:30

Arsa city

Kragujevac AS

08:15

11:45

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

08:20

09:25

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

08:20

09:05

Niš-Ekspres

Niš AS

08:25

09:05

Niš-Ekspres

Ribarska Banja

08:25

09:20

Niš-Ekspres

Beograd AS

08:30

11:15

Lasta

Prolom Banja

08:30

11:40

Niš-Ekspres

Niš AS

08:40

09:35

Niš-Ekspres

Šabac AS

08:45

15:15

Niš-Ekspres

Beograd AS

09:10

12:10

Kavim - Jedinstvo

Ražanj AS

09:20

10:10

Niš-Ekspres

Niš AS

09:30

10:10

Niš-Ekspres

Niš AS

09:30

10:00

Autotransport AD

Vranje AS

09:35

12:15

Kavim - Jedinstvo

Sokobanja AS

09:35

10:20

Sokoprevoz

Žitkovac

09:39

09:46

Sokoprevoz

Niš AS

09:50

10:20

Niš-Ekspres

Niš AS

10:00

10:55

Niš-Ekspres

Beograd AS

10:00

13:20

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

10:00

15:10

Niš-Ekspres

Niš AS

10:07

10:35

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

10:15

11:00

Niš-Ekspres

Niš AS

10:20

11:25

Niš-Ekspres

Sombor AS

10:20

17:45

Lasta

Niš AS

10:33

11:05

Arriva Litas

Mozgovo - Okretnica

10:35

11:05

Niš-Ekspres

Niš AS

10:45

11:15

Autoprevoz Čačak AD

Niš AS

10:45

11:20

Sokoprevoz

Prijepolje AS

11:00

17:50

Niš-Ekspres

Zrenjanin AS

11:10

15:45

Niš-Ekspres

Beograd AS

11:15

14:00

Lasta

Niš AS

11:20

11:50

Niš-Ekspres

Niš AS

11:20

12:25

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

11:20

15:35

Niš-Ekspres

Vitkovac

11:25

12:05

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

11:28

12:05

Niš-Ekspres

Niš AS

11:35

12:30

Niš-Ekspres

Draževac

11:40

11:55

Gameks

Kuršumlija AS

11:45

13:35

Lasta

Sokobanja AS

11:57

12:43

Sokoprevoz

Beograd AS

12:00

15:05

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

12:00

12:30

Niš-Ekspres

Ražanj AS

12:10

13:00

Niš-Ekspres

Niš AS

12:10

12:40

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

12:10

12:55

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

12:10

12:55

Niš-Ekspres

Leskovac AS

12:15

14:10

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

12:25

13:10

Sokoprevoz

Beograd AS

12:45

16:05

Niš-Ekspres

Niš AS

12:50

13:55

Niš-Ekspres

Vitina

12:52

17:40

Niš-Ekspres

Jakovlje

12:55

13:35

Niš-Ekspres

Niš AS

13:05

13:35

Niš-Ekspres

Ražanj AS

13:10

13:55

Niš-Ekspres

Niš AS

13:20

13:50

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

13:30

14:15

Niš-Ekspres

Čačak AS

13:35

17:10

Jugoprevoz Krusevac

Vitkovac

13:40

14:20

Niš-Ekspres

Mozgovo - Okretnica

14:05

14:35

Niš-Ekspres

Niš AS

14:10

15:05

Niš-Ekspres

Niš AS

14:10

14:40

Niš-Ekspres

Šabac AS

14:10

20:40

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

14:15

15:00

Sokoprevoz

Niš AS

14:30

15:35

Niš-Ekspres

Kamenica

14:30

15:10

Niš-Ekspres

Ražanj AS

14:30

15:30

Niš-Ekspres

Niš AS

14:35

15:05

Niš-Ekspres

Bujanovac AS

14:42

18:02

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

14:45

15:55

Lasta

Požarevac AS

14:47

17:55

Arriva Litas

Sokobanja AS

14:50

15:35

Niš-Ekspres

