Red vožnje: Beograd - Loznica

Pogledajte polaske u suprotnom smeru

Prevoznik Vreme polaska Vreme dolaska Rezervacije i karte Tip
Lasta
Duga Bus Servis
Duga
05:00 06:39 Detalji
07:30 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim obavljanja prevoza na liniji:Svakodnevno

Lasta 05:45 07:29 Detalji
08:25 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim obavljanja prevoza: Polasci br. 1 (05:45h) i 2 (09:20h) saobraćaju svakodnevno u periodu 15.06 – 15.09.2014 god.

ASP Strela
Strela
06:00 07:50 Detalji
Nema prodaje karata FROM_REDVOZNJE_NET
svakodnevno OD 1.6.2012-31.8.2012 I OD 25.4.2013-31.5.2013

Lasta
Raketa Aćimović Bjeličić
07:00 08:29 Detalji
09:45 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim obavljanja prevoza: svakodnevno

Lastra 08:30 10:45 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim obavljanja prevoza: Svakodnevno.

Duga Bus Servis
Duga
08:45 11:05 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim obavljanja prevoza na liniji:Svakodnevno sem nedelje

Lasta
Europa Bus
09:00 10:33 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim obavljanja prevoza: Svakodnevno

Raketa Aćimović Bjeličić 09:30 11:58 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim obavljanja prevoza: svakodnevno.

Lasta
Raketa Aćimović Bjeličić
10:00 11:29 Detalji
12:20 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim održavanja: svakodnevno, polazak pod 6 ne saobraća subotom, nedeljom i državnim praznikom, a polazak 4 saobraća samo nedeljom ili zadnji dan državnog praznika.

Lasta 10:30 12:09 Detalji
Nema prodaje karata FROM_REDVOZNJE_NET
svakodnevno

Lasta
Raketa Aćimović Bjeličić
11:15 12:41 Detalji
13:45 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim održavanja prevoza: svakodnevno

Belegija prevoz
Banbus
11:45 14:25 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim održavanja: svakodnevno. Period važenja reda vožnje: od 01.06.2014. do 31.05.2015

Lasta 12:00 18:57 Detalji
Nema prodaje karata FROM_REDVOZNJE_NET
-Polasci 1 i 2 saobraćaju svakodnevno Polazak 3 saobraća nedeljom i zanjim danom državnog praznika

Duga Bus Servis
Duga
12:15 14:35 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim obavljanja prevoza na liniji:Svakodnevno sem nedelje

Lasta
Lastra
12:30 14:45 Detalji
Nema prodaje karata FROM_REDVOZNJE_NET
svakodnevno

Lasta 13:15 14:44 Detalji
Nema prodaje karata FROM_REDVOZNJE_NET
svakodnevno, osim linija 1 i 8 koji ne saobraćaju nedeljom i državnim praznikom

Raketa Aćimović Bjeličić 13:30 15:50 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim održavanja: svakodnevno, polazak pod 6 ne saobraća subotom, nedeljom i državnim praznikom, a polazak 4 saobraća samo nedeljom ili zadnji dan državnog praznika.

Lasta
Raketa Aćimović Bjeličić
13:45 15:24 Detalji
16:13 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim obavljanja prevoza: svakodnevno.

Lasta
Belegija prevoz
Banbus
14:00 15:26 Detalji
16:30 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim održavanja: svakodnevno. Period važenja reda vožnje: od 01.06.2014. do 31.05.2015.

Duga Bus Servis
Duga
14:30 16:50 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim obavljanja prevoza na liniji:Samo nedeljom

Lasta
Duga Bus Servis
Duga
15:00 16:29 Detalji
17:30 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim obavljanja prevoza na liniji:Svakodnevno

Duga Bus Servis
Duga
15:30 17:45 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim obavljanja prevoza na liniji:Svaki dan izuzev nedelje

Lasta 15:45 17:11 Detalji
Nema prodaje karata FROM_REDVOZNJE_NET
-svakodnevno

Belegija prevoz
Banbus
16:00 18:30 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim održavanja: svakodnevno. Period važenja reda vožnje: od 01.06.2014. do 31.05.2015.

Lasta
Lastra
16:30 18:12 Detalji
18:45 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim obavljanja prevoza: Svakodnevno.

Lasta 17:15 18:44 Detalji
Nema prodaje karata FROM_REDVOZNJE_NET
svakodnevno, osim linija 1 i 8 koji ne saobraćaju nedeljom i državnim praznikom

Lasta
Duga Bus Servis
Duga
17:30 19:09 Detalji
19:50 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim obavljanja prevoza na liniji: Samo nedeljom

Lasta
Duga Bus Servis
Duga
Raketa Aćimović Bjeličić
18:00 19:26 Detalji
20:15 Detalji
20:20 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim održavanja: svakodnevno, polazak pod 6 ne saobraća subotom, nedeljom i državnim praznikom, a polazak 4 saobraća samo nedeljom ili zadnji dan državnog praznika.

Lasta
Belegija prevoz
Banbus
19:00 20:29 Detalji
21:30 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim održavanja: svakodnevno. Period važenja reda vožnje: od 01.06.2014. do 31.05.2015.

Raketa Aćimović Bjeličić 19:45 22:05 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim održavanja: svakodnevno, polazak pod 6 ne saobraća subotom, nedeljom i državnim praznikom, a polazak 4 saobraća samo nedeljom ili zadnji dan državnog praznika.

Lasta 20:00 21:29 Detalji
Nema prodaje karata FROM_REDVOZNJE_NET
svakodnevno, osim linija 1 i 8 koji ne saobraćaju nedeljom i državnim praznikom

Belegija prevoz
Banbus
21:15 00:01 Detalji
Nema prodaje karata FROM_PK_SRBIJA
Režim održavanja: svakodnevno. Period važenja reda vožnje: od 01.06.2014. do 31.05.2015

Pogledajte polaske u suprotnom smeru