Čačak AS

15:00

18:15

Autoprevoz Čačak AD

Veliko Bonjince

15:10

18:00

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

15:10

15:56

Sokoprevoz

Niš AS

15:15

16:20

Niš-Ekspres

Vitkovac

15:15

15:55

Niš-Ekspres

Niš AS

15:15

15:45

Interturs -2002

Niš AS

15:20

15:50

Niš-Ekspres

Mozgovo - Okretnica

15:25

15:55

Niš-Ekspres

Beograd AS

15:30

18:50

Niš-Ekspres

Kruševac AS

15:35

17:00

Gameks

Niš AS

15:55

16:50

Niš-Ekspres

Niš AS

15:55

16:30

Sokoprevoz

Niš AS

16:00

16:30

Jugoprevoz Krusevac

Ribarska Banja

16:10

17:05

Niš-Ekspres

Ražanj AS

16:10

17:00

Niš-Ekspres

Vranje AS

16:15

19:10

Kavim - Jedinstvo

Sokobanja AS

16:20

17:05

Niš-Ekspres

Ražanj AS

16:30

16:55

Niš-Ekspres

Kraljevo AS

16:30

19:00

Autotransport AD

Svrljig AS

16:35

17:40

BS Tours

Niš AS

16:40

17:50

Niš-Ekspres

Niš AS

16:40

17:10

Niš-Ekspres

Beograd AS

16:40

19:25

Lasta

Pirot AS

16:45

18:40

DnD Travel

Subotica AS

16:45

23:00

Auto Kodeks

Beograd AS

17:00

20:05

Kavim - Jedinstvo

Kruševac AS

17:05

18:15

Jugoprevoz Krusevac

Kuršumlija AS

17:15

19:25

Lasta

Pirot AS

17:20

19:25

Auto Kodeks

Niš AS

17:25

17:55

Niš-Ekspres

Kosovska Kamenica AS

17:30

21:20

Kavim - Jedinstvo

Sokobanja AS

17:35

18:20

Sokoprevoz

Niš AS

17:45

18:20

Sokoprevoz

Ražanj AS

17:50

18:40

Niš-Ekspres

Gornji Milanovac AS

18:00

21:45

Interturs -2002

Vitkovac

18:05

18:45

Niš-Ekspres

Niš AS

18:05

19:10

Niš-Ekspres

Gnjilane AS

18:10

21:55

Lasta

Niš AS

18:22

18:50

Niš-Ekspres

Beograd AS

18:30

21:15

Lasta

Beograd AS

18:30

21:25

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

18:35

19:20

Niš-Ekspres

Niš AS

18:50

19:20

Niš-Ekspres

Kraljevo AS

19:10

21:30

Autotransport AD

Niš AS

19:25

19:55

Niš-Ekspres

Mozgovo - Okretnica

19:30

20:10

Niš-Ekspres

Niš AS

19:30

20:00

Niš-Ekspres

Beograd AS

19:30

22:50

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

19:35

20:20

Sokoprevoz

Niš AS

19:40

20:45

Niš-Ekspres

Niš AS

19:45

20:15

Jugoprevoz Krusevac

Ražanj AS

19:50

20:30

Niš-Ekspres

Vitkovac

20:20

21:00

Niš-Ekspres

Pirot AS

20:20

22:15

Arsa city

Sokobanja AS

20:27

21:13

Sokoprevoz

Niš AS

20:32

21:00

Niš-Ekspres

Blace AS

20:45

22:35

Lasta

Niš AS

20:50

21:50

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

21:00

21:45

Niš-Ekspres

Niš AS

21:00

21:30

Niš-Ekspres

Vranje AS

21:25

00:05

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

22:10

23:15

Niš-Ekspres

Vitkovac

22:15

22:55

Niš-Ekspres

Niš AS

22:22

22:50

Niš-Ekspres

Niš AS

22:30

23:00

Niš-Ekspres

Ražanj AS

22:40

23:30

Niš-Ekspres

Dolasci na stanicu Aleksinac

/

Polazna stanica Vreme dolaska Vreme polaska Prevoznik

Mozgovo - Okretnica

06:30

06:00

Niš-Ekspres

Vitkovac

06:40

06:00

Niš-Ekspres

Niš AS

06:45

05:40

Niš-Ekspres

Niš AS

06:45

06:15

Niš-Ekspres

Ražanj AS

06:45

05:55

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

06:58

05:45

Niš-Ekspres

Pirot AS

07:00

05:00

DnD Travel

Niš AS

07:05

06:35

Niš-Ekspres

Svrljig AS

07:05

06:00

BS Tours

Žitkovac

07:05

06:58

Sokoprevoz

Kuršumlija AS

07:10

05:00

Lasta

Mozgovo - Okretnica

07:15

06:45

Niš-Ekspres

Kraljevo AS

07:20

05:00

Autotransport AD

Veliko Bonjince

07:28

04:30

Niš-Ekspres

Niš AS

07:40

06:35

Niš-Ekspres

Niš AS

07:40

06:35

Niš-Ekspres

Ražanj AS

07:40

06:50

Niš-Ekspres

Niš AS

07:45

07:15

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

07:45

07:00

Sokoprevoz

Pirot AS

07:55

06:00

Arsa city

Vranje AS

08:15

05:30

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

08:15

07:45

Niš-Ekspres

Ribarska Banja

08:20

07:05

Niš-Ekspres

Niš AS

08:25

07:20

Niš-Ekspres

Beograd AS

08:28

05:50

Niš-Ekspres

Blace AS

08:30

06:30

Lasta

Ražanj AS

08:40

07:50

Niš-Ekspres

Niš AS

08:45

08:15

Niš-Ekspres

Kosovska Kamenica AS

09:10

05:30

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

09:20

08:25

Niš-Ekspres

Kraljevo AS

09:30

07:00

Autotransport AD

Beograd AS

09:35

06:30

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

09:35

09:00

Sokoprevoz

Sokobanja AS

09:39

08:53

Sokoprevoz

Ražanj AS

09:50

09:00

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

09:55

09:10

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

09:55

09:10

Niš-Ekspres

Niš AS

10:00

08:55

Niš-Ekspres

Paraćin AS

10:05

09:08

Niš-Ekspres

Leskovac AS

10:15

08:30

Niš-Ekspres

Ribarska Banja

10:20

09:25

Niš-Ekspres

Sijarinska Banja

10:20

07:00

Lasta

Požarevac AS

10:33

07:15

Arriva Litas

Niš AS

10:35

09:40

Niš-Ekspres

Čačak AS

10:45

07:30

Autoprevoz Čačak AD

Sokobanja AS

10:45

10:00

Sokoprevoz

Niš AS

11:00

10:30

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

11:07

10:30

Niš-Ekspres

Prolom Banja

11:15

08:15

Lasta

Prolom Banja

11:18

08:15

Niš-Ekspres

Niš AS

11:25

10:20

Niš-Ekspres

Zrenjanin AS

11:25

07:00

Niš-Ekspres

Mozgovo - Okretnica

11:35

11:05

Niš-Ekspres

Novi Pazar AS

11:40

07:30

Gameks

Beograd AS

11:45

09:00

Lasta

Žitkovac

11:57

11:50

Sokoprevoz

Vranje AS

12:00

09:15

Kavim - Jedinstvo

Beograd AS

12:05

08:45

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

12:05

07:00

Niš-Ekspres

Niš AS

12:10

11:15

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

12:10

11:25

Niš-Ekspres

Prijepolje AS

12:10

05:30

Niš-Ekspres

Niš AS

12:25

11:50

Sokoprevoz

Sokobanja AS

12:30

11:45

Sokoprevoz

Niš AS

12:43

12:15

Niš-Ekspres

Vitkovac

12:50

12:10

Niš-Ekspres

Ražanj AS

12:50

12:05

Niš-Ekspres

Beograd AS

12:50

09:30

Niš-Ekspres

Niš AS

12:55

11:50

Niš-Ekspres

Niš AS

13:00

12:30

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

13:20

12:30

Niš-Ekspres

Niš AS

13:35

13:00

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

13:40

12:35

Niš-Ekspres

Niš AS

13:55

13:25

Niš-Ekspres

Niš AS

13:55

13:00

Niš-Ekspres

Niš AS

13:55

13:00

Niš-Ekspres

Ražanj AS

13:55

13:10

Niš-Ekspres

Niš AS

14:10

13:40

Niš-Ekspres

Niš AS

14:15

13:40

Sokoprevoz

Niš AS

14:25

13:20

Niš-Ekspres

Jakovlje

14:30

13:50

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

14:30

13:45

Niš-Ekspres

Niš AS

14:30

14:00

Niš-Ekspres

Niš AS

14:40

14:10

Niš-Ekspres

Beograd AS

14:40

11:20

Niš-Ekspres

Beograd AS

14:45

12:00

Lasta

Niš AS

14:47

14:15

Arriva Litas

Niš AS

15:00

14:30

Autoprevoz Čačak AD

Beograd AS

15:08

12:30

Niš-Ekspres

Žitkovac

15:10

15:03

Sokoprevoz

Niš AS

15:15

14:10

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

15:15

14:30

Niš-Ekspres

Gornji Milanovac AS

15:15

11:30

Interturs -2002

Niš AS

15:25

14:30

Niš-Ekspres

Niš AS

15:28

15:00

Niš-Ekspres

Niš AS

15:35

15:15

Gameks

Ražanj AS

15:55

15:10

Niš-Ekspres

Sokobanja AS

15:55

15:10

Sokoprevoz

Kruševac AS

16:00

15:00

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

16:10

15:05

Niš-Ekspres

Niš AS

16:10

15:15

Niš-Ekspres

Kragujevac AS

16:15

12:45

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

16:15

15:45

Niš-Ekspres

Niš AS

16:30

16:00

Niš-Ekspres

Niš AS

16:30

16:00

Autotransport AD

Beograd AS

16:32

14:00

BS Tours

Sokobanja AS

16:35

15:50

Niš-Ekspres

Mozgovo - Okretnica

16:40

16:10

Niš-Ekspres

Kuršumlija AS

16:40

14:30

Lasta

Kragujevac AS

16:45

14:15

DnD Travel

Pirot AS

16:45

14:50

Auto Kodeks

Niš AS

16:50

15:45

Niš-Ekspres

Vranje AS

17:00

14:20

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

17:05

16:30

Jugoprevoz Krusevac

Beograd AS

17:15

14:30

Lasta

Subotica AS

17:20

11:15

Auto Kodeks

Požarevac AS

17:25

14:30

Niš-Ekspres

Beograd AS

17:30

14:30

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

17:35

17:00

Sokoprevoz

Sokobanja AS

17:45

17:00

Sokoprevoz

Niš AS

17:50

17:20

Niš-Ekspres

Niš AS

17:55

17:00

Niš-Ekspres

Niš AS

18:00

17:30

Interturs -2002

Niš AS

18:05

17:00

Niš-Ekspres

Ribarska Banja

18:05

17:10

Niš-Ekspres

Beograd AS

18:10

15:25

Lasta

Beograd AS

18:20

15:00

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

18:28

17:00

Niš-Ekspres

Niš AS

18:30

18:00

Niš-Ekspres

Prokuplje AS

18:30

17:00

Lasta

Sokobanja AS

18:45

18:00

Niš-Ekspres

Niš AS

19:10

18:30

Autotransport AD

Beograd AS

19:20

16:40

Niš-Ekspres

Niš AS

19:25

18:30

Niš-Ekspres

Ražanj AS

19:25

18:40

Niš-Ekspres

Niš AS

19:28

19:00

Niš-Ekspres

Niš AS

19:30

18:25

Niš-Ekspres

Ražanj AS

19:30

18:40

Niš-Ekspres

Niš AS

19:35

19:00

Sokoprevoz

Vitkovac

19:40

19:00

Niš-Ekspres

Zlatibor - pijaca

19:45

14:15

Jugoprevoz Krusevac

Niš AS

19:50

19:20

Niš-Ekspres

Niš AS

20:20

19:15

Niš-Ekspres

Zlatibor - pijaca

20:20

15:30

Arsa city

Žitkovac

20:27

20:20

Sokoprevoz

Beograd AS

20:30

17:10

Niš-Ekspres

Beograd AS

20:45

18:00

Lasta

Sokobanja AS

20:50

20:00

Niš-Ekspres

Niš AS

21:00

20:00

Niš-Ekspres

Šabac AS

21:00

14:30

Niš-Ekspres

Niš AS

21:05

20:00

Niš-Ekspres

Beograd AS

21:25

18:20

Kavim - Jedinstvo

Niš AS

22:15

21:10

Niš-Ekspres

Novi Sad AS

22:20

17:25

Niš-Ekspres

Šabac AS

22:30

16:00

Niš-Ekspres

Niš AS

22:40

21:45

Niš-Ekspres